רשמו את ההגדרה, וגלו את התשובה!
מי שאוהב את הפתרונות שלנו, יאהב גם את העמוד שלנו! :-)
עזרנו לכם למצוא את הפתרון החסר? פרגנו לנו בלייק! כי אם אתם חובבי תשבצים ואוהבים לאתגר את עצמכם – זה המקום בשבילכם.
אתר מורדו מכיל מאגר גדול של הגדרות תשבצים ותשחצים המתעדכנים באופן שוטף. לנוחיותכם, לכל הגדרה קיים מגוון רחב של פתרונות לפי סדר האלף בית ומספר המילים.
אז לחצו לייק ולחיצה שנייה לאישור >>

מודעות


סרט קולנוע אמריקאי משנת 2014 | סרט קולנוע אמריקאי מ- 2014 תשחץ

מורדו פתרון תשחצים ותשבצים - כי ידע לא קונים בכסף.
הפעם קבלנו את ההגדרה סרט קולנוע אמריקאי מ- 2014. בכמה צעדים פשוטים נמצא את הפתרון המבוקש. הביטוי "סרט קולנוע אמריקאי משנת 2014" יכול להופיע במדור התשחצים בעיתונים היומיים, בשבועונים, בירחונים, בחוברות תשבצים או במגזינים השונים.

לרשותכם ייסדנו את מילון התשבצים - מורדו, שיסייע לכם לפתור את התשחץ במהירות ובקלות. ראשית, נסתכל על ההגדרה סרט קולנוע אמריקאי משנת 2014 בתשבץ, ונמנה את מספר המשבצות המרכיבות את הפתרון. אחר כך נגולל את המסך מטה, ומיד יופיע מאגר של תשובות אפשריות. על מנת להקל על החיפוש שבצנו את התשובות לפי סדר האלפבית. אז למה אתם מחכים - בואו למצוא את התשובה הנכונה. בהצלחה !


מודעות
פתרון 2 אותיות:
פתרון 3 אותיות:
פתרון 4 אותיות:
פתרון 5 אותיות:
פתרון 6 אותיות: 
אקוומן (סרט קולנוע אמריקאי משנת 2018), בירדמן, הנרקוד? (סרט קולנוע אמריקאי משנת 2004), ויפלאש, פלונטר (סרט קולנוע אמריקאי משנת 2010)
פתרון 7 אותיות: התבגרות
פתרון 8 אותיות ומעלה: 
הקופסונים, מליפיסנט
פתרון של שתי מילים ומעלה: אקס-מן - העתיד שהיה, בין כוכבים, גנוב על העולם (סרט קולנוע אמריקאי משנת 2017), הבן של באטמן, ההוביט: קרב חמשת הצבאות, חיית הלילה, כוכב הקופים: השחר, משחקי הרעב - עורבני חקיין, עדיין אליס, עיניים גדולות, קפטן אמריקה - חייל החורף, קצה המחר, רובוטריקים ארבע: עידן ההכחדה, שומרי הגלקסיה
ביטויים דומים: סרט קולנוע אמריקאי משנת 2014 מילון, סרט קולנוע אמריקאי משנת 2014 תשחץ, סרט קולנוע אמריקאי משנת 2014 תשבץ, סרט קולנוע אמריקאי מ- 2014 6 אותיות, 
כדי למצוא תשובות נוספות - השתמשו בתיבת החיפוש בראש הדף.
יש לכם פתרון אחר להציע? כתבו לנו בתיבת התגובות!
עזרנו לכם למצוא את הפתרון לתשבץ? תפרגנו לנו בלייק!

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

יש לכם פתרון אחר להציע ? רשמו אותו כאן. תודה!

מורדו סודוקו להדפסה. בשלוש רמות: קל, בינוני וקשה. לחצו על הבאנר למעבר לסודוקו