רשמו את ההגדרה, וגלו את התשובה!
מי שאוהב את הפתרונות שלנו, יאהב גם את העמוד שלנו! :-)
עזרנו לכם למצוא את הפתרון החסר? פרגנו לנו בלייק! כי אם אתם חובבי תשבצים ואוהבים לאתגר את עצמכם – זה המקום בשבילכם.
אתר מורדו מכיל מאגר גדול של הגדרות תשבצים ותשחצים המתעדכנים באופן שוטף. לנוחיותכם, לכל הגדרה קיים מגוון רחב של פתרונות לפי סדר האלף בית ומספר המילים.
אז לחצו לייק ולחיצה שנייה לאישור >>

מודעות


חלון קטן, צוהר | חלון קטן, צוהר מילון

מורדו פתרון תשחצים ותשבצים - כי ידע לא קונים בכסף.
הפעם קבלנו את ההגדרה חלון קטן, צוהר. בכמה צעדים פשוטים נמצא את הפתרון המבוקש. הביטוי "חלון קטן, צוהר" יכול להופיע במדור התשחצים בעיתונים היומיים, בשבועונים, בירחונים, בחוברות תשבצים או במגזינים השונים.

לרשותכם ייסדנו את מילון התשבצים - מורדו, שיסייע לכם לפתור את התשחץ במהירות ובקלות. ראשית, נסתכל על ההגדרה חלון קטן, צוהר בתשחץ, ונמנה את מספר המשבצות המרכיבות את הפתרון. אחר כך נגולל את המסך מטה, ומיד יופיע מאגר של תשובות אפשריות. על מנת להקל על החיפוש שבצנו את התשובות לפי סדר האלפבית. אז למה אתם מחכים - בואו למצוא את התשובה הנכונה. 

חלון קטן הוא פתח קטן בקיר, המשמש לתאורה או אוורור. חלונות קטנים יכולים להיות עשויים מחומרים שונים, כגון עץ, פלסטיק או מתכת. הם יכולים להיות מותקנים בכל מקום בקיר, אך הם נפוצים במיוחד בחדרים קטנים או חשוכים.

חלון קטן מורכב בדרך כלל משני חלקים עיקריים:

 • מסגרת - המסגרת היא החלק החיצוני של החלון, והיא נועדה לתמוך בזכוכית או בחומר אחר המשמש לכיסוי החלון. המסגרת יכולה להיות עשויה מחומרים שונים, כגון עץ, פלסטיק או מתכת.
 • זכוכית או חומר אחר לכיסוי - הזכוכית או החומר האחר לכיסוי החלון הם אלה שמאפשרים לאור או אוויר לעבור דרך החלון. הזכוכית היא החומר הנפוץ ביותר לכיסוי חלונות קטנים, אך ניתן להשתמש גם בחומרים אחרים, כגון פלסטיק או מתכת.

חלונות מורכבים גם בכלי תחבורה, מטוסים וחלליות:

  חלון בספינה:
  מכונה בדרך כלל אשנב, הוא פתח עגול בגוף הספינה. הוא משמש כדי לאפשר אוויר קל וצח לתוך הסיפונים התחתונים. כשהוא סגור, הוא יוצר מחסום אטום למים, ובזמן סערות, כיסוי מתכת המשמש להגנה.

  חלון במטוס:
  חלונות במטוסים הם בדרך כלל פתחים קטנים, עגולים שנועדו לעמוד בגובה רב ובשינויים בלחץ האוויר. הם מספקים אור טבעי לתא ומאפשרים לנוסעים ליהנות מהנוף במהלך הטיסה. הגודל והצורה של חלונות המטוס מתוכננים בקפידה לבטיחות ולאווירודינמיקה.

  חלון ברכב:
  חלונות רכב מגיעים בסוגים שונים, כולל שמשות, חלונות צד וחלונות אחוריים. שמשות קדמיות מיועדות לנראות והגנה, מורכבות מזכוכית רבודה (מחוסמת) המפחיתה את הסיכון להתנפצות בעת פגיעה. חלונות צד ומאחור משתמשים לרוב בזכוכית מחוסמת ליתר בטיחות.

  חלון בחללית:
  חלונות בחללית, כמו אלה בתחנת החלל הבינלאומית, עשויים מחומרים כמו זכוכית קוורץ המותקנת על מסגרות טיטניום. הם נועדו לסבול שינויי טמפרטורה מהירים מבלי להיסדק עקב הלם תרמי. לחלונות אלה עשויים להיות כיסויים להגנה מפני מיקרומטאוריטים.

  כל סוג של חלון מעוצב בקפידה כדי לענות על צרכים ספציפיים, בין אם לבטיחות, פונקציונליות או משיכה אסתטית בסביבות וכלי רכב שונים. בהצלחה !


  מודעות

  פתרון 2 אותיות: 
  פתרון 3 אותיות: 
  פתרון 4 אותיות: אשנב (חלון קטן, צוהר), אשקף, חריר
  פתרון 5 אותיות:
  פתרון 6 אותיות:
  פתרון 7 אותיות: ויטרינה (חלון ראווה)
  פתרון 8 אותיות ומעלה:
  פתרון שתי מילים ומעלה:
  ביטויים דומים: מה זה חלון קטן, צוהר, חלון קטן, צוהר מילון, חלון קטן, צוהר פירוש,חלון קטן, צוהר מילה נרדפת, חלון קטן, צוהר 4 אותיות
  מחפשים תשובות נוספות השתמשו בתיבת החיפוש בראש הדף.
  עזרנו לכם למצוא את הפתרון ? תפרגנו לנו בלייק! 
  יש לכם פתרון אחר להציע? כתבו לנו בתיבת התגובות!

  תגובה 1:

  יש לכם פתרון אחר להציע ? רשמו אותו כאן. תודה!

  מורדו סודוקו להדפסה. בשלוש רמות: קל, בינוני וקשה. לחצו על הבאנר למעבר לסודוקו