רשמו את ההגדרה, וגלו את התשובה!
מי שאוהב את הפתרונות שלנו, יאהב גם את העמוד שלנו! :-)
עזרנו לכם למצוא את הפתרון החסר? פרגנו לנו בלייק! כי אם אתם חובבי תשבצים ואוהבים לאתגר את עצמכם – זה המקום בשבילכם.
אתר מורדו מכיל מאגר גדול של הגדרות תשבצים ותשחצים המתעדכנים באופן שוטף. לנוחיותכם, לכל הגדרה קיים מגוון רחב של פתרונות לפי סדר האלף בית ומספר המילים.
אז לחצו לייק ולחיצה שנייה לאישור >>

מודעות


מירוץ עממי בירושלים | מירוץ עממי בירושלים תשחץ

מורדו פתרון תשחצים ותשבצים - כי ידע לא קונים בכסף.
הפעם קבלנו את ההגדרה מירוץ עממי בירושלים. בכמה צעדים פשוטים נמצא את הפתרון המבוקש. הביטוי "מירוץ עממי בירושלים" יכול להופיע במדור התשחצים בעיתונים היומיים, בשבועונים, בירחונים, בחוברות תשבצים או במגזינים השונים.

לרשותכם ייסדנו את מילון התשבצים - מורדו, שיסייע לכם לפתור את התשחץ במהירות ובקלות. ראשית, נסתכל על ההגדרה מירוץ עממי בירושלים בתשחץ, ונמנה את מספר המשבצות המרכיבות את הפתרון. אחר כך נגולל את המסך מטה, ומיד יופיע מאגר של תשובות אפשריות. על מנת להקל על החיפוש שבצנו את התשובות לפי סדר האלפבית. אז למה אתם מחכים - בואו למצוא את התשובה הנכונה. 
מרוץ מגנס בירושלים הוא מרוץ ריצה שנתי המתקיים בירושלים הוותיק ביותר בישראל. המרוץ נוסד בשנת 1951, והוא נקרא על שמו של הרב יהודה לייב מאגנס. מאגנס היה פעיל בתנועה הציונית, קנצלר האוניברסיטה העברית בירושלים ונשיאה הראשון. הוא האמין שהדרך הנכונה להקמת בית לאומי לעם היהודי היא באמצעות מדינה דו-לאומית בארץ ישראל. הוא התנגד לחלוקת הארץ, וראה בה סכנה למלחמה ולחורבן. הוא היה דמות כריזמטית ומשכילה, והשפעתו ניכרה בתחומים רבים, ובהם החינוך, התרבות, והפוליטיקה.

החל משנת 1951 האוניברסיטה העברית ועיריית ירושלים עורכות את מרוץ מגנס, מרוץ עממי באורך של כ-2.3 ק"מ. במרוצת השנים התפתחו מקצים נוספים במירוץ:

  • מרוץ מגנס - עממי ל-2.3 ק"מ
  • מרוץ אמזלג - תחרותי ל-5 ק"מ
  • מרוץ פרנקל - תחרותי ל-3 ק"מ

בשנת 2008 - במרוץ ה-56 השתתפו גם אצנים בכירים מירדן.

מרוץ מגנס בירושלים הוא אירוע ספורטיבי משמעותי עבור העיר ירושלים והמדינה כולה. המרוץ מעודד פעילות גופנית, בריאות, וספורט, והוא מהווה הזדמנות מצוינת עבור רצים מישראל ומהעולם לחוות את יופייה של ירושלים. בהצלחה !


מודעות
פתרון 2 אותיות:
פתרון 3 אותיות:
פתרון 4 אותיות: מגנס
פתרון 5 אותיות: מאגנס

פתרון 6 אותיות:
פתרון 7 אותיות:
 
פתרון 8 אותיות ומעלה:
פתרון שתי מילים ומעלה:

ביטויים דומים: מירוץ עממי בירושלים תשחץ, מירוץ עממי בירושלים תשבץ, מירוץ עממי בירושלים מילון, מירוץ עממי בירושלים 4 אותיות
כדי למצוא תשובות נוספות - השתמשו בתיבת החיפוש בראש הדף.
יש לכם פתרון אחר להציע? כתבו לנו בתיבת התגובות!
עזרנו לכם למצוא את הפתרון לתשבץ? תפרגנו לנו בלייק!

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

יש לכם פתרון אחר להציע ? רשמו אותו כאן. תודה!

מורדו סודוקו להדפסה. בשלוש רמות: קל, בינוני וקשה. לחצו על הבאנר למעבר לסודוקו