רשמו את ההגדרה, וגלו את התשובה!
מי שאוהב את הפתרונות שלנו, יאהב גם את העמוד שלנו! :-)
עזרנו לכם למצוא את הפתרון החסר? פרגנו לנו בלייק! כי אם אתם חובבי תשבצים ואוהבים לאתגר את עצמכם – זה המקום בשבילכם.
אתר מורדו מכיל מאגר גדול של הגדרות תשבצים ותשחצים המתעדכנים באופן שוטף. לנוחיותכם, לכל הגדרה קיים מגוון רחב של פתרונות לפי סדר האלף בית ומספר המילים.
אז לחצו לייק ולחיצה שנייה לאישור >>

מודעות


ספר ילדים עברי | ספר ילדים עברי תשבץ

מורדו פתרון תשחצים ותשבצים - כי ידע לא קונים בכסף.
הפעם קבלנו את ההגדרה ספר ילדים עברי. בכמה צעדים פשוטים נמצא את הפתרון המבוקש. הביטוי "ספר ילדים עברי" יכול להופיע במדור התשחצים בעיתונים היומיים, בשבועונים, בירחונים, בחוברות תשבצים או במגזינים השונים.

לרשותכם ייסדנו את מילון התשבצים - מורדו, שיסייע לכם לפתור את התשחץ במהירות ובקלות. ראשית, נסתכל על ההגדרה ספר ילדים עברי בתשחץ, ונמנה את מספר המשבצות המרכיבות את הפתרון. אחר כך נגולל את המסך מטה, ומיד יופיע מאגר של תשובות אפשריות. על מנת להקל על החיפוש שבצנו את התשובות לפי סדר האלפבית. אז למה אתם מחכים - בואו למצוא את התשובה הנכונה. בהצלחה !


מודעות
פתרון 2 אותיות:
פתרון 3 אותיות:
פתרון 4 אותיות:
פתרון 5 אותיות: בילבי
פתרון 6 אותיות:
פתרון 7 אותיות:
 
פתרון 8 אותיות ומעלה:
פתרון של שתי מילים ומעלה: 
אי המטמון, איה פלוטו, אילת מטילת, אין כמו בבית, איתמר מטייל על קירות, איתמר פוגש ארנב, אלונה לא לבד, אריה הספריה, גברת מפקדת, דירה להשכיר, האי הירוק, האריה שבפנים, הביצה שהתחפשה, הבית של יעל, הכנה נחמה, המסע המופלא (ספר ילדים), המפוזר מכפר אז"ר, העץ הנדיב, חנן הגנן, יומנו של חנון,‏ יותם הקסם, כפרה אדומה, מיץ פטל, מעשה בחמישה בלונים, נרקיס מלך הביצה, סיפורו של פרדיננד, עוגת גזר, תירס חם
ביטויים דומים: ספר ילדים עברי מילון, אחד מסיפורי הילדים, ספר ילדים עברי תשחץ, ספר ילדים עברי 8 אותיות, ספר ילדים עברי פירוש
כדי למצוא תשובות נוספות - השתמשו בתיבת החיפוש בראש הדף.
יש לכם פתרון אחר להציע? כתבו לנו בתיבת התגובות!
עזרנו לכם למצוא את הפתרון לתשבץ? תפרגנו לנו בלייק!

3 תגובות:

יש לכם פתרון אחר להציע ? רשמו אותו כאן. תודה!

מורדו סודוקו להדפסה. בשלוש רמות: קל, בינוני וקשה. לחצו על הבאנר למעבר לסודוקו