רשמו את ההגדרה, וגלו את התשובה!
מי שאוהב את הפתרונות שלנו, יאהב גם את העמוד שלנו! :-)
עזרנו לכם למצוא את הפתרון החסר? פרגנו לנו בלייק! כי אם אתם חובבי תשבצים ואוהבים לאתגר את עצמכם – זה המקום בשבילכם.
אתר מורדו מכיל מאגר גדול של הגדרות תשבצים ותשחצים המתעדכנים באופן שוטף. לנוחיותכם, לכל הגדרה קיים מגוון רחב של פתרונות לפי סדר האלף בית ומספר המילים.
אז לחצו לייק ולחיצה שנייה לאישור >>

מודעות


מרמטכ"לי צה"ל | מרמטכלי צהל תשבץ | הרמטכ"ל ה- | היה הרמטכ"ל מילון

פתרון תשחצים. כל התשובות בחינם.  התשובות להגדרה מרמטכלי צהל, מרמטכלי צה"ל, מרמטכלי צהל תשחץ הן:   
פתרונות למטה...
מעט מידע על הביטוי: רמטכ''ל הוא ראש המטה הכללי - הדרגה הגבוהה ביותר בצה''ל. תפקיד הרמטכ"ל לשמור על ביטחון תושבי מדינת ישראל. הרמטכ''ל כפוף לשר הביטחון ולממשלת ישראל. בכל שלוש עד ארבע שנים מתחלף רמטכ"ל במדינת ישראל, ולאחר תקופת צינון של שלוש שנים יכול אותו רמטכ"ל בדימוס להיבחר לראשות הממשלה, שר בממשלה או חבר כנסת כמו למשל: אהוד ברק שלאחר שכיהן כרמטכ"ל נבחר ע"י הציבור לראשות הממשלה ולאחר מכן היה שר בממשלת ישראל. עד היום כיהנו 21 רמטכ"לים וכיום, הרמטכ"ל המכהן הינו גדי איזנקוט שהחליף את בני גנץ. תפקיד הרמטכ"ל החל עם הקמת צה"ל ב-16.6.1947 ובראשו עמד יעקב דורי. בהמשך תוכלו למצוא את הרשימה המלאה של ראשי המטה הכללי. בהצלחה !


מודעות

פתרון 2 אותיות:
פתרון 3 אותיות: ברק (רמטכ"ל צה"ל וראש ממשלת ישראל בעבר), גור, גנץ, לוי (הרמטכ"ל ה-12 של צה"ל), צור
פתרון 4 אותיות: איתן, בר לב (הרמטכ"ל השמיני של צה"ל), דורי, דיין (הרמטכ"ל הרביעי של צה"ל), חלוץ (הרמטכ"ל ה-18 של צה"ל), ידין, מופז (הרמטכ"ל ה-16 של צה"ל), מקלף (הרמטכ"ל השלישי של צה"ל), רבין, רפול
פתרון 5 אותיות: אלעזר, יעלון, כוכבי, לסקוב (רמטכ"ל צה"ל בעבר)
פתרון 6 אותיות: אשכנזי, שומרון
פתרון 7 אותיות: איזנקוט
פתרון 8 אותיות ומעלה: ליפקין שחק
פתרון של 2 מילים: אביב כוכבי (הרמטכ"ל ה-22 של צה"ל), אהוד ברק (הרמטכ"ל ה-14), אמנון ליפקין שחק (הרמטכ"ל ה-15), בני גנץ (הרמטכ"ל ה-20), גבי אשכנזי (הרמטכ"ל ה-19 של צה"ל), גדי איזנקוט (הרמטכ"ל ה-21 של צה"ל), דוד (דדו) אלעזר (הרמטכ"ל התשיעי), דן חלוץ (הרמטכ"ל ה־18), דן שומרון (הרמטכ"ל ה-13), חיים בר לב (הרמטכ"ל השמיני / רמטכ"ל צה"ל ושר בממשלות ישראל בעבר), חיים לסקוב (הרמטכ"ל החמישי), יגאל ידין (הרמטכ"ל השני של צה"ל), יעקב דורי (הרמטכ"ל הראשון של צה"ל), יצחק רבין (הרמטכ"ל השביעי), מרדכי (מוטה) גור (הרמטכ"ל העשירי), מרדכי מקלף (הרמטכ"ל השלישי), משה דיין (הרמטכ"ל הרביעי), משה (בוגי) יעלון (הרמטכ"ל ה-17), משה לוי (הרמטכ"ל ה-12), צבי צור (הרמטכ"ל השישי של צה"ל), רפאל (רפול) איתן (הרמטכ"ל ה-11 של צה"ל), שאול מופז (הרמטכ"ל ה-16 / הרמטכ"ל ה-16 של צה"ל ושר הביטחון לשעבר)

ביטויים דומים: אחד מרמטכלי צה"ל, מרמטכ"לי צהל מילון, מרמטכ"לי צה"ל פירוש, רשימת רמטכ"לי צה"ל, מרמטכ"לי צה"ל 9 אותיות, רמטכ"ל צהל בעבר, אחד מרמטכ"לי צה"ל, הרמטכ"ל ה -, הרמטכל השני של צהלכינוי של הרמטכ"ל התשיעי של צה"להרמטכ"ל העשירי של צהל, הרמטכ"ל השישי של צה"להיה הרמטכ"ל 4 אותיות, רמטכ"ל ושר הביטחון בממשלות ישראל לשעבר, מיהו הרמטכ"ל ה-11 של צה"ל?
מחפשים תשובות נוספות - השתמשו בתיבת החיפוש בראש הדף.
עזרנו לכם למצוא את הפתרון ? תפרגנו לנו בלייק! 
יש לכם פתרון אחר להציע? כתבו לנו בתיבת התגובות!

5 תגובות:

יש לכם פתרון אחר להציע ? רשמו אותו כאן. תודה!

מורדו סודוקו להדפסה. בשלוש רמות: קל, בינוני וקשה. לחצו על הבאנר למעבר לסודוקו