רשמו את ההגדרה, וגלו את התשובה!
מי שאוהב את הפתרונות שלנו, יאהב גם את העמוד שלנו! :-)
עזרנו לכם למצוא את הפתרון החסר? פרגנו לנו בלייק! כי אם אתם חובבי תשבצים ואוהבים לאתגר את עצמכם – זה המקום בשבילכם.
אתר מורדו מכיל מאגר גדול של הגדרות תשבצים ותשחצים המתעדכנים באופן שוטף. לנוחיותכם, לכל הגדרה קיים מגוון רחב של פתרונות לפי סדר האלף בית ומספר המילים.
אז לחצו לייק ולחיצה שנייה לאישור >>

מודעות


נואש הנתלה בשביב תקווה | נואש הנתלה בשביב תקווה תשבץ

מורדו פתרון תשחצים ותשבצים - כי ידע לא קונים בכסף.
הפעם קבלנו את ההגדרה נואש הנתלה בשביב תקווה. בכמה צעדים פשוטים נמצא את הפתרון המבוקש. הביטוי "נואש הנתלה בשביב תקווה" יכול להופיע במדור התשחצים בעיתונים היומיים, בשבועונים, בירחונים, בחוברות תשבצים או במגזינים השונים.

לרשותכם ייסדנו את מילון התשבצים - מורדו, שיסייע לכם לפתור את התשחץ במהירות ובקלות. ראשית, נסתכל על ההגדרה נואש הנתלה בשביב תקווה בתשחץ, ונמנה את מספר המשבצות המרכיבות את הפתרון. אחר כך נגולל את המסך מטה, ומיד יופיע מאגר של תשובות אפשריות. על מנת להקל על החיפוש שבצנו את התשובות לפי סדר האלפבית. אז למה אתם מחכים - בואו למצוא את התשובה הנכונה. 

כולנו רוצים לשרוד!

כולנו מכירים את הביטוי "נאחז בקש". זהו תיאור של אדם שנמצא במצב קשה, ומנסה למצוא עזרה או פתרון, אפילו אם הדבר שהוא נאחז בו חלש ואינו מספיק כדי להצילו. כמו טובע הנאחז בקש, אנחנו לפעמים נלחמים בשאון כדי להינצל מצרות, אפילו כשהאמצעים שבידינו אינם מספיקים. מה גורם לנו להיות כמו הטובע הזה, ומה אנחנו יכולים ללמוד מהתנהגותו?

דוגמה: אדם שמקבל הודעת פיטורין.

נניח שאדם פוטר מעבודתו. הוא מרגיש שהעולם נופל עליו - הוא לא יודע איך ישלם את החשבונות, מה יקרה למשפחה שלו, ואיך הוא ימשיך להתקיים. בתוך הפחד והייאוש, הוא יאחז בכל הבטחה או הזדמנות שיוכל - אפילו אם הם חלשים ולא בטוחים. למשל, הוא עלול להיאחז בהבטחה ש"הכל לטובה" או ש"אמצא עבודה חדשה בקלות", למרות שהמציאות קשה יותר. זה כמו הטובע הנאחז בקש - הוא עדיין מרגיש שהוא עושה משהו כדי להינצל, גם אם זה לא יעזור באמת.

הפחד מפני הנפילה

מבחינה נפשית, האדם הנאחז בקש נמצא במצב של פחד גדול. הוא מרגיש שאין לו שליטה על המצב, והאחיזה בקש היא ניסיון נואש לשמור על שארית השליטה. למרות שהוא יודע שהקש לא יכול להציל אותו, הוא עדיין מרגיש שהוא עושה משהו כדי להינצל. זה כמו כשאדם נמצא בצרה כלכלית וחוסם את חשבון הבנק שלו, למרות שזה לא יפתור את הבעיה.

לא להיאחז בתקוות שווא

מצבו של הנאחז בקש מלמד אותנו שלפעמים אנחנו נוטים לאחוז בפתרונות חלשים, רק כדי להרגיש שעשינו משהו. במקום להתמקד בחיפוש עבודה חדשה ובפיתוח מיומנויות, האדם עלול לבזבז זמן יקר בהמתנה לנס שיקרה. במצבי משבר, חשוב לשמור על שפיות הדעת ולחפש פתרונות אמינים ומבוססים, גם אם הם נראים קשים יותר בהתחלה. רק כך נוכל להבטיח הישרדות אמיתית.

לשלב תקווה וריאליזם

הנאחז בקש מייצג את הצורך האנושי העמוק להיאחז בתקווה, גם כאשר הסיכויים קלושים. זה כמו כשאדם נמצא במצב בריאותי קשה ומנסה לאחוז בכל טיפת תקווה, למרות שהמצב נראה קודר. אך הלקח החשוב הוא לשלב תקווה זו עם ריאליזם ושיקול דעת, כדי למצוא פתרונות יציבים ואמינים יותר. רק כך נוכל להבטיח את הישרדותנו מול האתגרים שמזמן לנו מעגל החיים. בהצלחה!מודעות
פתרון 2 אותיות:
פתרון 3 אותיות:
פתרון 4 אותיות:
פתרון 5 אותיות:
פתרון 6 אותיות:
פתרון 7 אותיות:
 
פתרון 8 אותיות ומעלה:
פתרון של שתי מילים ומעלה: 
כטובע הנאחז בקש
ביטויים דומים: נואש הנתלה בשביב תקווה מילון, נואש הנתלה בשביב תקווה תשבץ, נואש הנתלה בשביב תקווה תשחץ, נואש הנתלה בשביב תקווה פירוש, נואש הנתלה בשביב תקווה 13 אותיות
כדי למצוא תשובות נוספות - השתמשו בתיבת החיפוש בראש הדף.
יש לכם פתרון אחר להציע? כתבו לנו בתיבת התגובות!
עזרנו לכם למצוא את הפתרון לתשבץ? תפרגנו לנו בלייק!

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

יש לכם פתרון אחר להציע ? רשמו אותו כאן. תודה!

מורדו סודוקו להדפסה. בשלוש רמות: קל, בינוני וקשה. לחצו על הבאנר למעבר לסודוקו