רשמו את ההגדרה, וגלו את התשובה!
מי שאוהב את הפתרונות שלנו, יאהב גם את העמוד שלנו! :-)
עזרנו לכם למצוא את הפתרון החסר? פרגנו לנו בלייק! כי אם אתם חובבי תשבצים ואוהבים לאתגר את עצמכם – זה המקום בשבילכם.
אתר מורדו מכיל מאגר גדול של הגדרות תשבצים ותשחצים המתעדכנים באופן שוטף. לנוחיותכם, לכל הגדרה קיים מגוון רחב של פתרונות לפי סדר האלף בית ומספר המילים.
אז לחצו לייק ולחיצה שנייה לאישור >>

מודעות


עם אינדיאני במקסיקו בעבר | עם אינדיאני במקסיקו בעבר תשבץ

מורדו פתרון תשחצים ותשבצים - כי ידע לא קונים בכסף.
הפעם קבלנו את ההגדרה עם אינדיאני במקסיקו בעבר. בכמה צעדים פשוטים נמצא את הפתרון המבוקש. הביטוי "עם אינדיאני במקסיקו בעבר" יכול להופיע במדור התשחצים בעיתונים היומיים, בשבועונים, בירחונים, בחוברות תשבצים או במגזינים השונים.

לרשותכם ייסדנו את מילון התשבצים - מורדו, שיסייע לכם לפתור את התשחץ במהירות ובקלות. ראשית, נסתכל על ההגדרה עם אינדיאני במקסיקו בעבר בתשחץ, ונמנה את מספר המשבצות המרכיבות את הפתרון. אחר כך נגולל את המסך מטה, ומיד יופיע מאגר של תשובות אפשריות. על מנת להקל על החיפוש שבצנו את התשובות לפי סדר האלפבית. אז למה אתם מחכים - בואו למצוא את התשובה הנכונה. 
הביטוי "עם אינדיאני במקסיקו בעבר" מתייחס לקבוצות אתניות אינדיאניות שגרו במקסיקו לפני הגעת האירופאים. קבוצות אלו היו מגוונות מאוד מבחינה תרבותית, שפתית, ופוליטית.

אחת הקבוצות האתניות הגדולות והחשובות ביותר במקסיקו בעבר הייתה האצטקים

האצטקים היו קבוצה אתנית אינדיאנית שגרו במקסיקו במאות ה-15 וה-16. הם היו ידועים בעיקר בזכות האימפריה שלהם, שהתבססה על עיר הבירה הגדולה טנוצ'טיטלאן. האצטקים היו חברה היררכית מאוד, והם האמינו בדת פוליתיאיסטית (אמונה בריבוי האלוהות).

כשהגיעו למקסיקו הם החלו במהרה לכבוש שטחים חדשים. הם הקימו את האימפריה שלהם שהגיעה לשיאה במאה ה-15. האימפריה האצטקית הייתה חברה חזקה ומפותחת, והיא הייתה בעלת השפעה רבה על התרבות המקסיקנית.
העידן האצטקי לא ארך זמן רב והם נכבשו על ידי הספרדים בשנת 1520, אך הם השאירו חותם בל יימחה על ההיסטוריה והתרבות של מקסיקו. בהצלחה !


מודעות
פתרון 2 אותיות:
פתרון 3 אותיות:
פתרון 4 אותיות:
פתרון 5 אותיות: 
פתרון 6 אותיות: אצטקים
פתרון 7 אותיות:
 
פתרון 8 אותיות ומעלה:
פתרון שתי מילים ומעלה:

ביטויים דומים: עם אינדיאני במקסיקו בעבר מילון, עם אינדיאני במקסיקו בעבר תשבץ, עם אינדיאני במקסיקו בעבר תשחץ, עם אינדיאני במקסיקו בעבר 6 אותיות, עם קדמון באמריקה
כדי למצוא תשובות נוספות - השתמשו בתיבת החיפוש בראש הדף.
יש לכם פתרון אחר להציע? כתבו לנו בתיבת התגובות!
עזרנו לכם למצוא את הפתרון לתשבץ? תפרגנו לנו בלייק!

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

יש לכם פתרון אחר להציע ? רשמו אותו כאן. תודה!

מורדו סודוקו להדפסה. בשלוש רמות: קל, בינוני וקשה. לחצו על הבאנר למעבר לסודוקו