רשמו את ההגדרה, וגלו את התשובה!
מי שאוהב את הפתרונות שלנו, יאהב גם את העמוד שלנו! :-)
עזרנו לכם למצוא את הפתרון החסר? פרגנו לנו בלייק! כי אם אתם חובבי תשבצים ואוהבים לאתגר את עצמכם – זה המקום בשבילכם.
אתר מורדו מכיל מאגר גדול של הגדרות תשבצים ותשחצים המתעדכנים באופן שוטף. לנוחיותכם, לכל הגדרה קיים מגוון רחב של פתרונות לפי סדר האלף בית ומספר המילים.
אז לחצו לייק ולחיצה שנייה לאישור >>

מודעות


משחק קלפים לשני זוגות | משחק קלפים לשני זוגות תשחץ

מורדו פתרון תשחצים ותשבצים - כי ידע לא קונים בכסף.
הפעם קבלנו את ההגדרה משחק קלפים לשני זוגות. בכמה צעדים פשוטים נמצא את הפתרון המבוקש. הביטוי "משחק קלפים לשני זוגות" יכול להופיע במדור התשחצים בעיתונים היומיים, בשבועונים, בירחונים, בחוברות תשבצים או במגזינים השונים.

לרשותכם ייסדנו את מילון התשבצים - מורדו, שיסייע לכם לפתור את התשחץ במהירות ובקלות. ראשית, נסתכל על ההגדרה משחק קלפים לשני זוגות בתשבץ, ונמנה את מספר המשבצות המרכיבות את הפתרון. אחר כך נגולל את המסך מטה, ומיד יופיע מאגר של תשובות אפשריות. על מנת להקל על החיפוש שבצנו את התשובות לפי סדר האלפבית. אז למה אתם מחכים - בואו למצוא את התשובה הנכונה. 

משחק קלפים לשני זוגות הוא משחק קלפים תחרותי המיועד לשני זוגות של שחקנים. המטרה של המשחק היא לצבור כמה שיותר נקודות על ידי זכייה בסבבים של לקיחות.

ברידג' ווויסט הם שני משחקי קלפים פופולריים מאוד לשני זוגות.

ברידג' הוא משחק מורכב יותר מוויסט, ודורש יכולות חשיבה אסטרטגית. המשחק מתחיל בחלוקת הקלפים בין השחקנים, כך שלכל שחקן יש 13 קלפים. לאחר חלוקת הקלפים, מתבצעת תקופה של הצהרות, שבה כל זוג מכריז על כמות הלקיחות שהוא מתחייב לקחת. לאחר תקופת ההצהרות, מתחיל שלב המשחק. בשלב זה, הזוג שזכה בהכרזה מתחיל את הסיבוב על ידי הטלת קלף. השחקן הבא צריך להניח קלף מאותו צבע או קלף עם ערך גבוה יותר. אם אין לו קלף כזה, הוא יכול להניח קלף מכל צבע. השחקן שהניח את הקלף הגבוה ביותר זוכה בסיבוב.

וויסט הוא משחק קלפים פשוט יותר מברידג', והוא דורש יכולות של הערכת הקלפים שבידי השחקנים. המשחק מתחיל בחלוקת הקלפים בין השחקנים, כך שלכל שחקן יש 13 קלפים. השחקן הראשון מתחיל את הסיבוב על ידי הטלת קלף. השחקן הבא צריך להניח קלף מאותו צבע או קלף עם ערך גבוה יותר. אם אין לו קלף כזה, הוא יכול להניח קלף מכל צבע. השחקן שהניח את הקלף הגבוה ביותר זוכה בסיבוב.

בהצלחה !


מודעות
פתרון 2 אותיות:
פתרון 3 אותיות:
פתרון 4 אותיות: ויסט 
פתרון 5 אותיות: ברידג'

פתרון 6 אותיות:
פתרון 7 אותיות:
 
פתרון 8 אותיות ומעלה:
פתרון שתי מילים ומעלה:

ביטויים דומים: משחק קלפים לשני זוגות מילון, משחק קלפים לשני זוגות תשבץ, משחק קלפים לשני זוגות תשחץ, משחק קלפים לשני זוגות 4 אותיות, משחק קלפים לשני זוגות פירוש
כדי למצוא תשובות נוספות - השתמשו בתיבת החיפוש בראש הדף.
יש לכם פתרון אחר להציע? כתבו לנו בתיבת התגובות!
עזרנו לכם למצוא את הפתרון לתשבץ? תפרגנו לנו בלייק!

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

יש לכם פתרון אחר להציע ? רשמו אותו כאן. תודה!

מורדו סודוקו להדפסה. בשלוש רמות: קל, בינוני וקשה. לחצו על הבאנר למעבר לסודוקו