רשמו את ההגדרה, וגלו את התשובה!
מי שאוהב את הפתרונות שלנו, יאהב גם את העמוד שלנו! :-)
עזרנו לכם למצוא את הפתרון החסר? פרגנו לנו בלייק! כי אם אתם חובבי תשבצים ואוהבים לאתגר את עצמכם – זה המקום בשבילכם.
אתר מורדו מכיל מאגר גדול של הגדרות תשבצים ותשחצים המתעדכנים באופן שוטף. לנוחיותכם, לכל הגדרה קיים מגוון רחב של פתרונות לפי סדר האלף בית ומספר המילים.
אז לחצו לייק ולחיצה שנייה לאישור >>

מודעות


תקנון האתר

תקנון האתר

אנא קראו בעיון את כל התנאים.

ברוכים הבאים לגלוש באתר מורדו - פתרון תשבצים ותשחצים.

האתר מכבד את הפרטיות של הגולשים, המבקרים והמשתמשים בו (להלן "המשתמש"). כל הפרטים יישמרו בצורה חסויה ולא יועברו למי שאינו מורשה לכך עפ"י דין או עפ"י התקנון ללא אישור המשתמש.
כל משתמש שנרשם לרשימת התפוצה של האתר, מסכים בזאת לקבל כתבות, עדכונים, מידע פרסומי או שיווקי לכתובת הדואר האלקטרוני שלו. בכל עת יתאפשר למשתמש להסיר עצמו מרשימת התפוצה של האתר באמצעות הקישור שיופיע בכל מייל או הודעה שתישלח.
המשתמש מסכים כי הוא בלבד ישא בכל אחריות וסיכון לכל נזק ו/או הפסד שייגרמו לו בגין השימוש באינפורמציה הרשומה  באתר, לרבות צד שלישי.
האתר לא מתחייב כי השימוש באתר יהיה זמין בכל עת וללא טעויות או שכל פגם או ליקוי בשירות יתוקן. כמו-כן אנו שומרים על הזכות להפסיק את פעילות האתר ללא כל הודעה מוקדמת.

שמירה על זכויות יוצרים: ללא אישור בכתב מהאתר, המשתמש אינו רשאי להעביר, להפיץ ו/או לשכפל כל מידע או תמונה  אשר מוגן בזכויות יוצרים, סימן מסחרי, או כל מידע ששייך לבעל קניין רוחני.

האתר ינקוט בכל הצעדים הסבירים לאבטחת המידע הנמסר על ידי המשתמש. יחד עם זאת האתר אינו יכול להבטיח אבטחה מושלמת מפני חדירות בלתי מורשות. לפיכך האתר לא ישא בכל אחריות, ישירה או עקיפה, במקרים של שימוש במידע ותמונות שנמסרו על ידי המשתמש הנובע, במישרין או בעקיפין, משימוש בלתי הוגן של אחרים או כתוצאה ממעשים ו/או מחדלים אשר אינם בשליטת האתר.

האתר הינו בבעלות בלעדית והיא נכס רוחני של מורדו - פתרון תשבצים ותשחצים, אין ולא יהיו לאיש זכויות או תביעות כספיות או רוחניות כלשהן באתר בהווה או בעתיד, ללא חוזה כתוב וחתום  ע"י מורדו פתרון תשבצים ותשחצים.

בשימוש באתר הנך מסכים כי בעלי האתר יאספו מידע זה וישתמשו בו בהתאם למדיניות זו.

האתר שומר מידע שניתן על ידי המשתמש, מידע שניתן על ידי אחרים ומידע שמסופק לאתר במהלך גלישתך, לרבות מידע שסיפקת בעת שפרסמת תכנים באתר.

בעת כל פרסום שלך באתר, פרטיך המזהים (לרבות כתובת ה-IP שלך) נשמרים במערכת. במידה ויעלה חשד לביצוע פעולות אסורות על ידך, אשר עוברות על הסכם זה או על חוקי מדינת ישראל, בעלי האתר שומרים לעצמם את הזכות לחשוף ו/או למסור את זהותך (או כל מידע אחר שיש להם עליך) לגורמים המוסמכים לכך או לגוף הנפגע לכאורה.

בעלי האתר שומרים מידע סטטיסטי אודות המשתמש באתר, כגון כמות הצפיות, אופי הגלישה, וכן את העמודים המפנים לאתר, החיפושים שהובילו לאתר, סוג הדפדפן שנעשה בו שימוש, מערכת ההפעלה וכו'.

בעלי האתר עשויים להשתמש בצדדים שלישיים לצורך מתן שירותים, לרבות שירותים המאפשרים הרשמה לאתר כגון Facebook או Google, ושירותים סטטיסטיים כמו: Google Analytics - אשר לחלקם מדיניות פרטיות שונה ממדיניות זו. לצורך כך, הנך נדרש לעיין במדיניות הפרטיות של שירותים אלה מעת לעת, ולבדוק את הסכמתך להם.

האתר והשירותים שלו עלולים ו/או עושים שימוש ב"עוגיות" ("Cookies"), ובמערכות נוספות שאוספת מידע ומנטרות את המידע והשימוש באתרים.
"עוגיות" או "קוקיז" הן מחרוזות של אותיות ומספרים, הנשמרות על זיכרון המחשב (או המכשיר הנייד), ומאפשרות את שמירת המידע עליך. חלק מה Cookies יפוגו, בסיום הגלישה עם סגירת תוכנת הדפדפן שלך, ואחרות ישמרו בזיכרון המחשב (או המכשיר) שלך.
בעלי האתר ישתמשו במידע שיסופק על ידך או ייאסף על ידי האתר על מנת לספק לך את השירותים המוצעים על ידי בעלי האתר, לרבות פרסום ממוקד ותוכן מותאם אישית.
האתר יהיה רשאי להציג למשתמש, מעת לעת, מודעות או תכנים פרסומיים של צדדים שלישיים לצורך קידום ושיווק מוצרים או שירותים. הצגת תכנים אלו תעשה בין אם בבאנר פרסומי, במודעות או כתבות ממומנות, או בכל דרך שתיראה לבעלי האתר לנכון. הנך מודע לכך כי חלק מהכנסותיו של האתר נובע משירותים אלו ולא תהיה לך כל טענה כנגד הצגת הפרסומות.
האתר לא יהיה אחראי לתוכן המודעות שיפורסמו על ידי צדדים שלישיים ולא יהיה ערב לטיבן.
כל עסקה שתיעשה בעקבות מודעה או מידע המתפרסמים באתר יסוכמו ישירות בינך לבין המפרסם הנוגע בדבר. בעלי האתר אינם צד לכל עסקה כזו, והם לא יישאו באחריות לשירותים וטובין שיוצעו במודעות המתפרסמות באתר או ירכשו באמצעותן או לכל נזק שייגרם.

אתה מסכים, שתוך השימוש שלך באתר זה, אתה לא תפרסם במכוון חומר עם תוכן שקרי, משמיץ, לא מדויק, גס, אנטישמי, בעל כוונות מיניות, מאיים, פולשני לפרטיות הזולת, מפר זכויות יוצרים, או כל חומר אחר העובר על חוקי מדינת ישראל. כמו כן, אתה מסכים שלא לפרסם שום חומר בעל זכויות יוצרים, אלא אם כן זכויות היוצרים הם שלך, או שיש לך את הסכמת בעל זכויות היוצרים.
השימוש שלך באתר מהווה הסכמה ברורה לכך שאתה פוטר את בעלי האתר מכל אחריות כלשהיא על התכנים שתפרסם באתר, ואתה מצהיר כי בדקת אותם טרם פרסומם וכי תשפה את בעלי האתר בגין כל נזק שיגרם להם עקב פרסום התוכן.
האתר שומר לעצמו את הזכות להסיר / לשנות כל תוכן שנשלח על ידי המשתמשים על פי שיקול דעתו וזאת על מנת לשמור על הסדר הטוב ותפקוד תקין של האתר.

שים לב שלבדוק בצורה רציפה את כל תוכני האתר, זה דבר לא אפשרי. במידה ונתקלת בבעיה בתוכן האתר (מידע שגוי, שקרי, לא ברור וכו') אתה מתבקש לפנות אל האתר או אל האחראים על התוכן בהקדם האפשרי על מנת שנוכל לבדוק את הבעיה. אנו שומרים לעצמנו את הזכות להסיר חומר העובר על התקנון אם מצאנו זאת לנכון.
התכנים באתר ניתנים "As Is". אנו לא מתחייבים כי כל הדפים באתר יהיו מדויקים או מלאים, בעלי האתר יכולים לעשות שינויים ולעדכן את התוכן מעת לעת לפי מידת הצורך. 
לבעלי האתר הזכות הבלעדית למחוק תגובות של משתמש, לא לאשר תגובות, ואף לחסום משתמש לחלוטין מלהגיב באתר. למען הסר ספק, האתר הוא קניינם הבלעדי של בעלי האתר והם אינם מחויבים לפרסם תגובות כלל. האתר מאפשר שליחה והצגה של תוכן גולשים ע"י תגובות לפוסטים - טוקבקים. תוכן זה הינו באחריות המשתמש בלבד ואינו באחריות בעלי האתר. 

כל זכויות הקניין רוחני באתר זה הינם רכושה הבלעדי של מורדו - פתרון תשחצים ותשבצים. אין להעתיק, לשכפל, למכור, להפיץ לתרגם ו/או לבצע פעולה אחרת כלשהי בכל סוגי הטקסטים ו/או קודים ו/או תמונות ו/או סימני מסחר ו/או כל מידע אחר המופיע באתר, אלא אם התקבלה הסכמה לכך מראש ובכתב מטעם בעלי האתר.

אין לעשות כל שימוש מסחרי בנתונים המתפרסמים באתר, בבסיס הנתונים באתר, בפוסטים, רשומות, דפים או בפרטים אחרים  בלא הסכמת בעלי האתר מראש ובכתב.

השימוש באתר מהווה, מעבר לכל הסכמה אשר ניתנה ו/או תינתן על ידיך באופן אחר, את הסכמתך להצטרף לרשימת התפוצה של האתר ו/או לקבלה של כל חומר פרסומי ו/או אחר מהאתר - בכפוף לזכותך להודיע על רצונך להפסיק לקבל חומר כאמור בכל עת באמצעות הסרתך מהשירות.
מובהר בזאת כי שימוש באתר זה על ידיד המשתמש מהווה הצהרה ואישור מטעמו, כי קרא את תקנון שימוש זה, הבין את תוכנו, והסכים להוראותיו במלואם. והמשתמש לא יהיה רשאי לבוא בכל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה כנגד החברה ו/או מי מטעמה ביחס לאתר ולעניינים המוסדרים בתקנון שימוש זה.
התנאים נתונים לשינויים ע"י הנהלת האתר בכל עת בלא מתן הודעה מראש למשתמש. השינויים יפורטו כאן ולכן מומלץ לבקר בעמוד זה מעת לעת.

מורדו סודוקו להדפסה. בשלוש רמות: קל, בינוני וקשה. לחצו על הבאנר למעבר לסודוקו