רשמו את ההגדרה, וגלו את התשובה!
מי שאוהב את הפתרונות שלנו, יאהב גם את העמוד שלנו! :-)
עזרנו לכם למצוא את הפתרון החסר? פרגנו לנו בלייק! כי אם אתם חובבי תשבצים ואוהבים לאתגר את עצמכם – זה המקום בשבילכם.
אתר מורדו מכיל מאגר גדול של הגדרות תשבצים ותשחצים המתעדכנים באופן שוטף. לנוחיותכם, לכל הגדרה קיים מגוון רחב של פתרונות לפי סדר האלף בית ומספר המילים.
אז לחצו לייק ולחיצה שנייה לאישור >>

מודעות


ארכיפלג בצפון אמריקה | ארכיפלג בצפון אמריקה תשחץ

מורדו פתרון תשחצים ותשבצים - כי ידע לא קונים בכסף.
הפעם קבלנו את ההגדרה ארכיפלג בצפון אמריקה. בכמה צעדים פשוטים נמצא את הפתרון המבוקש. הביטוי "ארכיפלג בצפון אמריקה" יכול להופיע במדור התשחצים בעיתונים היומיים, בשבועונים, בירחונים, בחוברות תשבצים או במגזינים השונים.

לרשותכם ייסדנו את מילון התשבצים - מורדו, שיסייע לכם לפתור את התשחץ במהירות ובקלות. ראשית, נסתכל על ההגדרה ארכיפלג בצפון אמריקה בתשחץ, ונמנה את מספר המשבצות המרכיבות את הפתרון. אחר כך נגולל את המסך מטה, ומיד יופיע מאגר של תשובות אפשריות. על מנת להקל על החיפוש שבצנו את התשובות לפי סדר האלפבית. אז למה אתם מחכים - בואו למצוא את התשובה הנכונה.  

ארכיפלג הוא קבוצת איים.
איים יכולים להיווצר ממגוון סיבות, כגון:
  • פעילות געשית: איים רבים נוצרים מהתפרצות הרי געש מתחת למים. כאשר הר געש מתפרץ, הוא יוצר זרם לבה שמתקרר וסוגר את פתח ההתפרצות. עם הזמן, הזרם המוצק מתקשה ויוצר אי.
  • תהליכים אטמוספריים: איים אחרים נוצרים בתהליכים אטמוספריים, כגון משקעים או קרח. משקעים יכולים ליצור איים קטנים על ידי הצטברות של חומר על פני הים. קרח יכול ליצור איים על ידי הרמה של פני הים כשהוא נמס.
  • תהליכים ביולוגיים: איים מסוימים נוצרים על ידי פעילות ביולוגית, כגון בניית שוניות אלמוגים. שוניות אלמוגים הן מבנים דמויי רכס שנוצרים על ידי אלמוגים וצמחים ימיים אחרים.

ארכיפלגים יכולים להיות גדולים או קטנים, ובהם מספר איים קטן או גדול. ארכיפלגים יכולים להימצא בכל רחבי העולם, אך הם שכיחים במיוחד באוקיינוסים.

באמריקה הצפונית ישנם מספר ארכיפלגים מפורסמים, כגון:

  • איי הוואי: ארכיפלג של 19 איים באוקיינוס השקט. האיים הם חלק ממדינת הוואי בארצות הברית.
  • האיים האלאוטיים: ארכיפלג של כ-300 איים  געשיים בצפון האוקיינוס השקט. האיים הם חלק ממדינת אלסקה בארצות הברית.
  • איי סן חואן: ארכיפלג של כ-450 השייכת למדינת וושינגטון בארצות הברית. האיים מהווים מוקד משיכה לחובבי ספורט הקיאקים, ובהם ניתן לראות את הקטן, זן השייך למשפחת הלווייתנאים.
  • איי התעלה של קליפורניה: ארכיפלג של שמונה איים באוקיינוס השקט. מינים רבים של צמחים ובעלי חיים הם ייחודיים לאיי התעלה, והצי האמריקני מחזיק מתקנים צבאיים בנקודות בשרשרת האיים

ארכיפלגים הם מקומות ייחודיים ומרתקים עם יופי טבעי רב. הם יכולים להיות יעד מצוין לטיולים, נופש ומחקר. בהצלחה !מודעות
פתרון 2 אותיות:
פתרון 3 אותיות:
פתרון 4 אותיות:
פתרון 5 אותיות:
פתרון 6 אותיות:
פתרון 7 אותיות:
 
פתרון 8 אותיות ומעלה:
פתרון של שתי מילים ומעלה: 
אלף האיים
ביטויים דומים: ארכיפלג בצפון אמריקה מילון, ארכיפלג בצפון אמריקה 8 אותיות, ארכיפלג בצפון אמריקה שתי מילים, ארכיפלג בצפון אמריקה תשחץ, ארכיפלג בצפון אמריקה תשבץ, ארכיפלג בים הקריבי
כדי למצוא תשובות נוספות - השתמשו בתיבת החיפוש בראש הדף.
יש לכם פתרון אחר להציע? כתבו לנו בתיבת התגובות!
עזרנו לכם למצוא את הפתרון לתשבץ? תפרגנו לנו בלייק!

תגובה 1:

יש לכם פתרון אחר להציע ? רשמו אותו כאן. תודה!

מורדו סודוקו להדפסה. בשלוש רמות: קל, בינוני וקשה. לחצו על הבאנר למעבר לסודוקו