רשמו את ההגדרה, וגלו את התשובה!
מי שאוהב את הפתרונות שלנו, יאהב גם את העמוד שלנו! :-)
עזרנו לכם למצוא את הפתרון החסר? פרגנו לנו בלייק! כי אם אתם חובבי תשבצים ואוהבים לאתגר את עצמכם – זה המקום בשבילכם.
אתר מורדו מכיל מאגר גדול של הגדרות תשבצים ותשחצים המתעדכנים באופן שוטף. לנוחיותכם, לכל הגדרה קיים מגוון רחב של פתרונות לפי סדר האלף בית ומספר המילים.
אז לחצו לייק ולחיצה שנייה לאישור >>

מודעות


להקה אנגלית | להקה אנגלית תשבץ | להקת רוק בריטית | להקת רוק אירית

מורדו פתרון תשחצים ותשבצים - כי ידע לא קונים בכסף.
הפעם קבלנו את ההגדרה להקה אנגלית. בכמה צעדים פשוטים נמצא את הפתרון המבוקש. הביטוי "להקה אנגלית" יכול להופיע במדור התשחצים בעיתונים היומיים, בשבועונים, בירחונים, בחוברות תשבצים או במגזינים השונים.

לרשותכם ייסדנו את מילון התשבצים - מורדו, שיסייע לכם לפתור את התשחץ במהירות ובקלות. ראשית, נסתכל על ההגדרה להקה אנגלית בתשחץ, ונמנה את מספר המשבצות המרכיבות את הפתרון. אחר כך נגולל את המסך מטה, ומיד יופיע מאגר של תשובות אפשריות. על מנת להקל על החיפוש שבצנו את התשובות לפי סדר האלפבית. אז למה אתם מחכים - בואו למצוא את התשובה הנכונה. 

ההיסטוריה של להקות בריטיות היא היסטוריה ארוכה ועשירה, המתחילה כבר במאה ה-19. עם זאת, התקופה המפורסמת ביותר בהיסטוריה של להקות בריטיות היא התקופה של שנות ה-60 וה-70.

בשנות ה-60, להקות בריטיות כמו הביטלס, הרולינג סטונז, פינק פלויד זכו להצלחה בינלאומית עצומה, והפכו את המוזיקה הבריטית לפופולרית בכל רחבי העולם. להקות אלו תרמו רבות לפיתוח של ז'אנרים מוזיקליים חדשים, כגון רוק, רוק מתקדם, רוק כבד ופופ.

שנות ה-70 היו גם הן תקופה פורייה להקות בריטיות. להקות כמו קווין, דייר סטרייטס, אלטון ג'ון, לד זפלין ועוד זכו להצלחה בינלאומית, והמשיכו להוביל את המוזיקה הבריטית קדימה.

בשנות ה-80, להקות בריטיות כמו יורית'מיקס, ניו אורדר, דייוויד בואי ועוד זכו להצלחה רבה, והן המשיכו להשפיע על המוזיקה העולמית.

בשנות ה-90, להקות בריטיות כמו אואזיס, בלר, רדיוהד ועוד זכו להצלחה בינלאומית, והן המשיכו להוביל את המוזיקה הבריטית גם בעידן החדש.

היום, להקות בריטיות עדיין ממשיכות להצליח ברחבי העולם. להקות כמו Coldplay, One Direction, Adele, Ed Sheeran ועוד זוכות להצלחה בינלאומית עצומה, והן ממשיכות להשפיע על המוזיקה העולמית. להקות בריטיות תרמו רבות לתרבות העולמית. הן עיצבו את המוזיקה המודרנית, והן הפכו לאייקונים של התרבות הבריטית. בהצלחה !מודעות

פתרון 2 אותיות: יס (להקה בריטית) 
פתרון 3 אותיות: המי (להקת רוק בריטית בעבר) 
פתרון 4 אותיות: מיוז, פאלפ (להקה בריטית)
פתרון 5 אותיות: ביטלס (להקת רוק בריטית בעבר)‏, ג'נסיס, פוליס 
פתרון 6 אותיות: אואזיס (להקת רוק בריטית), רדיוהד 
פתרון 7 אותיות: מקפליי 
פתרון 8 אותיות ומעלה: הפריטנדרס (להקת רוק בריטית), וייטסנייק, קולדפליי (להקת רוק בריטית)
פתרון שתי מילים ומעלה: איירון מיידן, ג'ת'רו טאל, דייר סטרייטס, דיפ פרפל, דפש מוד (להקה אנגלית / להקת פופ אנגלית), האבנים המתגלגלות, הרולינג סטונז, יו-טו (להקת רוק אירית), לד זפלין‏‏, סגול כהה (סגול עמוק), סימפלי רד (להקת פופ בריטית), פינק פלויד

ביטויים דומים: שם של להקה אנגלית, להקה אנגלית מילון, להקה אנגלית 6 אותיות, שם של להקת רוק בריטית, להקה אנגלית תשבץ, להקת בנות ישראלית בעבר, להקת רוק אירית 4 אותיות
מחפשים תשובות נוספות - השתמשו בתיבת החיפוש בראש הדף.
עזרנו לכם למצוא את הפתרון ? תפרגנו לנו בלייק! 
יש לכם פתרון אחר להציע? כתבו לנו בתיבת התגובות!

תגובה 1:

יש לכם פתרון אחר להציע ? רשמו אותו כאן. תודה!

מורדו סודוקו להדפסה. בשלוש רמות: קל, בינוני וקשה. לחצו על הבאנר למעבר לסודוקו