רשמו את ההגדרה, וגלו את התשובה!
מי שאוהב את הפתרונות שלנו, יאהב גם את העמוד שלנו! :-)
עזרנו לכם למצוא את הפתרון החסר? פרגנו לנו בלייק! כי אם אתם חובבי תשבצים ואוהבים לאתגר את עצמכם – זה המקום בשבילכם.
אתר מורדו מכיל מאגר גדול של הגדרות תשבצים ותשחצים המתעדכנים באופן שוטף. לנוחיותכם, לכל הגדרה קיים מגוון רחב של פתרונות לפי סדר האלף בית ומספר המילים.
אז לחצו לייק ולחיצה שנייה לאישור >>

מודעות


בן שיח ממשפחת המורכבים | בן שיח ממשפחת המורכבים תשחץ

מורדו פתרון תשחצים ותשבצים - כי ידע לא קונים בכסף.
הפעם קבלנו את ההגדרה בן שיח ממשפחת המורכבים. בכמה צעדים פשוטים נמצא את הפתרון המבוקש. הביטוי "בן שיח ממשפחת המורכבים" יכול להופיע במדור התשחצים בעיתונים היומיים, בשבועונים, בירחונים, בחוברות תשבצים או במגזינים השונים.

לרשותכם ייסדנו את מילון התשבצים - מורדו, שיסייע לכם לפתור את התשחץ במהירות ובקלות. ראשית, נסתכל על ההגדרה בן שיח ממשפחת המורכבים בתשבץ, ונמנה את מספר המשבצות המרכיבות את הפתרון. אחר כך נגולל את המסך מטה, ומיד יופיע מאגר של תשובות אפשריות. על מנת להקל על החיפוש שבצנו את התשובות לפי סדר האלפבית. אז למה אתם מחכים - בואו למצוא את התשובה הנכונה. 

טיון דביק - אורח מפתיע בשולי הדרך

טיון דביק (Dittrichia viscosa), בן שיח דביק ממשפחת המורכבים, הוא אורח מפתיע שכיח בשולי דרכים, תעלות, מחצבות ובתי גידול לחים ברחבי הארץ. גובהו עד מטר, גבעוליו ועליו דביקים ושעירים, ופרחיו הצהובים פורחים לאורך זמן רב, מיולי עד דצמבר.

חלוץ צנוע בשיקום אדמות

טיון דביק הוא אחד החלוצים החשובים בתהליך הסוקצסיה, תהליך התחדשות צמחייה באזורים שעברו הפרעות. דביקותו של הצמח מאפשרת לו להיאחז בקרקע החשופה, והוא משגשג בתנאים קשים, שם צמחים אחרים מתקשים לצמוח. כתוצאה מכך, הוא תורם רבות לשיקום קרקעות פגועות ומסייע לחזרתן של צמחים נוספים לאזור.

בן שיח דביק - סגולות רפואיות עתיקות

ברפואה העממית של ערביי ישראל, טיון דביק ידוע זה מכבר כבעל סגולות רפואיות רבות. הוא משמש לטיפול במגוון רחב של מחלות ומכאובים, ביניהם דלקות מפרקים, מחלות עור, פצעים, בעיות עיכול ועוד. כיום, מחקרים מדעיים רבים מתמקדים בחקר תכונותיו הרפואיות של הצמח, ומתגלות בו תרכובות בעלות פוטנציאל טיפולי משמעותי, כגון טיפול בפטריות ברגליים ותולעי מעיים.

מעבר לרפואה: שימושים נוספים

שימושיו של טיון דביק אינם מסתכמים ברפואה בלבד. תמציות מהצמח משמשות להדברת מזיקים בצמחים, ענפי הצמח משמשים להסקה ולאפיית פיתות, ויש אף מי שמייחס לו תכונות מיוחדות בזירוז קרישת דם.

 בן שיח דביק - עתיד מבטיח

מחקרים רבים ממשיכים לחקור את סגולותיו של טיון דביק, הן בתחום הרפואי והן בתחומים אחרים. ייתכן שבעתיד נגלה שימושים נוספים רבים לצמח זה, שיביאו תועלת רבה לאדם ולסביבה.

טיון דביק - תזכורת לחשיבות הטבע

טיון דביק, בן שיח דביק וצנוע, הוא דוגמה מרתקת לצמח בעל סגולות רבות ושונות. תפוצתו הרחבה ותרומתו הסביבתית והרפואית מדגישות את חשיבותו של הטבע וחשיבות שימורו.

לסיכום, טיון דביק הוא הרבה יותר מצמח שכיח בשולי הדרך. הוא צמח חלוץ חשוב, בעל סגולות רפואיות עתיקות ושימושים מגוונים. מחקרים רבים ממשיכים לחקור את פוטנציאל הצמח, ועתידו נראה מבטיח. בהצלחה !מודעות
פתרון 2 אותיות:
פתרון 3 אותיות: חסה 
פתרון 4 אותיות: 
טיון (בן שיח דביק), כתלה (בן שיח ממשפחת המורכבים, עליו שעירים, משמש לרפואה
פתרון 5 אותיות:
פתרון 6 אותיות:
פתרון 7 אותיות:
 
פתרון 8 אותיות ומעלה:
פתרון של שתי מילים ומעלה: 
אפיונה מחודדת, אפיונה מחוספסת, ארנין ההרים, בן טיון בשרני, חורשף חום-קשקשים, חורשף צהוב, טיון דביק, יורינאה טרשית, כתלה חריפה לענה שיחנית, לענת המדבר, לענת יהודה, מרית מדברית, פרעושית טיונית, צמרנית אדומית, צמרנית הסלעים
ביטויים דומים: בן שיח ממשפחת המורכבים 9 אותיות, בן שיח ממשפחת המורכבים תשחץ, בן שיח ממשפחת המורכבים תשבץ, בן שיח ממשפחת המורכבים מילון, בן שיח ממשפחת המורכבים 2 מילים, צמח ממשפחת המורכביםפרח בר ממשפחת המורכביםצמח עשבוני ממשפחת המורכביםירק גינה ממשפחת המורכביםצמח ממשפחת המורכבים, ציקוריה (בלעז)
כדי למצוא תשובות נוספות - השתמשו בתיבת החיפוש בראש הדף.
יש לכם פתרון אחר להציע? כתבו לנו בתיבת התגובות!
עזרנו לכם למצוא את הפתרון לתשבץ? תפרגנו לנו בלייק!

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

יש לכם פתרון אחר להציע ? רשמו אותו כאן. תודה!

מורדו סודוקו להדפסה. בשלוש רמות: קל, בינוני וקשה. לחצו על הבאנר למעבר לסודוקו