רשמו את ההגדרה, וגלו את התשובה!
מי שאוהב את הפתרונות שלנו, יאהב גם את העמוד שלנו! :-)
עזרנו לכם למצוא את הפתרון החסר? פרגנו לנו בלייק! כי אם אתם חובבי תשבצים ואוהבים לאתגר את עצמכם – זה המקום בשבילכם.
אתר מורדו מכיל מאגר גדול של הגדרות תשבצים ותשחצים המתעדכנים באופן שוטף. לנוחיותכם, לכל הגדרה קיים מגוון רחב של פתרונות לפי סדר האלף בית ומספר המילים.
אז לחצו לייק ולחיצה שנייה לאישור >>

מודעות


תחרות בין שתי קבוצת מאותה עיר | תחרות בין שתי קבוצת מאותה עיר תשבץ

מורדו פתרון תשחצים ותשבצים - כי ידע לא קונים בכסף.
הפעם קבלנו את ההגדרה תחרות בין שתי קבוצת מאותה עיר. בכמה צעדים פשוטים נמצא את הפתרון המבוקש. הביטוי "תחרות בין שתי קבוצת מאותה עיר" יכול להופיע במדור התשחצים בעיתונים היומיים, בשבועונים, בירחונים, בחוברות תשבצים או במגזינים השונים.

לרשותכם ייסדנו את מילון התשבצים - מורדו, שיסייע לכם לפתור את התשחץ במהירות ובקלות. ראשית, נסתכל על ההגדרה תחרות בין שתי קבוצת מאותה עיר בתשחץ, ונמנה את מספר המשבצות המרכיבות את הפתרון. אחר כך נגולל את המסך מטה, ומיד יופיע מאגר של תשובות אפשריות. על מנת להקל על החיפוש שבצנו את התשובות לפי סדר האלפבית. אז למה אתם מחכים - בואו למצוא את התשובה הנכונה. 

מהו משחק ספורטיבי בין שתי קבוצות?

דרבי הוא מונח שמשמש לתיאור משחק ספורטיבי בין שתי קבוצות מאותה עיר או אזור גאוגרפי קרוב. המושג "דרבי" מגיע מהמרוץ על שם הרוזן מדרבי, תחרות סוסים שהתקיימה במאה ה-18 באנגליה. עם הזמן, המונח החל לשמש לתיאור תחרויות ספורטיביות בין יריבים מקומיים, כאשר כל קבוצה מייצגת עיר, שכונה או קבוצת אוכלוסיה מסוימת. הדרבי מדגיש את הקשר החברתי והתרבותי של היריבות, ומאופיין בדרך כלל באווירה תחרותית ומרגשת, עם מתח רב על המגרש וביציעים. במשחקי דרבי, המאבקים אינם רק על הניצחון, אלא גם על הגאווה המקומית, ולעיתים אף על השליטה הפוליטית והחברתית באזור.

הדרבי של תל אביב: יריבות היסטורית וחברתית

הדרבי של תל אביב (עיר בארץ) הוא אחד מהמשחקים הבולטים בישראל, המפגיש את מכבי תל אביב והפועל תל אביב. מכבי תל אביב, שנוסדה בשנת 1906, מזוהה עם המעמד הבינוני והגבוה, והפועל תל אביב, שנוסדה בשנת 1927, מזוהה עם מעמד הפועלים. היריבות בין הקבוצות החלה בשנות ה-20 של המאה ה-20 והתפתחה עם השנים לכדי יריבות עזה על המגרש ומחוצה לו. המשחקים בין מכבי להפועל תמיד משכו קהל רב, ולעיתים קרובות נראו בהם עימותים ואירועים חריגים. הדרבי התל אביבי הוא לא רק משחק כדורגל, אלא גם אירוע חברתי ופוליטי, המסמל את המאבקים החברתיים והפוליטיים במדינת ישראל. כל משחק דרבי מהווה אירוע חשוב עבור אוהדי שתי הקבוצות, ולעתים קרובות משפיע על תדמית הקבוצות והעיר כולה.

הדרבי של חיפה: מאבקי מעמדות וספורט

הדרבי של חיפה מפגיש את מכבי חיפה והפועל חיפה, שני מועדונים שהוקמו בתחילת המאה ה-20. מכבי חיפה נוסדה בשנת 1913 והיא מזוהה עם המעמד הבינוני והעליון, בעוד הפועל חיפה נוסדה בשנת 1924 ומזוהה עם מעמד הפועלים. היריבות בין הקבוצות התפתחה בשנות ה-50 וה-60 של המאה ה-20, כאשר הפועל חיפה הייתה הקבוצה המובילה בעיר. עם הזמן, מכבי חיפה הפכה לקבוצה המובילה, וזכתה בתארים רבים, מה שהוביל לעימותים ולמתח רב בין האוהדים. הדרבי של חיפה מאופיין באווירה ייחודית, עם אוהדים נלהבים משני הצדדים, וכל משחק דרבי הוא חגיגה של כדורגל עבור העיר חיפה. היריבות בין הקבוצות היא סמל למאבקים החברתיים והפוליטיים שהיו חלק מההיסטוריה של העיר.

הדרבי של מילאנו: היסטוריה עשירה של יריבות

הדרבי של מילאנו, המכונה גם "דרבי דלה מדונינה", מפגיש את אינטר מילאן וא.ס. מילאן. אינטר מילאן נוסדה בשנת 1908 על ידי קבוצה של שחקנים זרים שהופרדו ממועדון מילאן, מה שהוביל ליריבות עמוקה בין הקבוצות. המשחקים הראשונים בין הקבוצות נערכו כבר בשנת 1909, והדרבי של מילאנו הפך לאחד המשחקים המרכזיים בסריה א' האיטלקית. היריבות בין אינטר למילאן מתאפיינת בעימותים על המגרש ומחוצה לו, כאשר כל קבוצה מייצגת פלח אחר של אוכלוסיית העיר. אינטר נחשבת לקבוצה של המעמד הבינוני והעליון, בעוד מילאן מזוהה עם מעמד הפועלים. הדרבי של מילאנו הוא אירוע חשוב עבור אוהדי הכדורגל באיטליה ובעולם כולו, ומושך תשומת לב רבה מכלי התקשורת.

הדרבי של מנצ'סטר: קרב העיר האנגלית

הדרבי של מנצ'סטר (עיר באנגליה) מפגיש את מנצ'סטר יונייטד ומנצ'סטר סיטי, שני מועדונים עם היסטוריה עשירה ויריבות עמוקה. מנצ'סטר יונייטד נוסדה בשנת 1878, ואילו מנצ'סטר סיטי נוסדה בשנת 1880. היריבות בין הקבוצות החלה כבר בתחילת המאה ה-20, כאשר מנצ'סטר יונייטד הייתה הקבוצה המובילה בעיר. עם הזמן, מנצ'סטר סיטי התחזקה והפכה ליריבה משמעותית. המשחקים בין מנצ'סטר יונייטד למנצ'סטר סיטי מאופיינים באווירה תחרותית ומתח רב, כאשר כל ניצחון או הפסד יכולים להשפיע על התדמית של הקבוצות ועל המעמד שלהן בליגה. היריבות בין הקבוצות התגברה בשנים האחרונות, במיוחד לאחר רכישת מנצ'סטר סיטי על ידי קונצרן ממדינות המפרץ, מה שהוביל לעלייה בהשקעות וביכולות הקבוצה.

הדרבי של מדריד: יריבות על השליטה בעיר הבירה

הדרבי של מדריד מפגיש את קבוצות הכדורגל בספרד - ריאל מדריד ואתלטיקו מדריד, שני מועדונים עם היסטוריה עשירה ויריבות מרתקת. ריאל מדריד נוסדה בשנת 1902 ונחשבת לאחת הקבוצות המובילות בעולם, בעוד אתלטיקו מדריד נוסדה בשנת 1903 ומזוהה עם מעמד הפועלים של העיר. היריבות בין הקבוצות החלה כבר בשנות ה-20 של המאה ה-20, והדרבי של מדריד הפך לאחד המשחקים המרכזיים בלה ליגה הספרדית. המשחקים בין ריאל ואתלטיקו מאופיינים במתח רב, עם עימותים על המגרש וביציעים. הדרבי של מדריד הוא אירוע חשוב עבור אוהדי הכדורגל בספרד ובעולם, ומשקף את המאבקים החברתיים והפוליטיים בעיר הבירה. כל משחק דרבי הוא הזדמנות עבור שתי הקבוצות להוכיח את יכולתן ולהראות מי שולטת בעיר.

השפעת הדרבים על עולם הספורט והחברה

משחקי הדרבי אינם רק תחרויות ספורטיביות, אלא גם אירועים חברתיים ותרבותיים בעלי השפעה רבה. היריבויות בין הקבוצות משקפות לעיתים קרובות את המאבקים החברתיים והפוליטיים באזורים שבהם הן משחקות, ומסמלות את השינויים החברתיים שעברו על החברה לאורך השנים. הדרבים הם הזדמנות עבור האוהדים להביע את נאמנותם לקבוצה, ולהראות את גאוותם המקומית. המשחקים עצמם מתאפיינים במתח רב, עם עימותים על המגרש ומחוצה לו, ולעיתים קרובות הם יוצרים כותרות בתקשורת העולמית. השפעת הדרבים ניכרת גם בתחום הכלכלי, כאשר משחקים אלו מושכים קהל רב ויוצרים הכנסות משמעותיות עבור המועדונים והערים שבהן הם מתקיימים. בסופו של דבר, הדרבים הם חלק בלתי נפרד מהתרבות הספורטיבית בעולם, ומשמשים כאמצעי לשימור ולהגברת ההתרגשות והעניין בספורט. בהצלחה !מודעות
פתרון 2 אותיות:
פתרון 3 אותיות:
פתרון 4 אותיות: דרבי
פתרון 5 אותיות:
פתרון 6 אותיות:
פתרון 7 אותיות:
 
פתרון 8 אותיות ומעלה:
פתרון שתי מילים ומעלה:

ביטויים דומים: תחרות בין שתי קבוצת מאותה עיר מילון, תחרות בין שתי קבוצת מאותה עיר פירוש, תחרות בין שתי קבוצת מאותה עיר תשבץ, תחרות בין שתי קבוצת מאותה עיר תשחץ, תחרות בין שתי קבוצת מאותה עיר 4 אותיות
כדי למצוא תשובות נוספות - השתמשו בתיבת החיפוש בראש הדף.
יש לכם פתרון אחר להציע? כתבו לנו בתיבת התגובות!
עזרנו לכם למצוא את הפתרון לתשבץ? תפרגנו לנו בלייק!

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

יש לכם פתרון אחר להציע ? רשמו אותו כאן. תודה!

מורדו סודוקו להדפסה. בשלוש רמות: קל, בינוני וקשה. לחצו על הבאנר למעבר לסודוקו