רשמו את ההגדרה, וגלו את התשובה!
מי שאוהב את הפתרונות שלנו, יאהב גם את העמוד שלנו! :-)
עזרנו לכם למצוא את הפתרון החסר? פרגנו לנו בלייק! כי אם אתם חובבי תשבצים ואוהבים לאתגר את עצמכם – זה המקום בשבילכם.
אתר מורדו מכיל מאגר גדול של הגדרות תשבצים ותשחצים המתעדכנים באופן שוטף. לנוחיותכם, לכל הגדרה קיים מגוון רחב של פתרונות לפי סדר האלף בית ומספר המילים.
אז לחצו לייק ולחיצה שנייה לאישור >>

מודעות


חלון קטן | חלון קטן תשחץ

מורדו פתרון תשחצים ותשבצים - כי ידע לא קונים בכסף.
הפעם קבלנו את ההגדרה חלון קטן. בכמה צעדים פשוטים נמצא את הפתרון המבוקש. הביטוי "חלון קטן" יכול להופיע במדור התשחצים בעיתונים היומיים, בשבועונים, בירחונים, בחוברות תשבצים או במגזינים השונים.

לרשותכם ייסדנו את מילון התשבצים - מורדו, שיסייע לכם לפתור את התשחץ במהירות ובקלות. ראשית, נסתכל על ההגדרה חלון קטן בתשחץ, ונמנה את מספר המשבצות המרכיבות את הפתרון. אחר כך נגולל את המסך מטה, ומיד יופיע מאגר של תשובות אפשריות. על מנת להקל על החיפוש שבצנו את התשובות לפי סדר האלפבית. אז למה אתם מחכים - בואו למצוא את התשובה הנכונה. 

הביטוי "חלון קטן" יכול להתייחס למושגים שונים, אך בדרך כלל הוא מתייחס לחלון פיזי קטן. חלון קטן יכול להיות חלון בספינה, במטוס, במכונית, או בכלי תחבורה אחר. הוא אף יכול להיות גם חלון בבניין

במשמעות הספציפית של חלון קטן המשמש בספינות, הביטוי "חלון קטן" הוא שם נרדף לביטוי "אשנב". אשנב הוא חלון עגול המשמש בעיקר בספינות, אך גם בכלי רכב משוריינים, מטוסים, מכוניות, וחלליות.

אשנבים בספינות משמשים למטרות הבאות:

  • להכניס אור ואוויר לחלקים החשוכים של הספינה.
  • לספק נוף לאנשים מתחת לסיפון.
  • להגן על הספינה מפני מזג אוויר קשה.

אשנבים בספינות יכולים להיות בגדלים שונים, החל מכמה סנטימטרים ועד למעלה משני רגל. משקלם נע בין מספר קילוגרמים ועד למעלה מ- 45 קילו.

הביטוי "חלון קטן" יכול גם להתייחס למצב שבו יש אפשרות מוגבלת לראות או להבין משהו. לדוגמה, אדם שנמצא בחדר חשוך יכול לומר שיש לו "חלון קטן" אל העולם החיצון דרך החלון הקטן בפתח החדר.

במשמעות זו, הביטוי "חלון קטן" יכול להתייחס גם למצב שבו יש אפשרות מוגבלת לעשות משהו. לדוגמה, מדינה קטנה עם משאבים מוגבלים יכולה לומר שיש לה "חלון קטן" להשפיע על העולם.

לסיכום, הביטוי "חלון קטן" יכול להתייחס למושגים שונים, אך בדרך כלל הוא מתייחס לחלון פיזי קטן. הביטוי יכול גם להתייחס למצב שבו יש אפשרות מוגבלת לראות או להבין משהו, או למצב שבו יש אפשרות מוגבלת לעשות משהו. בהצלחה !
מודעות

פתרון 2 אותיות: 
פתרון 3 אותיות: צהר 
פתרון 4 אותיות: אשנב (חלון קטן, צוהר), אשקף, צוהר, חריר
פתרון 5 אותיות:
פתרון 6 אותיות:
פתרון 7 אותיות: ויטרינה (חלון ראווה)
פתרון 8 אותיות ומעלה:
פתרון שתי מילים ומעלה:
ביטויים דומים: מה זה חלון קטן, חלון קטן 4 אותיות, חלון קטן =, חלון קטן מילה נרדפת, חלון קטן פירוש, חלון קטן מורדו תשבצים, חלון ראווה
מחפשים תשובות נוספות השתמשו בתיבת החיפוש בראש הדף.
עזרנו לכם למצוא את הפתרון ? תפרגנו לנו בלייק! 
יש לכם פתרון אחר להציע? כתבו לנו בתיבת התגובות!

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

יש לכם פתרון אחר להציע ? רשמו אותו כאן. תודה!

מורדו סודוקו להדפסה. בשלוש רמות: קל, בינוני וקשה. לחצו על הבאנר למעבר לסודוקו