רשמו את ההגדרה, וגלו את התשובה!
מי שאוהב את הפתרונות שלנו, יאהב גם את העמוד שלנו! :-)
עזרנו לכם למצוא את הפתרון החסר? פרגנו לנו בלייק! כי אם אתם חובבי תשבצים ואוהבים לאתגר את עצמכם – זה המקום בשבילכם.
אתר מורדו מכיל מאגר גדול של הגדרות תשבצים ותשחצים המתעדכנים באופן שוטף. לנוחיותכם, לכל הגדרה קיים מגוון רחב של פתרונות לפי סדר האלף בית ומספר המילים.
אז לחצו לייק ולחיצה שנייה לאישור >>

מודעות


עוף מן הרליתיים | עוף מן הרליתיים תשחץ

מורדו פתרון תשחצים ותשבצים - כי ידע לא קונים בכסף.
הפעם קבלנו את ההגדרה עוף מן הרליתיים. בכמה צעדים פשוטים נמצא את הפתרון המבוקש. הביטוי "עוף מן הרליתיים" יכול להופיע במדור התשחצים בעיתונים היומיים, בשבועונים, בירחונים, בחוברות תשבצים או במגזינים השונים.

לרשותכם ייסדנו את מילון התשבצים - מורדו, שיסייע לכם לפתור את התשחץ במהירות ובקלות. ראשית, נסתכל על ההגדרה עוף מן הרליתיים בתשבץ, ונמנה את מספר המשבצות המרכיבות את הפתרון. אחר כך נגולל את המסך מטה, ומיד יופיע מאגר של תשובות אפשריות. על מנת להקל על החיפוש שבצנו את התשובות לפי סדר האלפבית. אז למה אתם מחכים - בואו למצוא את התשובה הנכונה. בהצלחה !


מודעות
פתרון 2 אותיות:
פתרון 3 אותיות: וקה
פתרון 4 אותיות: רלית
פתרון 5 אותיות: אגמית, סופית
פתרון 6 אותיות: ברודית, טאקאהה
פתרון 7 אותיות: מלכישלו (
מלכישליו)
פתרון 8 אותיות ומעלה: פורפיריה
פתרון של שתי מילים ומעלה: אגמית אדומת-פנים, אגמית אמריקאית, אגמית בירית, אגמית הוואית, אגמית לבנת-כנף, אגמית ענקית, אגמית קריבית, ברודית אפריקאית, ברודית גדולה, ברודית גמדית, ברודית קטנה, סופית גוף, סופית מכותמת, סופית מצויה, סופית קטנה, פורפיריה אמריקאית, פורפיריה אפורת-ראש, פורפיריה זוטרית, פורפיריה כחולה, פורפיריה סגולה, פורפיריה שחורת-גב, פורפיריה תכולה, רלית אוצלוטית, רלית האי אינאקססיבל, רלית המים, רלית וולאס, רלית לבנת הגרון, רלית מחרחרת, רלית ספאטה, רלית פפואה מקורקעת, רלית רוגט, רלית תרנגולית
ביטויים דומים: עוף מן הרליתיים פירוש, עוף מן הרליתיים תשחץ, עוף מן הרליתיים תשבץ, עוף מן הרליתיים מילון, עוף מן הרליתיים 7 אותיות
כדי למצוא תשובות נוספות - השתמשו בתיבת החיפוש בראש הדף.
יש לכם פתרון אחר להציע? כתבו לנו בתיבת התגובות!
עזרנו לכם למצוא את הפתרון לתשבץ? תפרגנו לנו בלייק!

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

יש לכם פתרון אחר להציע ? רשמו אותו כאן. תודה !

מורדו סודוקו להדפסה. בשלוש רמות: קל, בינוני וקשה. לחצו על הבאנר למעבר לסודוקו