רשמו את ההגדרה, וגלו את התשובה!
מי שאוהב את הפתרונות שלנו, יאהב גם את העמוד שלנו! :-)
עזרנו לכם למצוא את הפתרון החסר? פרגנו לנו בלייק! כי אם אתם חובבי תשבצים ואוהבים לאתגר את עצמכם – זה המקום בשבילכם.
אתר מורדו מכיל מאגר גדול של הגדרות תשבצים ותשחצים המתעדכנים באופן שוטף. לנוחיותכם, לכל הגדרה קיים מגוון רחב של פתרונות לפי סדר האלף בית ומספר המילים.
אז לחצו לייק ולחיצה שנייה לאישור >>

מודעות


סרט עם טום קרוז | מסרטי טום קרוז תשבץ

מורדו פתרון תשחצים ותשבצים - כי ידע לא קונים בכסף.
הפעם קבלנו את ההגדרה סרט עם טום קרוז. בכמה צעדים פשוטים נמצא את הפתרון המבוקש. הביטוי "מסרטי טום קרוז" יכול להופיע במדור התשחצים בעיתונים היומיים, בשבועונים, בירחונים, בחוברות תשבצים או במגזינים השונים.

לרשותכם ייסדנו את מילון התשבצים - מורדו, שיסייע לכם לפתור את התשחץ במהירות ובקלות. ראשית, נסתכל על ההגדרה סרט עם טום קרוז בתשחץ, ונמנה את מספר המשבצות המרכיבות את הפתרון. אחר כך נגולל את המסך מטה, ומיד יופיע מאגר של תשובות אפשריות. על מנת להקל על החיפוש שבצנו את התשובות לפי סדר האלפבית. אז למה אתם מחכים - בואו למצוא את התשובה הנכונה. בהצלחה !


מודעות
פתרון 2 אותיות:
פתרון 3 אותיות:
פתרון 4 אותיות: 
אגדה
פתרון 5 אותיות: אבדון, הנוסע
פתרון 6 אותיות: המומיה, הפירמה
פתרון 7 אותיות:
 קוקטייל
פתרון 8 אותיות ומעלה:
פתרון של שתי מילים ומעלה: 
אהבה בשחקים: מאווריק, אהבת בוסר, איש הגשם, אמנות הלחימה, בחורים טובים, ג'ק ריצ'ר: אין דרך חזרה, ג'רי מגווייר, דו"ח מיוחד, הסמוראי האחרון, הרחק מכאן, ונילה סקיי, ימי הרעם, כאריות לכבשים, כל הצעדים הנכונים, כמו יום ולילה, לאבד את הבתולים בטיחואנה, מבצע ואלקירי, מלחמת העולמות, משימה בלתי אפשרית: התרסקות, נולד בארבעה ביולי, נערי הכרך, סטנלי קובריק: חיים בתמונות, עיניים עצומות לרווחה, צבע הכסף, קצה המחר, ריאיון עם הערפד, רוק לנצח, רעם טרופי, שעשועים מסוכנים, תוצרת אמריקה
ביטויים דומים: סרט עם טום קרוז תשחץ, סרט עם טום קרוז פירוש, סרט עם טום קרוז תשבץ, סרט בכיכובו של טום קרוז, מסרטי טום קרוז תשחץ
כדי למצוא תשובות נוספות - השתמשו בתיבת החיפוש בראש הדף.
יש לכם פתרון אחר להציע? כתבו לנו בתיבת התגובות!
עזרנו לכם למצוא את הפתרון לתשבץ? תפרגנו לנו בלייק!

אין תגובות:

פרסום תגובה

יש לכם פתרון אחר להציע ? רשמו אותו כאן. תודה !

מורדו סודוקו להדפסה. בשלוש רמות: קל, בינוני וקשה. לחצו על הבאנר למעבר לסודוקו