רשמו את ההגדרה, וגלו את התשובה!
מי שאוהב את הפתרונות שלנו, יאהב גם את העמוד שלנו! :-)
עזרנו לכם למצוא את הפתרון החסר? פרגנו לנו בלייק! כי אם אתם חובבי תשבצים ואוהבים לאתגר את עצמכם – זה המקום בשבילכם.
אתר מורדו מכיל מאגר גדול של הגדרות תשבצים ותשחצים המתעדכנים באופן שוטף. לנוחיותכם, לכל הגדרה קיים מגוון רחב של פתרונות לפי סדר האלף בית ומספר המילים.
אז לחצו לייק ולחיצה שנייה לאישור >>

מודעות


ספר מאת רם אורן | ספר של רם אורן תשחץ

מורדו פתרון תשחצים ותשבצים - כי ידע לא קונים בכסף.
הפעם קבלנו את ההגדרה ספר של רם אורן. בכמה צעדים פשוטים נמצא את הפתרון המבוקש. הביטוי "ספר מאת רם אורן" יכול להופיע במדור התשחצים בעיתונים היומיים, בשבועונים, בירחונים, בחוברות תשבצים או במגזינים השונים.

לרשותכם ייסדנו את מילון התשבצים - מורדו, שיסייע לכם לפתור את התשחץ במהירות ובקלות. ראשית, נסתכל על ההגדרה מספרי רם אורן בתשחץ, ונמנה את מספר המשבצות המרכיבות את הפתרון. אחר כך נגולל את המסך מטה, ומיד יופיע מאגר של תשובות אפשריות. על מנת להקל על החיפוש שבצנו את התשובות לפי סדר האלפבית. אז למה אתם מחכים - בואו למצוא את התשובה הנכונה. 

ביוגרפיה וקורות חיים

רם אורן נולד בתל אביב בשנת 1936 וגדל בשכונת שפירא. כבר מגיל צעיר התפתחה אצלו אהבה גדולה לספרות, כאשר אביו הכורך היה מביא הביתה ספרים שונים לקריאה. בגיל 8 החליט שבבגרותו יהפוך לסופר. למרות שהספרים הראשונים שכתב כבוגר נדחו, אורן לא וויתר ופנה לקריירה כעורך דין ועיתונאי. את דרכו העיתונאית החל בעבודה כשליח בעיתון "ידיעות אחרונות", והגיע עד לתפקיד עורך מוספים. בשילוב עם לימודי משפטים, שימש גם כיועץ משפטי של העיתון.   

ספרי בלשות וריגול  

בשנת 1994, בגיל 58, פרסם אורן את ספרו הראשון "פיתוי" שהפך ללהיט מסחרר לאחר הופעתו בתוכנית הטלוויזיה של דן שילון. זהו הז'אנר המרכזי שבו מצליח אורן - ספרי בלשות, ריגול וסיפורי פשע. בספרים אלו הוא מצליח ליצור דמויות ועלילות מרתקות, תוך שזירת נושאים קיימים בחברה הישראלית. דמויות מרכזיות חוזרות בספריו כמו החוקר האגדי אלי בארי, ועלילות עוסקות לעתים באלמנטים כמו טראומות מלחמה, זוגיות ובגידות. 

כתיבה היסטורית

למרות הצלחתו בז'אנר הבלשי, החל אורן גם בכתיבת רומנים היסטוריים מוערכים. הבולטים שבהם הם "לטרון" העוסק בקרב הגדול במלחמת העצמאות, ו"המטרה - תל אביב" המתאר את הפלישה המצרית לשפלה הדרומית. ספרים אלה מאופיינים בתחקיר היסטורי מקיף ונדירה ביכולת של אורן לשלב בין האירועים ההיסטוריים האמיתיים לסיפורי אהבה ודרמה אנושית מרתקים. היסטוריונים רבים שיבחו את דיוקו ההיסטורי באירועים שהוא מתאר.

תרומה לספרות הישראלית

ללא ספק, רם אורן הוא אחד הסופרים החשובים והמצליחים בישראל בעשורים האחרונים. ספריו זכו בפרסים ובהוקרה רבה בזכות סגנונו הייחודי והיכולת לצייר עולמות עשירים ורבי מימדים. ההצלחה המסחרית האדירה של ספריו כמו "פיתוי" ו"אות קין" היוותה השראה לסופרים רבים בישראל. מלבד זאת, תרם אורן גם בסוגות אחרות כמו ביוגרפיות והיסטוריה מודרנית של היישוב. ללא ספק, אורן הינו תופעה ספרותית ייחודית והותיר חותם משמעותי בספרות העברית.

הקמת הוצאת "קשת"  

לאחר שנים של כתיבה והצלחות אדירות, החליט אורן להקים את הוצאת הספרים המשלו "קשת". הסיבה המרכזית להקמתה הייתה רצונו לשמור על עצמאות ורווחים הוגנים מספריו, משום שהמו"לים קודמיו השאירו בידיהם חלק ניכר מרווחי המכירות שלו. הוצאת "קשת" הפכה למקור העיקרי להפצת ספריו של אורן מאז, והביאה לו שליטה מלאה על התהליך המלא של הוצאה לאור וקידום ספריו. 

ביקורת על כתיבתו

כפי שמצופה מסופר ידוע ופופולרי כל כך, עבודותיו זכו לנתח ביקורתי רחב. רבים שיבחו את סגנונו הציורי והמרתק, יכולת השזירה של דמויות בעלות עומק אנושי, ויכולתו להעניק צבעים חזקים ותיאורים עזים לעלילות. עם זאת, היו גם מבקרים שראו בספריו בידור קריא וחולף ללא מסר רב עומק. אחרים הצביעו על שימוש יתר בקלישאות וסטראוטיפים בדמויות המרכזיות. בסופו של דבר, ההכרעה השנויה במחלוקת ביותר היא אם לראות באורן סופר מחונן אמיתי או בראש ובראשונה סופר מסחרי מצליח.

סיכום והערכה כוללת

ללא ספק, רם אורן הוא סופר בעל השפעה רבה ותרומה משמעותית לספרות העברית. מיומנותו כסופר לשלב עלילות מרתקות, דמויות אנושיות וסצנות מסעירות הפכה אותו לקלאסיקה עבור קהל הקוראים בישראל. אף שחלק מספריו עושים שימוש גם באמצעים מסחריים, יש ביכולתו להעצים ולהחיות אירועים היסטוריים מלמדת על עוצמת כישרונו. הערכות סבירות מצביעות על המשך כתיבה עשירה ומעניינת בשנים הבאות, כאשר רם אורן כבר זכה להיות חלק בלתי נפרד מהתרבות הספרותית הישראלית.
בהצלחה !


מודעות
פתרון 2 אותיות: לב
פתרון 3 אותיות: אמא
פתרון 4 אותיות:
פתרון 5 אותיות: אשראם, לטרון, עירום, פיתוי, רמטכ"ל
פתרון 6 אותיות: היורשת, השבועה
פתרון 7 אותיות: צל של ספק
פתרון 8 אותיות ומעלה: 
פתרון של שתי מילים: 
אהבה כואבת, אהובי אויבי, אות קין, אחות קטנה, אש חיה, בשידור חי, גרין קארד, הצעיף האדום, זהות כפולה, חווה ואדם, ימים אדומים, כבשה שחורה, כוח עליון (ספר של רם אורן), מהתנ"ך באהבה, משחק מכור, נסיכה אפריקנית, נפש הומיה, סודות גלויים, עמק הסיליקון
פתרון של שלוש מילים: אהבה בדלתיים סגורות, הגירוש מן הארמון, המטרה תל אביב, התמכרות ועוד סיפורים, צל של ספק
פתרון של ארבע מילים ומעלה: אהבה כואבת חלק ראשון, אהבה כואבת חלק שלישי, אהבה כואבת חלק שני, ילד אחד יורת מידי, סילביה חייה ומותה של לוחמת ה"מוסד"
ביטויים דומים: ספר של רם אורן מילון, ספר של רם אורן פירוש, ספר מאת רם אורן תשחץ, ספר מאת רם אורן שתי מילים, מספרי רם אורן 6 אותיות, מספרי רם אורן תשבץ
כדי למצוא תשובות נוספות - השתמשו בתיבת החיפוש בראש הדף.
יש לכם פתרון אחר להציע? כתבו לנו בתיבת התגובות!
עזרנו לכם למצוא את הפתרון לתשבץ? תפרגנו לנו בלייק!

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

יש לכם פתרון אחר להציע ? רשמו אותו כאן. תודה!

מורדו סודוקו להדפסה. בשלוש רמות: קל, בינוני וקשה. לחצו על הבאנר למעבר לסודוקו