רשמו את ההגדרה, וגלו את התשובה!
מי שאוהב את הפתרונות שלנו, יאהב גם את העמוד שלנו! :-)
עזרנו לכם למצוא את הפתרון החסר? פרגנו לנו בלייק! כי אם אתם חובבי תשבצים ואוהבים לאתגר את עצמכם – זה המקום בשבילכם.
אתר מורדו מכיל מאגר גדול של הגדרות תשבצים ותשחצים המתעדכנים באופן שוטף. לנוחיותכם, לכל הגדרה קיים מגוון רחב של פתרונות לפי סדר האלף בית ומספר המילים.
אז לחצו לייק ולחיצה שנייה לאישור >>

מודעות


קשר נצחי ועמוק | קשר נצחי ועמוק תשבץ

מורדו פתרון תשחצים ותשבצים - כי ידע לא קונים בכסף.
הפעם קבלנו את ההגדרה קשר נצחי ועמוק. בכמה צעדים פשוטים נמצא את הפתרון המבוקש. הביטוי "קשר נצחי ועמוק" יכול להופיע במדור התשחצים בעיתונים היומיים, בשבועונים, בירחונים, בחוברות תשבצים או במגזינים השונים.

לרשותכם ייסדנו את מילון התשבצים - מורדו, שיסייע לכם לפתור את התשחץ במהירות ובקלות. ראשית, נסתכל על ההגדרה קשר נצחי ועמוק בתשחץ, ונמנה את מספר המשבצות המרכיבות את הפתרון. אחר כך נגולל את המסך מטה, ומיד יופיע מאגר של תשובות אפשריות. על מנת להקל על החיפוש שבצנו את התשובות לפי סדר האלפבית. אז למה אתם מחכים - בואו למצוא את התשובה הנכונה. 

הביטוי "קשר נצחי ועמוק" מתייחס לקשר חזק וממושך בין שני אנשים או בין שני דברים. הקשר יכול להיות בין בני זוג, בין חברים, בין הורים לילדים, בין אחים ואחיות, בין בני משפחה, בין קבוצות אנשים, בין מדינות, או בין אדם לבין ה'.

קשר נצחי ועמוק הוא קשר שמבוסס על אהבה, אמון, כבוד, הבנה הדדית, שותפות, ותמיכה הדדית. הקשר הזה הוא חזק מספיק כדי לעמוד בכל מבחן, גם אם הוא נמשך לאורך זמן רב.

דוגמאות לקשרים נצחיים ועמוקים:

  • קשר נישואין בין בני זוג אהבים.
  • קשר חברות בין חברים טובים.
  • קשר משפחה בין הורים לילדים.
  • קשר אהבה בין הורים לילדים.
  • קשר דת בין אדם לאלוהיו.

הביטוי "קשר נצחי ועמוק" יכול להופיע בתשבץ כהגדרה לתשובה "ברית". הברית היא קשר בין שני אנשים או בין שני דברים, שנועד להבטיח שיתוף פעולה, עזרה הדדית, והגנה. הברית יכולה להיות בין בני אדם, בין מדינות, או בין אדם לאלוהים.

במקרה של הברית בין עם ישראל לה', היא נכרתה לראשונה - עם אברהם. הברית הזו היא קשר נצחי ועמוק בין עם ישראל לה', והיא מבוססת על אהבה, אמון, וכבוד הדדי. הברית הזו היא מהיסודות של הדת היהודית, והיא מהווה מקור של תקווה ונחמה לעם ישראל.

ביטויים קרובים במשמעות

ביטויים קרובים במשמעות ל"קשר נצחי ועמוק" הם:

לסיכום

קשר נצחי ועמוק הוא קשר חזק וממושך בין שני אנשים או בין שני דברים. הקשר הזה הוא חזק מספיק כדי לעמוד בכל מבחן, גם אם הוא נמשך לאורך זמן רב. דוגמאות לקשרים נצחיים ועמוקים כוללות קשר נישואין בין בני זוג, קשר חברות בין חברים טובים, קשר משפחה בין הורים לילדים, קשר אהבה בין הורים לילדים, וקשר דת בין אדם לאלוהיו. בהצלחה !מודעות
פתרון 2 אותיות:
פתרון 3 אותיות:
פתרון 4 אותיות: ברית
פתרון 5 אותיות:
פתרון 6 אותיות:
פתרון 7 אותיות:
 
פתרון 8 אותיות ומעלה:
פתרון שתי מילים ומעלה: 
ברית דמים

ביטויים דומים: קשר נצחי ועמוק מילון, קשר נצחי ועמוק פירוש, קשר נצחי ועמוק תשחץ, קשר נצחי ועמוק תשבץ, מה זה קשר נצחי ועמוק?, קשר נצחי ועמוק מילה נרדפת
כדי למצוא תשובות נוספות - השתמשו בתיבת החיפוש בראש הדף.
יש לכם פתרון אחר להציע? כתבו לנו בתיבת התגובות!
עזרנו לכם למצוא את הפתרון לתשבץ? תפרגנו לנו בלייק!

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

יש לכם פתרון אחר להציע ? רשמו אותו כאן. תודה!

מורדו סודוקו להדפסה. בשלוש רמות: קל, בינוני וקשה. לחצו על הבאנר למעבר לסודוקו