רשמו את ההגדרה, וגלו את התשובה!
מי שאוהב את הפתרונות שלנו, יאהב גם את העמוד שלנו! :-)
עזרנו לכם למצוא את הפתרון החסר? פרגנו לנו בלייק! כי אם אתם חובבי תשבצים ואוהבים לאתגר את עצמכם – זה המקום בשבילכם.
אתר מורדו מכיל מאגר גדול של הגדרות תשבצים ותשחצים המתעדכנים באופן שוטף. לנוחיותכם, לכל הגדרה קיים מגוון רחב של פתרונות לפי סדר האלף בית ומספר המילים.
אז לחצו לייק ולחיצה שנייה לאישור >>

מודעות


חומר נקבובי המשמש לרחצה | חומר נקבובי המשמש לרחצה תשבץ

מורדו פתרון תשחצים ותשבצים - כי ידע לא קונים בכסף.
הפעם קבלנו את ההגדרה חומר נקבובי המשמש לרחצה. בכמה צעדים פשוטים נמצא את הפתרון המבוקש. הביטוי "חומר נקבובי המשמש לרחצה" יכול להופיע במדור התשחצים בעיתונים היומיים, בשבועונים, בירחונים, בחוברות תשבצים או במגזינים השונים.

לרשותכם ייסדנו את מילון התשבצים - מורדו, שיסייע לכם לפתור את התשחץ במהירות ובקלות. ראשית, נסתכל על ההגדרה חומר נקבובי המשמש לרחצה בתשחץ, ונמנה את מספר המשבצות המרכיבות את הפתרון. אחר כך נגולל את המסך מטה, ומיד יופיע מאגר של תשובות אפשריות. על מנת להקל על החיפוש שבצנו את התשובות לפי סדר האלפבית. אז למה אתם מחכים - בואו למצוא את התשובה הנכונה. 

חומר נקבובי המשמש לרחצה הוא בדרך כלל ספוג, אשר עשוי מחומרים טבעיים או סינתטיים. הספוג בעל מבנה נקבובי המאפשר לו לספוג כמות גדולה של מים, מה שהופך אותו לכלי נוח לרחצה.

מקור השם

המילה "ספוג" נגזרת מהמילה היוונית "ספונגוס" (σπόγγος), שפירושה "ספוג".

חומרים להכנת ספוג

הספוגים הקדומים ביותר היו עשויים משרידי ספוגי ים, אשר הם יצורים חיים ימיים. כיום, מרבית הספוגים אשר נמכרים בשווקים ובחנויות הם סינתטיים ועשויים מפלסטיק או מתאית. כמו כן, תוכנו של פרי הלופה ממשפחת הדלועיים משמש כספוג.

ספוג רחצה

ספוג רחצה הוא בדרך כלל ספוג סינתטי עשוי מפלסטיק או מתאית. הספוג נמצא לרוב באמבטיה או במקלחת, והוא משמש לשפשוף סבון ומים על עור הגוף עד ליצירת קצף הלוכד את הליכלוך ונשטף בזרם המים אל הביוב.

ספוג מטבח

ספוגים אשר נמצאים בשימוש במטבח עשויים לשמש גם כמצע גידול לחיידקים מזיקים או לפטריות, במיוחד כאשר הספוג נותר רטוב בין שימוש לשימוש. ניתן להרוג את כל החיידקים על הספוג על ידי השריה של הספוג במים נקיים בנוסף לחימום של הספוג בתנור מיקרוגל בחום גבוה במשך שתי דקות. בעת חימום הספוג במיקרוגל הספוג חייב להיות רטוב, אחרת הספוג עלול להישרף במהלך החימום. אולם עדיף לזרוק ולקנות ספוג חדש.

לסיכום

חומר נקבובי המשמש לרחצה הוא בדרך כלל ספוג, אשר עשוי מחומרים טבעיים או סינתטיים. הספוג בעל מבנה נקבובי המאפשר לו לספוג כמות גדולה של מים, מה שהופך אותו לכלי נוח לרחצה. בהצלחה !מודעות
פתרון 2 אותיות:
פתרון 3 אותיות:
פתרון 4 אותיות: ספוג
פתרון 5 אותיות:
פתרון 6 אותיות:
פתרון 7 אותיות:
 
פתרון 8 אותיות ומעלה:
פתרון שתי מילים ומעלה:

ביטויים דומים: חומר נקבובי המשמש לרחצה 4 אותיות, חומר נקבובי המשמש לרחצה פירוש, חומר נקבובי המשמש לרחצה תשבץ, חומר נקבובי המשמש לרחצה תשחץ, חומר נקבובי המשמש לרחצה מילה נרדפת
כדי למצוא תשובות נוספות - השתמשו בתיבת החיפוש בראש הדף.
יש לכם פתרון אחר להציע? כתבו לנו בתיבת התגובות!
עזרנו לכם למצוא את הפתרון לתשבץ? תפרגנו לנו בלייק!

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

יש לכם פתרון אחר להציע ? רשמו אותו כאן. תודה!

מורדו סודוקו להדפסה. בשלוש רמות: קל, בינוני וקשה. לחצו על הבאנר למעבר לסודוקו