רשמו את ההגדרה, וגלו את התשובה!
מי שאוהב את הפתרונות שלנו, יאהב גם את העמוד שלנו! :-)
עזרנו לכם למצוא את הפתרון החסר? פרגנו לנו בלייק! כי אם אתם חובבי תשבצים ואוהבים לאתגר את עצמכם – זה המקום בשבילכם.
אתר מורדו מכיל מאגר גדול של הגדרות תשבצים ותשחצים המתעדכנים באופן שוטף. לנוחיותכם, לכל הגדרה קיים מגוון רחב של פתרונות לפי סדר האלף בית ומספר המילים.
אז לחצו לייק ולחיצה שנייה לאישור >>

מודעות


דמות ב"חסמבה" | דמות מחסמב"ה תשבץ

מורדו פתרון תשחצים ותשבצים - כי ידע לא קונים בכסף.
הפעם קבלנו את ההגדרה דמות ב"חסמבה". בכמה צעדים פשוטים נמצא את הפתרון המבוקש. הביטוי "דמות מחסמב"ה" יכול להופיע במדור התשחצים בעיתונים היומיים, בשבועונים, בירחונים, בחוברות תשבצים או במגזינים השונים.

לרשותכם ייסדנו את מילון התשבצים - מורדו, שיסייע לכם לפתור את התשחץ במהירות ובקלות. ראשית, נסתכל על ההגדרה דמות מחסמב"ה בתשחץ, ונמנה את מספר המשבצות המרכיבות את הפתרון. אחר כך נגולל את המסך מטה, ומיד יופיע מאגר של תשובות אפשריות. על מנת להקל על החיפוש שבצנו את התשובות לפי סדר האלפבית. אז למה אתם מחכים - בואו למצוא את התשובה הנכונה. 
אז מה נוכל לספר? "חסמבה", ראשי תיבות של "חבורת סוד מוחלט בהחלט", היא ארגון חשאי של ילדים המופיע ביצירותיו של יגאל מוסינזון. מקורה ב-1949 בשבועון "משמר לילדים", פועלת הכנופיה בשירות היישוב ומדינת ישראל, תוך מאבק באויבים, פושעים בינלאומיים ונבלים המזוהים עם האומה. הסדרה, שכללה 44 ספרים, נמשכה עד מותו של מוסינזון ב-1994, כשהיא מקיימת הבטחה ליהודים בארצנו, שחפצים בספרים עבריים במקום חוברות טרזן... הנרטיבים מתרכזים סביב שני דורות של ילדי כנופיות, תוך שימת דגש על ערכים של אומץ, אחווה וציונות, תוך שילוב טכנולוגיות מתקדמות בתשלומים מאוחרים יותר. הסדרה נותרה אחת המצליחות בספרות הילדים העברית, עם יותר ממיליון עותקים שנמכרו.
בהצלחה ! 


מודעות

פתרון 2 אותיות: 
פתרון 3 אותיות: תמר
פתרון 4 אותיות: אהוד, אורי, ברוך, יוסי, מנשה, עוזי, שרגא
פתרון 5 אותיות: אליהו, ארנון, שחורי, שמעון     
פתרון 6 אותיות: הנריקו, שלומית
פתרון 7 אותיות:   
פתרון 8 אותיות ומעלה:
פתרון של שתי מילים ומעלה: אהוד השמן, אליהו חרמון, אלימלך זורקין, דני הקטן, יואב צור, ירון זהבי, מנשה התימני, משה ירחמיאל, עוזי הרזה, רחל היפה, רפאל כדורי, שלומית החובשת, תמר היפה
ביטויים דומים: דמות ב"חסמבה" 8 אותיות, דמות ב"חסמבה" תשבץ, דמות מחסמב"ה תשחץ, מהי דמות מ"חסמבה"
מחפשים תשובות נוספות השתמשו בתיבת החיפוש בראש הדף.
עזרנו לכם למצוא את הפתרון ? תפרגנו לנו בלייק! 
יש לכם פתרון אחר להציע? כתבו לנו בתיבת התגובות!

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

יש לכם פתרון אחר להציע ? רשמו אותו כאן. תודה!

מורדו סודוקו להדפסה. בשלוש רמות: קל, בינוני וקשה. לחצו על הבאנר למעבר לסודוקו