רשמו את ההגדרה, וגלו את התשובה!
מי שאוהב את הפתרונות שלנו, יאהב גם את העמוד שלנו! :-)
עזרנו לכם למצוא את הפתרון החסר? פרגנו לנו בלייק! כי אם אתם חובבי תשבצים ואוהבים לאתגר את עצמכם – זה המקום בשבילכם.
אתר מורדו מכיל מאגר גדול של הגדרות תשבצים ותשחצים המתעדכנים באופן שוטף. לנוחיותכם, לכל הגדרה קיים מגוון רחב של פתרונות לפי סדר האלף בית ומספר המילים.
אז לחצו לייק ולחיצה שנייה לאישור >>

מודעות


מקומות אפלים ושוממים, מחשכים | מקומות אפלים ושוממים, מחשכים תשחץ

מורדו פתרון תשחצים ותשבצים - כי ידע לא קונים בכסף.
הפעם קבלנו את ההגדרה מקומות אפלים ושוממים, מחשכים. בכמה צעדים פשוטים נמצא את הפתרון המבוקש. הביטוי "מקומות אפלים ושוממים, מחשכים" יכול להופיע במדור התשחצים בעיתונים היומיים, בשבועונים, בירחונים, בחוברות תשבצים או במגזינים השונים.

לרשותכם ייסדנו את מילון התשבצים - מורדו, שיסייע לכם לפתור את התשחץ במהירות ובקלות. ראשית, נסתכל על ההגדרה מקומות אפלים ושוממים, מחשכים בתשבץ, ונמנה את מספר המשבצות המרכיבות את הפתרון. אחר כך נגולל את המסך מטה, ומיד יופיע מאגר של תשובות אפשריות. על מנת להקל על החיפוש שבצנו את התשובות לפי סדר האלפבית. אז למה אתם מחכים - בואו למצוא את התשובה הנכונה. 

הביטוי "מקומות אפלים ושוממים, מחשכים" מתייחס למקומות פיזיים או מטפוריים שהם חשוכים, שוממים, ומפחידים. מקומות אלה יכולים להיות מגוונים מאוד, אך הם חולקים מספר מאפיינים משותפים.

מאפיינים פיזיים

מבחינה פיזית, מקומות אפלים ושוממים יכולים להיות מסוכנים. הם יכולים להיות קשים לנווט בהם, ובהם יש סיכון גבוה להיפגע מדברים, כגון מכשולים או חיות טרף. מקומות אלה יכולים גם להיות מקור לאשליות או פחדים.

לדוגמה, יערות הם מקומות טבעיים חשוכים ושוממים, שבהם יש סיכון גבוה להיפגע מחיות טורפות, כגון זאבים או דובים. בנוסף, יערות יכולים להיות מקור לאשליות או פחדים של משהו בלתי נראה.

חללים תת-קרקעיים, כגון מערות או מרתפים, הם מקומות חשוכים ושוממים, שבהם יש סיכון גבוה להיפגע מקריסה או ממחלות. בנוסף, חללים תת-קרקעיים יכולים להיות מקור לאשליות או פחדים, כגון תחושת קלאסטרופוביה.

מאפיינים מטפוריים

מבחינה מטפורית, מקומות אפלים ושוממים יכולים לסמל דברים שליליים, כגון פחד, טראומה, או מוות. הם יכולים לייצג את הלא-מודע שלנו, או את הצדדים האפלים של הטבע האנושי.

לדוגמה, הספר "האלכימאי" מאת פאולו קואלו מספר על נווד צעיר בשם סנטיאגו, שמחפש אוצר בלב המדבר. המדבר הוא מקום אפל ושומם, שמסמל את הקשיים והאתגרים שממתינים לסנטיאגו במסעו. בהצלחה !מודעות
פתרון 2 אותיות:
פתרון 3 אותיות:
פתרון 4 אותיות:
פתרון 5 אותיות:
פתרון 6 אותיות: אשמנים
פתרון 7 אותיות:
 
פתרון 8 אותיות ומעלה:
פתרון שתי מילים ומעלה:

ביטויים דומים: מקומות אפלים ושוממים, מחשכים מילון, מקומות אפלים ושוממים, מחשכים פירוש, מקומות אפלים ושוממים, מחשכים תשבץ, מקומות אפלים ושוממים, מחשכים תשחץ
כדי למצוא תשובות נוספות - השתמשו בתיבת החיפוש בראש הדף.
יש לכם פתרון אחר להציע? כתבו לנו בתיבת התגובות!
עזרנו לכם למצוא את הפתרון לתשבץ? תפרגנו לנו בלייק!

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

יש לכם פתרון אחר להציע ? רשמו אותו כאן. תודה!

מורדו סודוקו להדפסה. בשלוש רמות: קל, בינוני וקשה. לחצו על הבאנר למעבר לסודוקו