רשמו את ההגדרה, וגלו את התשובה!
מי שאוהב את הפתרונות שלנו, יאהב גם את העמוד שלנו! :-)
עזרנו לכם למצוא את הפתרון החסר? פרגנו לנו בלייק! כי אם אתם חובבי תשבצים ואוהבים לאתגר את עצמכם – זה המקום בשבילכם.
אתר מורדו מכיל מאגר גדול של הגדרות תשבצים ותשחצים המתעדכנים באופן שוטף. לנוחיותכם, לכל הגדרה קיים מגוון רחב של פתרונות לפי סדר האלף בית ומספר המילים.
אז לחצו לייק ולחיצה שנייה לאישור >>

מודעות


נחוש, אסרטיבי | נחוש, אסרטיבי תשבץ

מורדו פתרון תשחצים ותשבצים - כי ידע לא קונים בכסף.
הפעם קבלנו את ההגדרה נחוש, אסרטיבי. בכמה צעדים פשוטים נמצא את הפתרון המבוקש. הביטוי "נחוש, אסרטיבי" יכול להופיע במדור התשחצים בעיתונים היומיים, בשבועונים, בירחונים, בחוברות תשבצים או במגזינים השונים.

לרשותכם ייסדנו את מילון התשבצים - מורדו, שיסייע לכם לפתור את התשחץ במהירות ובקלות. ראשית, נסתכל על ההגדרה נחוש, אסרטיבי בתשחץ, ונמנה את מספר המשבצות המרכיבות את הפתרון. אחר כך נגולל את המסך מטה, ומיד יופיע מאגר של תשובות אפשריות. על מנת להקל על החיפוש שבצנו את התשובות לפי סדר האלפבית. אז למה אתם מחכים - בואו למצוא את התשובה הנכונה. 

הביטויים "נחוש" ו"אסרטיבי" מתייחסים לאדם המפגין עמדה איתנה, בטוחה וממוקדת, ומוכן להיאבק עליה. פירוש המילה נחוש הוא "נחוץ, נכון". בתחום של התנהגות אנושית, "נחוש" מתייחס לאדם המפגין נכונות להיאבק על מטרה או אמונה, גם אם היא קשה או מסוכנת. אדם נחוש הוא אדם בעל כוונות ברורות, שפועל להשגת מטרותיו. הוא אינו מוותר בקלות, ומאמין בעצמו וביכולות שלו להצליח.

אסרטיבי פירושו "מתמיד, עקשן". בתחום של התנהגות אנושית, "אסרטיבי" מתייחס לאדם המפגין ביטחון עצמי, והוא מסוגל לבטא את עצמו בצורה ברורה ונחרצת. אדם אסרטיבי אינו פוחד להגיד את מה שהוא חושב, גם אם זה לא מקובל על אחרים. הוא אינו מוותר בקלות על הזכויות שלו, והוא מוכן לעמוד על שלו.

הקשרים של "נחוש, אסרטיבי" לעולם העבודה

התנהגות נחושה ואסרטיבית יכולה להיות נכונה וחשובה במגוון רחב של מצבים, ובפרט בעולם העבודה. עובדים נחושים ואסרטיביים הם בעלי סיכוי גבוה יותר לעשות חיל בקריירה שלהם. הם בדרך כלל מקבלים יותר הזדמנויות, ומצליחים יותר בביצוע המטלות שלהם.

לדוגמה, עובד נחוש ואסרטיבי יהיה יותר סביר לעמוד על שלו מול הבוס שלו, אם הוא חושב שהוא מקבל יחס לא הוגן. הוא גם יהיה יותר סביר לקחת על עצמו אתגרים חדשים, ולנסות להשיג מטרות גבוהות יותר.

עם זאת, חשוב לציין שהתנהגות נחושה ואסרטיבית יכולה גם להיות שלילית, אם היא אינה מאוזנת. אדם נחוש מדי או אסרטיבי מדי עלול להיות נתפס כחצוף או כשתלטן. הוא עלול גם לגרום למתיחות ביחסים עם עמיתים או עם הבוס שלו. בהצלחה !מודעות
פתרון 2 אותיות:
פתרון 3 אותיות:
פתרון 4 אותיות: דעתן, נועז
פתרון 5 אותיות:
פתרון 6 אותיות:
פתרון 7 אותיות:
 
פתרון 8 אותיות ומעלה:
פתרון שתי מילים ומעלה:

ביטויים דומים: נחוש, אסרטיבי מילון, נחוש, אסרטיבי פירוש, מה זה נחוש, אסרטיבי?,נחוש, אסרטיבי מילה נרדפת, נחוש, אסרטיבי 4 אותיות
כדי למצוא תשובות נוספות - השתמשו בתיבת החיפוש בראש הדף.
יש לכם פתרון אחר להציע? כתבו לנו בתיבת התגובות!
עזרנו לכם למצוא את הפתרון לתשבץ? תפרגנו לנו בלייק!

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

יש לכם פתרון אחר להציע ? רשמו אותו כאן. תודה!

מורדו סודוקו להדפסה. בשלוש רמות: קל, בינוני וקשה. לחצו על הבאנר למעבר לסודוקו