רשמו את ההגדרה, וגלו את התשובה!
מי שאוהב את הפתרונות שלנו, יאהב גם את העמוד שלנו! :-)
עזרנו לכם למצוא את הפתרון החסר? פרגנו לנו בלייק! כי אם אתם חובבי תשבצים ואוהבים לאתגר את עצמכם – זה המקום בשבילכם.
אתר מורדו מכיל מאגר גדול של הגדרות תשבצים ותשחצים המתעדכנים באופן שוטף. לנוחיותכם, לכל הגדרה קיים מגוון רחב של פתרונות לפי סדר האלף בית ומספר המילים.
אז לחצו לייק ולחיצה שנייה לאישור >>

מודעות


מאמן כדורגל ישראלי | מאמן כדורגל ישראלי תשחץ

מורדו פתרון תשחצים ותשבצים - כי ידע לא קונים בכסף.
הפעם קבלנו את ההגדרה מאמן כדורגל ישראלי. בכמה צעדים פשוטים נמצא את הפתרון המבוקש. הביטוי "מאמן כדורגל ישראלי" יכול להופיע במדור התשחצים בעיתונים היומיים, בשבועונים, בירחונים, בחוברות תשבצים או במגזינים השונים.

לרשותכם ייסדנו את מילון התשבצים - מורדו, שיסייע לכם לפתור את התשחץ במהירות ובקלות. ראשית, נסתכל על ההגדרה מאמן כדורגל ישראלי בתשבץ, ונמנה את מספר המשבצות המרכיבות את הפתרון. אחר כך נגולל את המסך מטה, ומיד יופיע מאגר של תשובות אפשריות. על מנת להקל על החיפוש שבצנו את התשובות לפי סדר האלפבית. אז למה אתם מחכים - בואו למצוא את התשובה הנכונה. בהצלחה !


מודעות
פתרון 2 אותיות: טל, לם
פתרון 3 אותיות: בכר, דגו, חזן, כהן, לוי, עטר, שום
פתרון 4 אותיות: אריה, בנין, ברדה, גרנט, דומב, חיים, חרזי, לחמן, מימר, מנחם, נמני, סיני, קשטן
פתרון 5 אותיות: אביטן, אוחנה, בנאדו, בר-און, גוטמן, לוזון, לנדאו, סילבס, קוז'וך, רפואה, שירזי, שפיגל
פתרון 6 אותיות: איוניר, דראפיץ', טסלפפה, קלינגר, תורג'מן
פתרון 7 אותיות: אבוקסיס, בן שמעון, ברקוביץ', נוסבאום
פתרון 8 אותיות ומעלה: 
הוכנבוים, מלמיליאן
פתרון של שתי מילים ומעלה: אבי כהן, אבי נמני, אברהם גרנט, אופיר חיים, אורי גוטמן, אורי מלמיליאן, אייל לחמן, איצ'ה מנחם, אלון חזן, אלון חרזי, אלי אוחנה, אלי גוטמן, אלי כהן, אלי כהן (קוקוס), אליניב ברדה, אלישע לוי, אסי דומב, בני לם, ברק בכר, גיא לוזון, גיא לוי, גיורא שפיגל, גילי לנדאו, דרור קשטן, זיו אריה, חיים לוי, חיים סילבס, טל בנין, יוסי אבוקסיס, יוסי מזרחי, יצחק שום, ירון הוכנבוים, מוטי איוניר, מסאי דגו, משה סיני, ניסו אביטן, ניצן שירזי, ניר ברקוביץ', ניר לוין, ניר קלינגר, סלובודאן דראפיץ' (מאמן כדורגל סרבי-ישראלי), עופר טסלפפה, עידן בר-און, עמיר נוסבאום, עמיר תורג'מן, קובי רפואה, ראובן עטר, רוני לוי, רן בן שמעון, רן קוז'וך, שרון מימר
ביטויים דומים: מאמן כדורגל ישראלי מילון, מאמן כדורגל ישראלי תשחץ, מאמן כדורגל ישראלי תשבץ, מאמן כדורגל ישראלי 3 אותיות, מאמן כדורגל ישראלי המאמן כיום את נבחרת גאנה, מאמן וכדורגלן עבר בנבחרת ישראל, מאמן וכדורגלן עבר ישראלי, ממאמני העבר של נבחרת ישראל בכדורגל, שחקן ומאמן כדורגל, מאמן וכדורגלן עבר ישראלי, מאמן וכדורגל עבר בארץ, ממאמני העבר של נבחרת ישראל בכדורגל, כדורגלן ומאמן ישראלי
כדי למצוא תשובות נוספות - השתמשו בתיבת החיפוש בראש הדף.
יש לכם פתרון אחר להציע? כתבו לנו בתיבת התגובות!
עזרנו לכם למצוא את הפתרון לתשבץ? תפרגנו לנו בלייק!

תגובה 1:

יש לכם פתרון אחר להציע ? רשמו אותו כאן. תודה!

מורדו סודוקו להדפסה. בשלוש רמות: קל, בינוני וקשה. לחצו על הבאנר למעבר לסודוקו