רשמו את ההגדרה, וגלו את התשובה!
מי שאוהב את הפתרונות שלנו, יאהב גם את העמוד שלנו! :-)
עזרנו לכם למצוא את הפתרון החסר? פרגנו לנו בלייק! כי אם אתם חובבי תשבצים ואוהבים לאתגר את עצמכם – זה המקום בשבילכם.
אתר מורדו מכיל מאגר גדול של הגדרות תשבצים ותשחצים המתעדכנים באופן שוטף. לנוחיותכם, לכל הגדרה קיים מגוון רחב של פתרונות לפי סדר האלף בית ומספר המילים.
אז לחצו לייק ולחיצה שנייה לאישור >>

מודעות


מספרי נעמי רגן | ספר של נעמי רגן תשבץ

מורדו פתרון תשחצים ותשבצים - כי ידע לא קונים בכסף.
הפעם קבלנו את ההגדרה ספר של נעמי רגן . בכמה צעדים פשוטים נמצא את הפתרון המבוקש. הביטוי "מספרי נעמי רגן" יכול להופיע במדור התשחצים בעיתונים היומיים, בשבועונים, בירחונים, בחוברות תשבצים או במגזינים השונים.

לרשותכם ייסדנו את מילון התשבצים - מורדו, שיסייע לכם לפתור את התשחץ במהירות ובקלות. ראשית, נסתכל על ההגדרה מספרי נעמי רגן בתשחץ, ונמנה את מספר המשבצות המרכיבות את הפתרון. אחר כך נגולל את המסך מטה, ומיד יופיע מאגר של תשובות אפשריות. על מנת להקל על החיפוש שבצנו את התשובות לפי סדר האלפבית. אז למה אתם מחכים - בואו למצוא את התשובה הנכונה.

נעמי רגן: קול נשי נועז בספרות היהודית

נעמי רגן, סופרת ישראלית, מחזאית ופעילת זכויות נשים, ביססה את מעמדה כדמות מרכזית בספרות היהודית העכשווית. סיפור חייה המרתק, החל מילדותה בניו יורק ועד עלייתה לישראל והפיכתה לסופרת מוערכת, שזור ביצירתה הספרותית. כתיבתה הייחודית, הנוגעת בנושאים רגישים בחברה הדתית והחרדית, זיכתה אותה בפרסום רב, אך גם עוררה מחלוקות וטענות להפרת זכויות יוצרים.

מסע חיים מניו יורק לירושלים

רגן נולדה בברוקלין, ניו יורק (מדינה בארה"ב), בשנת 1949. היא גדלה במשפחה דתית, ובצעירותה למדה הוראה בסמינר חרדי במקביל ללימודיה האקדמיים בספרות אנגלית. בשנת 1969 נישאה לאלכס רגן, ובשנת 1971 עלו בני הזוג לישראל והתיישבו בירושלים. לרגן ארבעה ילדים, ביניהם הסופר עקיבא רגן. בשנת 1978 השלימה תואר שני בספרות באוניברסיטה העברית, והחלה לבסס את מעמדה כסופרת. בשנת 2021 עברה המשפחה לזכרון יעקב.

כתיבה נועזת בצל המסורת

כתיבתה של רגן מתאפיינת בהעלאת נושאים רגישים בחברה הדתית והחרדית, כגון מעמד האישה, התאהבות, בגידה ויחסי מין. היא מציגה נקודת מבט נשית ייחודית, ובוחנת באופן ביקורתי את המוסכמות החברתיות והדתיות. עם זאת, היא אינה מתנכרת למסורת היהודית, אלא מבקשת ליצור שיח פתוח וכנה בתוכה. ספריה עוסקים גם בהיסטוריה יהודית, בחיים של יהודים אורתודוקסים ובמאבק בטרור. הם נכתבו במקור באנגלית, אך תורגמו לעברית ולשפות רבות אחרות, והפכו לרבי מכר ברחבי העולם.

"מניין נשים" - זעקה נשית על הבמה

אחד מהישגיה הבולטים של רגן הוא המחזה "מניין נשים", שהוצג בתיאטרון הבימה במשך שש שנים וזכה להצלחה גם בארצות הברית, קנדה וארגנטינה. המחזה עוסק בסיפורה של אישה חרדית הנמלטת מבעלה המתעלל, ומאבקיה במערכת המשפט הדתית כדי לשמור על קשר עם ילדיה. "מניין נשים" עורר הדים רבים ופתח צוהר לשיח ציבורי חשוב על מעמד האישה בחברה החרדית ועל אלימות במשפחה.

מחלוקות משפטיות בצל ההצלחה

לצד הצלחתה הספרותית, רגן התמודדה עם מספר תביעות משפטיות על הפרת זכויות יוצרים. סופרות חרדיות טענו כי העתיקה או שאבה השראה מספריהן ללא מתן קרדיט הולם. התביעות הבולטות עסקו בספרים "בידך אפקיד רוחי", "ואל אישך תשוקתך" ו"עקדת תמר". חלק מהתביעות הסתיימו בפשרות, ואילו אחרות נדחו על ידי בית המשפט. המחלוקות המשפטיות העיבו על הצלחתה של רגן, ועוררו שאלות לגבי מקוריות יצירתה.

מורשתה של נעמי רגן: בין חדשנות למחלוקת

למרות המחלוקות, אין ספק כי נעמי רגן היא דמות מרכזית ומשפיעה בספרות היהודית העכשווית. היא פרצה דרך לנשים יוצרות בחברה הדתית, והעלתה למודעות נושאים שנחשבו לטאבו. ספריה ומחזותיה ממשיכים להדהד ולהשפיע על השיח הציבורי בישראל ובעולם. מורשתה של רגן היא מורכבת ומעוררת השראה, והיא תמשיך להוות מקור לדיון ולעיון גם בשנים הבאות.

מעבר לספרים: פעילות ציבורית והשפעה מתמשכת

בנוסף לכתיבתה, רגן פעילה גם בתחום זכויות הנשים. היא השתתפה בעתירות לבג"ץ נגד קווי מהדרין, וכותבת טור קבוע בג'רוזלם פוסט. היא ממשיכה להשמיע את קולה הייחודי ולהשפיע על השיח הציבורי בישראל. מורשתה של רגן היא מורשת של תעוזה, יצירתיות ומאבק למען צדק חברתי.

בין הספרים שכתבה נעמי רגן ניתן למצוא את הספרים הבאים:

  • בת יפתח (1998) - רומן היסטורי המספר את סיפורה של בת שבע הלוי,, שאביה העשיר רצה להשיא אותה לתלמיד חכם מבטיח בכדי להמשיך את שושלת אבותיו החסידית, אך לבת שבע הצעירה והתוססת יש חלומות משלה.
  • עקדת תמר (1997) - רומן המספר את סיפורה של תמר, אשת צעירה ומאושרת שנשואה לרבי, ערב אחד היא נאנסה מפועל שחור עור. עם הזמן מתברר שהיא הרה, ועתה לא יודעת מה לעשות וניצבת בפני התלבטות מוסרית.
  • בידך אפקיד רוחי (1999) - רומן המספר את סיפורה של קתרין דה קוסטה, אישה מכובדת מניו יורק בערוב ימיה, רוצה להעביר את מורשת המשפחה לשתי נכדותיה, אולם אלה בשנות ה-20 לחייהן שקועות בעיסוקיהן האופנתיים.
  • אחרי החופה (2022) - מספר את סיפורם של זוג חרדי שזה עתה התחתן, וכעת צריך להתמודד עם המציאות המורכבת של חייהם החדשים. יעקב מתחיל לעבוד בעיר ולאה מתמודדת עם כל ההגבלות ולזה מתווספת עוינות מגורמים בקהילה.

ספריה של נעמי רגן זכו לביקורות חיוביות, והם תורגמו לשפות רבות. היא זכתה ביקורות חיוביות ושבחים רבים על כתיבתה.

השפעתה של נעמי רגן

נעמי רגן היא אחת הסופרות הישראליות החשובות והמצליחות ביותר של זמננו. ספריה עוסקים בנושאים מורכבים ומאתגרים, והם משקפים את החשיבה והרגישות שלה. עבודתה תרמה רבות לתרבות הישראלית, והיא השפיעה על דורות של סופרים צעירים. בהצלחה !


מודעות
פתרון 2 אותיות:
פתרון 3 אותיות:
פתרון 4 אותיות:
פתרון 5 אותיות: הברית 
פתרון 6 אותיות:
פתרון 7 אותיות:
 
פתרון 8 אותיות ומעלה:
פתרון של שתי מילים: 
אחרי החופה, בת יפתח, השיר העשירי, כמיהה לעדן, סיפור אמריקאי, עזר כנגדו, עקדת תמר, שטן בירושלים
פתרון של שלוש מילים ומעלה: בידך אפקיד רוחי, ואל אישך תשוקתך, צמאה לך נפשי
ביטויים דומים: מספרי נעמי רגן פירוש, מספרי נעמי רגן 6 אותיות, מספרי נעמי רגן תשחץ, מספרי נעמי רגן מילה נרדפת, ספר של נעמי רגן שתי מילים, ספר מאת נעמי רגן מורדו, ספר מאת נעמי רגן 13 אותיות
כדי למצוא תשובות נוספות - השתמשו בתיבת החיפוש בראש הדף.
יש לכם פתרון אחר להציע? כתבו לנו בתיבת התגובות!
עזרנו לכם למצוא את הפתרון לתשבץ? תפרגנו לנו בלייק!

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

יש לכם פתרון אחר להציע ? רשמו אותו כאן. תודה!

מורדו סודוקו להדפסה. בשלוש רמות: קל, בינוני וקשה. לחצו על הבאנר למעבר לסודוקו