רשמו את ההגדרה, וגלו את התשובה!
מי שאוהב את הפתרונות שלנו, יאהב גם את העמוד שלנו! :-)
עזרנו לכם למצוא את הפתרון החסר? פרגנו לנו בלייק! כי אם אתם חובבי תשבצים ואוהבים לאתגר את עצמכם – זה המקום בשבילכם.
אתר מורדו מכיל מאגר גדול של הגדרות תשבצים ותשחצים המתעדכנים באופן שוטף. לנוחיותכם, לכל הגדרה קיים מגוון רחב של פתרונות לפי סדר האלף בית ומספר המילים.
אז לחצו לייק ולחיצה שנייה לאישור >>

מודעות


סופר ומחזאי ישראלי | מחזאי וסופר ישראלי תשחץ

מורדו פתרון תשחצים ותשבצים - כי ידע לא קונים בכסף.
הפעם קבלנו את ההגדרה סופר ומחזאי ישראלי. בכמה צעדים פשוטים נמצא את הפתרון המבוקש. הביטוי "מחזאי וסופר ישראלי" יכול להופיע במדור התשחצים בעיתונים היומיים, בשבועונים, בירחונים, בחוברות תשבצים או במגזינים השונים.

לרשותכם ייסדנו את מילון התשבצים - מורדו, שיסייע לכם לפתור את התשחץ במהירות ובקלות. ראשית, נסתכל על ההגדרה סופר ומחזאי ישראלי בתשבץ, ונמנה את מספר המשבצות המרכיבות את הפתרון. אחר כך נגולל את המסך מטה, ומיד יופיע מאגר של תשובות אפשריות. על מנת להקל על החיפוש שבצנו את התשובות לפי סדר האלפבית. אז למה אתם מחכים - בואו למצוא את התשובה הנכונה. לעתים יכולים להופיע בתשבצים ערכים דומים כמו: סופר ומחזאי רוסימחזאית ובמאית ישראליתמחזאי גרמניסופר ומחזאי עברי בעבר, מחבר "דלתות נחושת", סופרת ומחזאית ישראלית בעברסופר ומחזאי ישראלי, מחבר הרומן "קברות התאווה"סופר ומחזאי ישראלי, מחבר "האדמה הזאת" ו"מיכל בת שאול", מחזאי ובמאי תיאטרון ישראלימחזאי איריסופר ישראלי, סופר ומחזאי בריטי, סופר ומחזאי נורווגי ועוד... בהצלחה !


מודעות
פתרון 2 אותיות:
פתרון 3 אותיות: הזז, מגד, שחם
פתרון 4 אותיות: אשמן, חילו, חצור, לוין, שמיר
פתרון 5 אותיות: אלוני, סובול, סידון, שבתאי
פתרון 6 אותיות: אלמגור, המאירי
פתרון 7 אותיות:
פתרון 8 אותיות ומעלה:
פתרון של שתי מילים ומעלה:
 אהרן מגד, אילן חצור, אלון חילו, אפרים סידון, אפרים קישון, אתגר קרת, דן אלמגור, חיים הזז, חנוך לוין, יהושע סובול, יעקב אשמן, יעקב שבתאי, ישראל המאירי, משה שמיר, נסים אלוני, נתן שחם
ביטויים דומים: סופר ומחזאי ישראלי תשחץ, סופר ומחזאי ישראלי תשבץ, סופר ומחזאי ישראלי מילון, מחזאי וסופר ישראלי שם משפחה, מחזאי וסופר ישראלי 10 אותיות
כדי למצוא תשובות נוספות - השתמשו בתיבת החיפוש בראש הדף.
יש לכם פתרון אחר להציע? כתבו לנו בתיבת התגובות!
עזרנו לכם למצוא את הפתרון לתשבץ? תפרגנו לנו בלייק!

תגובה 1:

יש לכם פתרון אחר להציע ? רשמו אותו כאן. תודה!

מורדו סודוקו להדפסה. בשלוש רמות: קל, בינוני וקשה. לחצו על הבאנר למעבר לסודוקו