רשמו את ההגדרה, וגלו את התשובה!
מי שאוהב את הפתרונות שלנו, יאהב גם את העמוד שלנו! :-)
עזרנו לכם למצוא את הפתרון החסר? פרגנו לנו בלייק! כי אם אתם חובבי תשבצים ואוהבים לאתגר את עצמכם – זה המקום בשבילכם.
אתר מורדו מכיל מאגר גדול של הגדרות תשבצים ותשחצים המתעדכנים באופן שוטף. לנוחיותכם, לכל הגדרה קיים מגוון רחב של פתרונות לפי סדר האלף בית ומספר המילים.
אז לחצו לייק ולחיצה שנייה לאישור >>

מודעות


ממלכי צרפת | מלך צרפת בעבר תשחץ

מורדו פתרון תשחצים ותשבצים - כי ידע לא קונים בכסף.
הפעם קבלנו את ההגדרה מלך צרפת בעבר. בכמה צעדים פשוטים נמצא את הפתרון המבוקש. הביטוי "ממלכי צרפת" יכול להופיע במדור התשחצים בעיתונים היומיים כדוגמת: ידיעות אחרונות, מעריב או ישראל היום, וגם במגזינים השונים כמו: שבועון לאשה, פנאי פלוס, מוסף 7 ימים ועוד... 
לרשותכם ייסדנו את מילון התשבצים - מורדו, שיסייע לכם לפתור את התשחץ במהירות ובקלות. ראשית, נסתכל על ההגדרה ממלכי צרפת בתשחץ, ונמנה את מספר המשבצות המרכיבות את הפתרון. אחר כך נגולל את המסך מטה, ומיד יופיע מאגר של תשובות אפשריות. על מנת להקל על החיפוש שבצנו את התשובות לפי סדר האלפבית. אז למה אתם מחכים - בואו למצוא את התשובה הנכונה. 
קצת מידע על הביטוי. צרפת היא מדינה באירופה, שפתה צרפתית, בירתה היא פריז, והיא נחשבת כמדינה המתוירת ביותר בעולם. בצרפת  שלטו רשימה ארוכה של מלכים מימי הביניים ועד 1870. בנוסף למלכי צרפת, מלכי אנגליה טענו שגם הם מלכי צרפת. דבר זה הכעיס מאוד את הצרפתים וגרם למלחמת "מאה השנים". בשנת 1453 גורשו האנגלים, כמעט לגמרי, מצרפת אך רק בתחילת שנת 1801 הפסיקו המלכים האנגלים להתערב בממלכת צרפת, והוקמה "הממלכה המאוחדת" בצרפת. כיום בצרפת אין מלכים, ובמדינה קיים ראש ממשלה אחד, שהנוכחי הוא מנואל ואלס. והנשיא וראש מדינה המכהן הוא פרנסואה הולנד. המשטר כיום בצרפת הוא דמוקרטי פרלמנטרי. אז ובוא למצוא את מלכי צרפת בעבר. בהצלחה!בהצלחה !


מודעותפתרון 2 אותיות:
פתרון 3 אותיות: איג, ז'אן, קרל
פתרון 4 אותיות: אודו, אנרי, לואי, לותר, ראול, רובר, שארל
פתרון 5 אותיות: פיליפ
פתרון 6 אותיות: קרלומן
פתרון 7 אותיות:
 פרנסואה
פתרון 8 אותיות ומעלה:
פתרון של שתי מילים ומעלה: 
איג קאפה, אנרי השני, לואי הארבעה עשר, לואי החמישה עשר, לואי החסיד, לואי השמיני, פיליפ הראשון, פיליפ השלישי, קרל השמן, רובר הראשון, רובר השני, שארל הקירח, שארל התם
ביטויים דומים: ממלכי צרפת מילון, ממלכי צרפת פירוש, ממלכי צרפת שם משפחה, ממלכי צרפת 4 אותיות, ממלכי צרפת תשחץ
כדי למצוא תשובות נוספות - השתמשו בתיבת החיפוש בראש הדף.
יש לכם פתרון אחר להציע? כתבו לנו בתיבת התגובות!
עזרנו לכם למצוא את הפתרון לתשבץ? תפרגנו לנו בלייק!

אין תגובות:

פרסום תגובה

יש לכם פתרון אחר להציע ? רשמו אותו כאן. תודה !

מורדו סודוקו להדפסה. בשלוש רמות: קל, בינוני וקשה. לחצו על הבאנר למעבר לסודוקו