רשמו את ההגדרה, וגלו את התשובה!
מי שאוהב את הפתרונות שלנו, יאהב גם את העמוד שלנו! :-)
עזרנו לכם למצוא את הפתרון החסר? פרגנו לנו בלייק! כי אם אתם חובבי תשבצים ואוהבים לאתגר את עצמכם – זה המקום בשבילכם.
אתר מורדו מכיל מאגר גדול של הגדרות תשבצים ותשחצים המתעדכנים באופן שוטף. לנוחיותכם, לכל הגדרה קיים מגוון רחב של פתרונות לפי סדר האלף בית ומספר המילים.
אז לחצו לייק ולחיצה שנייה לאישור >>

מודעות


שיר עברי למילים וללחן של שלום חנוך | שיר עברי למילים וללחן של שלום חנוך תשחץ

מורדו פתרון תשחצים ותשבצים - כי ידע לא קונים בכסף.
הפעם קבלנו את ההגדרה שיר עברי למילים וללחן של שלום חנוך. בכמה צעדים פשוטים נמצא את הפתרון המבוקש. הביטוי "שיר עברי למילים וללחן של שלום חנוך" יכול להופיע במדור התשחצים בעיתונים היומיים, בשבועונים, בירחונים, בחוברות תשבצים או במגזינים השונים.

לרשותכם ייסדנו את מילון התשבצים - מורדו, שיסייע לכם לפתור את התשחץ במהירות ובקלות. ראשית, נסתכל על ההגדרה שיר עברי למילים וללחן של שלום חנוך בתשבץ, ונמנה את מספר המשבצות המרכיבות את הפתרון. אחר כך נגולל את המסך מטה, ומיד יופיע מאגר של תשובות אפשריות. על מנת להקל על החיפוש שבצנו את התשובות לפי סדר האלפבית. אז למה אתם מחכים - בואו למצוא את התשובה הנכונה. לעתים יכולים להופיע בתשחץ ערכים דומים כמו: שיר של שלום חנוך או משירי שלום חנוך. בהצלחה !


מודעות
פתרון 2 אותיות:
פתרון 3 אותיות: אלה
פתרון 4 אותיות: לילה, פראג
פתרון 5 אותיות: העוגן
פתרון 6 אותיות: אבשלום, מציצים
פתרון 7 אותיות:
פתרון 8 אותיות ומעלה:
פתרון שתי מילים ומעלה:
אדם בתוך עצמו, אהבת נעורי, אישה מבוגרת, אל תוותר, אמא שלי, אנ'לא יודע איך לומר לך, את מביאה הכל לידי דמעות, גיטרה וכינור, האדון הרופא, הדרכים הידועות, חתונה לבנה, טוב לי, טיול ליפו, ילדים של החיים, ככה וככה, לאה גנוב, לאט לאט, למה לי לקחת ללב, לעולם לא אעזוב אותך עוד, מה אתה עושה כשאתה קם בבוקר, נגד הרוח, קח לך אישה, קרן שמש מאוחרת, שחק אותה, שיר ללא שם

ביטויים דומים: שיר עברי למילים וללחן של שלום חנוך תשבץ, שיר עברי למילים וללחן של שלום חנוך תשחץ, שיר עברי למילים וללחן של שלום חנוך 8 אותיות, שיר עברי למילים וללחן של שלום חנוך מילון
כדי למצוא תשובות נוספות - השתמשו בתיבת החיפוש בראש הדף.
יש לכם פתרון אחר להציע? כתבו לנו בתיבת התגובות!
עזרנו לכם למצוא את הפתרון לתשבץ? תפרגנו לנו בלייק!

תגובה 1:

יש לכם פתרון אחר להציע ? רשמו אותו כאן. תודה!

מורדו סודוקו להדפסה. בשלוש רמות: קל, בינוני וקשה. לחצו על הבאנר למעבר לסודוקו