רשמו את ההגדרה, וגלו את התשובה!
מי שאוהב את הפתרונות שלנו, יאהב גם את העמוד שלנו! :-)
עזרנו לכם למצוא את הפתרון החסר? פרגנו לנו בלייק! כי אם אתם חובבי תשבצים ואוהבים לאתגר את עצמכם – זה המקום בשבילכם.
אתר מורדו מכיל מאגר גדול של הגדרות תשבצים ותשחצים המתעדכנים באופן שוטף. לנוחיותכם, לכל הגדרה קיים מגוון רחב של פתרונות לפי סדר האלף בית ומספר המילים.
אז לחצו לייק ולחיצה שנייה לאישור >>

מודעות


הקדמה ליצירה מוזיקלית | הקדמה ליצירה מוזיקלית תשבץ

מורדו פתרון תשחצים ותשבצים - כי ידע לא קונים בכסף.
הפעם קבלנו את ההגדרה הקדמה ליצירה מוזיקלית. בכמה צעדים פשוטים נמצא את הפתרון המבוקש. הביטוי "הקדמה ליצירה מוזיקלית" יכול להופיע במדור התשחצים בעיתונים היומיים, בשבועונים, בירחונים, בחוברות תשבצים או במגזינים השונים.

לרשותכם ייסדנו את מילון התשבצים - מורדו, שיסייע לכם לפתור את התשחץ במהירות ובקלות. ראשית, נסתכל על ההגדרה הקדמה ליצירה מוזיקלית בתשחץ, ונמנה את מספר המשבצות המרכיבות את הפתרון. אחר כך נגולל את המסך מטה, ומיד יופיע מאגר של תשובות אפשריות. על מנת להקל על החיפוש שבצנו את התשובות לפי סדר האלפבית. אז למה אתם מחכים - בואו למצוא את התשובה הנכונה. 

הקדמה היא יצירה מוזיקלית קצרה, בדרך כלל אינסטרומנטלית, שמשמשת כפתיחה ליצירה מוזיקלית אחרת, כגון אופרה, אורטוריה, או סימפוניה.

ההיסטוריה של ההקדמה

הקדמות החלו להופיע במאה ה-17, ביצירותיו של ז'אן-בטיסט לולי. לולי יצר תבנית של אוברטורה צרפתית, המורכבת ממבוא איטי ופרק מהיר. תבנית זו הייתה נפוצה במוזיקה האופראית של המאה ה-17 וה-18. במאה ה-19, עם עליית המוזיקה הדרמטית, החלה האוברטורה להשתנות. המלחינים החלו להשתמש באוברטורה כדי ליצור תחושה של מתח או דרמה, או כדי לתת הצצה לעלילת היצירה הבאה. במאה ה-20, האוברטורה הפכה ליותר ויותר עצמאית. מלחינים החלו להשתמש בה כיצירה מוזיקלית העומדת בזכות עצמה, ולא רק כפתיחה ליצירה אחרת.

סוגי ההקדמות

ישנם שני סוגים עיקריים של הקדמות:

  • הקדמה אופראית היא הקדמה שמשמשת כפתיחה לאופרה. היא בדרך כלל קצרה, ומטרתה ליצור תחושה של מתח או דרמה, או לתת הצצה לעלילת היצירה הבאה.
  • הקדמה סימפונית היא הקדמה שמשמשת כפתיחה לסימפוניה או יצירה אינסטרומנטלית אחרת. היא בדרך כלל ארוכה יותר מהקדמה אופראית, והיא יכולה להיות יצירה מוזיקלית העומדת בזכות עצמה.

מה לומדים מההקדמה?

ההקדמה יכולה ללמד אותנו הרבה על היצירה הבאה. היא יכולה לתת לנו הצצה לעלילה, לדמויות, או לנושאים המרכזיים של היצירה.

לדוגמה, האוברטורה ל"הסערה" של וולפגנג אמדאוס מוצרט מתחילה במבוא איטי עצוב, המציג את דמותו של אורלנדו, גיבור היצירה. הפרק המהיר של האוברטורה הוא יותר אופטיימי, ומציג את דמויותיהם של קליאופטרה ופטרוצ'יו, אהוביו של אורלנדו. בהצלחה !מודעות
פתרון 2 אותיות:
פתרון 3 אותיות:
פתרון 4 אותיות:
פתרון 5 אותיות:
פתרון 6 אותיות:
פתרון 7 אותיות:
 
פתרון 8 אותיות ומעלה: אוברטורה (
 פרק ביצירה מוזיקלית / סוג של יצירה מוזיקלית)
פתרון שתי מילים ומעלה:
ביטויים דומים: הקדמה ליצירה מוזיקלית פירוש, הקדמה ליצירה מוזיקלית תשבץ, הקדמה ליצירה מוזיקלית תשחץ, מה זה הקדמה ליצירה מוזיקלית?, הקדמה ליצירה מוזיקלית מילה נרדפת, הקדמה ליצירה מוזיקלית 8 אותיות
כדי למצוא תשובות נוספות - השתמשו בתיבת החיפוש בראש הדף.
יש לכם פתרון אחר להציע? כתבו לנו בתיבת התגובות!
עזרנו לכם למצוא את הפתרון לתשבץ? תפרגנו לנו בלייק!

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

יש לכם פתרון אחר להציע ? רשמו אותו כאן. תודה!

מורדו סודוקו להדפסה. בשלוש רמות: קל, בינוני וקשה. לחצו על הבאנר למעבר לסודוקו