רשמו את ההגדרה, וגלו את התשובה!
מי שאוהב את הפתרונות שלנו, יאהב גם את העמוד שלנו! :-)
עזרנו לכם למצוא את הפתרון החסר? פרגנו לנו בלייק! כי אם אתם חובבי תשבצים ואוהבים לאתגר את עצמכם – זה המקום בשבילכם.
אתר מורדו מכיל מאגר גדול של הגדרות תשבצים ותשחצים המתעדכנים באופן שוטף. לנוחיותכם, לכל הגדרה קיים מגוון רחב של פתרונות לפי סדר האלף בית ומספר המילים.
אז לחצו לייק ולחיצה שנייה לאישור >>

מודעות


משכן | משכן מילון | משכן תשחץ

מורדו פתרון תשחצים ותשבצים - כי ידע לא קונים בכסף.
הפעם קבלנו את ההגדרה משכן. בכמה צעדים פשוטים נמצא את הפתרון המבוקש. הביטוי "משכן" יכול להופיע במדור התשחצים בעיתונים היומיים, בשבועונים, בירחונים, בחוברות תשבצים או במגזינים השונים.

לרשותכם ייסדנו את מילון התשבצים - מורדו, שיסייע לכם לפתור את התשחץ במהירות ובקלות. ראשית, נסתכל על ההגדרה משכן בתשבץ, ונמנה את מספר המשבצות המרכיבות את הפתרון. אחר כך נגולל את המסך מטה, ומיד יופיע מאגר של תשובות אפשריות. על מנת להקל על החיפוש שבצנו את התשובות לפי סדר האלפבית. אז למה אתם מחכים - בואו למצוא את התשובה הנכונה. 

משכן: משמעויות ושימושים

המושג "משכן" הוא בעל משמעויות רבות ומגוונות, החל ממבני מגורים פיזיים ועד למקומות מטאפורים.

מבני מגורים

במשמעות הפשוטה ביותר, "משכן" הוא מבנה מגורים. בהקשר זה, הוא יכול להתייחס לבניין של מוסדות מכובדים, כמו הכנסת או הנשיאות, או לבתי מגורים פרטיים.

משכן הרועים

במשמעות קדומה יותר, "משכן" מתייחס לאוהל, שעל פי המסורת, הקימו בני ישראל בציווי האל בעת ששהו במדבר סיני. משכן זה היה ביתם של בני ישראל במהלך נדודיהם, והוא שימש להם גם כמקום תפילה ופולחן.

מקום קדוש

במשמעות היסטורית, "משכן" מתייחס למשכן הקדוש של עם ישראל, שהוקם במדבר סיני. משכן זה היה ביתו של אלוהים, והוא שימש גם כמקום פולחן ופולחן.

לסיכום

המושג "משכן" הוא בעל משמעות עמוקה ועוצמתית, המשתרע על פני מאות שנים ותרבויות שונות. הוא מבטא את הקשר בין האדם למקום, בין האדם לאלוהים, ובין האדם לעצמו. הוא משמש בתחומים רבים ומגוונים. הוא מופיע בספרות, במוזיקה, באמנות ובדת. לדוגמה, בספר שירים, "משכן" יכול להתייחס לבית או למקום של אהבה. במוזיקה, "משכן" יכול להתייחס למקום קדוש או למקום של התעלות רוחנית. באמנות, "משכן" יכול להתייחס לציור או לפסל של בית או של מקום קדוש. ובדת, "משכן" יכול להתייחס לבית כנסת, לכנסייה או למקדש. בהצלחה !מודעות
פתרון 2 אותיות:
פתרון 3 אותיות: בית, נוה 
פתרון 4 אותיות: מעון
פתרון 5 אותיות:
פתרון 6 אותיות:
פתרון 7 אותיות:
 
פתרון 8 אותיות ומעלה:
פתרון שתי מילים ומעלה:

ביטויים דומים: משכן 3 אותיות, משכן פירוש, משכן תשבץ, משכן תשחץ, מה זה משכן?
כדי למצוא תשובות נוספות - השתמשו בתיבת החיפוש בראש הדף.
יש לכם פתרון אחר להציע? כתבו לנו בתיבת התגובות!
עזרנו לכם למצוא את הפתרון לתשבץ? תפרגנו לנו בלייק!

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

יש לכם פתרון אחר להציע ? רשמו אותו כאן. תודה!

מורדו סודוקו להדפסה. בשלוש רמות: קל, בינוני וקשה. לחצו על הבאנר למעבר לסודוקו