רשמו את ההגדרה, וגלו את התשובה!
מי שאוהב את הפתרונות שלנו, יאהב גם את העמוד שלנו! :-)
עזרנו לכם למצוא את הפתרון החסר? פרגנו לנו בלייק! כי אם אתם חובבי תשבצים ואוהבים לאתגר את עצמכם – זה המקום בשבילכם.
אתר מורדו מכיל מאגר גדול של הגדרות תשבצים ותשחצים המתעדכנים באופן שוטף. לנוחיותכם, לכל הגדרה קיים מגוון רחב של פתרונות לפי סדר האלף בית ומספר המילים.
אז לחצו לייק ולחיצה שנייה לאישור >>

מודעות


מועצה ליד חדרה | מועצה באזור חדרה תשחץ

מורדו פתרון תשחצים ותשבצים - כי ידע לא קונים בכסף.
הפעם קבלנו את ההגדרה מועצה באזור חדרה. בכמה צעדים פשוטים נמצא את הפתרון המבוקש. הביטוי "מועצה ליד חדרה" יכול להופיע במדור התשחצים בעיתונים היומיים, בשבועונים, בירחונים, בחוברות תשבצים או במגזינים השונים.

לרשותכם ייסדנו את מילון התשבצים - מורדו, שיסייע לכם לפתור את התשחץ במהירות ובקלות. ראשית, נסתכל על ההגדרה מועצה ליד חדרה בתשבץ, ונמנה את מספר המשבצות המרכיבות את הפתרון. אחר כך נגולל את המסך מטה, ומיד יופיע מאגר של תשובות אפשריות. על מנת להקל על החיפוש שבצנו את התשובות לפי סדר האלפבית. אז למה אתם מחכים - בואו למצוא את התשובה הנכונה. 

מועצה מקומית ליד חדרה

מועצה מקומית קטנה וירוקה שוכן כקילומטר דרומית לחדרה, ליד המושב חרב לאת. המועצה הוכרזה בשנת 1977, ומתגוררים בה כיום כ-3,500 תושבים.

היסטוריה

היישוב במקום קיים כבר מאות שנים. בתקופה הפרסית וההלניסטית היה במקום יישוב הקשור בנמל, שכלל מקדש. בין הממצאים נמצאה קערת ברונזה עם כתובת פיניקית. היישוב קשור להתפשטות הפיניקית על החוף דרומה בתחילת התקופה הפרסית. בשנת 1954 הוקמה במקום מעברת עמק חפר, שבה התיישבו עולים מארצות שונות, בעיקר מתימן, פרס ומכורדיסטן. בשנת 1977 הוקמה המועצה המקומית, ובעקבות זאת נקבע שם היישוב החדש.

אוכלוסייה

האוכלוסייה ביישוב מגוונת מבחינה אתנית ודתית. רוב התושבים הם יהודים, אך יש גם מיעוט של ערבים ושל דרוזים. האוכלוסייה ביישוב גדלה בקצב איטי, והיא מורכבת בעיקר ממשפחות צעירות.

תרבות ופנאי

במועצה יש מגוון מוסדות תרבות ופנאי, כולל בית ספר, גני ילדים, מרכז קהילתי, מתנ"ס, ספרייה, מועדון נוער, מגרש ספורט ועוד. בהצלחה !מודעות
פתרון 2 אותיות:
פתרון 3 אותיות:
פתרון 4 אותיות:
פתרון 5 אותיות:
פתרון 6 אותיות: אליכין
פתרון 7 אותיות:
 
פתרון 8 אותיות ומעלה:
פתרון שתי מילים ומעלה:

ביטויים דומים: מועצה ליד חדרה מילון, מועצה ליד חדרה פירוש, מועצה ליד חדרה תשבץ, מועצה ליד חדרה תשחץ
כדי למצוא תשובות נוספות - השתמשו בתיבת החיפוש בראש הדף.
יש לכם פתרון אחר להציע? כתבו לנו בתיבת התגובות!
עזרנו לכם למצוא את הפתרון לתשבץ? תפרגנו לנו בלייק!

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

יש לכם פתרון אחר להציע ? רשמו אותו כאן. תודה!

מורדו סודוקו להדפסה. בשלוש רמות: קל, בינוני וקשה. לחצו על הבאנר למעבר לסודוקו