רשמו את ההגדרה, וגלו את התשובה!
מי שאוהב את הפתרונות שלנו, יאהב גם את העמוד שלנו! :-)
עזרנו לכם למצוא את הפתרון החסר? פרגנו לנו בלייק! כי אם אתם חובבי תשבצים ואוהבים לאתגר את עצמכם – זה המקום בשבילכם.
אתר מורדו מכיל מאגר גדול של הגדרות תשבצים ותשחצים המתעדכנים באופן שוטף. לנוחיותכם, לכל הגדרה קיים מגוון רחב של פתרונות לפי סדר האלף בית ומספר המילים.
אז לחצו לייק ולחיצה שנייה לאישור >>

מודעות


סרט של רוב ריינר | מסרטי רוב ריינר תשחץ

מורדו פתרון תשחצים ותשבצים - כי ידע לא קונים בכסף.
הפעם קבלנו את ההגדרה סרט של רוב ריינר. בכמה צעדים פשוטים נמצא את הפתרון המבוקש. הביטוי "מסרטי רוב ריינר" יכול להופיע במדור התשחצים בעיתונים היומיים, בשבועונים, בירחונים, בחוברות תשבצים או במגזינים השונים.

לרשותכם ייסדנו את מילון התשבצים - מורדו, שיסייע לכם לפתור את התשחץ במהירות ובקלות. ראשית, נסתכל על ההגדרה סרט של רוב ריינר בתשבץ, ונמנה את מספר המשבצות המרכיבות את הפתרון. אחר כך נגולל את המסך מטה, ומיד יופיע מאגר של תשובות אפשריות. על מנת להקל על החיפוש שבצנו את התשובות לפי סדר האלפבית. אז למה אתם מחכים - בואו למצוא את התשובה הנכונה. בהצלחה !


מודעות
פתרון 2 אותיות:
פתרון 3 אותיות:
פתרון 4 אותיות:
הפוך
פתרון 5 אותיות: מיזרי
פתרון 6 אותיות:
פתרון 7 אותיות:
פתרון 8 אותיות ומעלה:
פתרון של שתי מילים ומעלה:
אלכס ואמה, אני והחבר'ה, בחורים טובים, ביי לאהבה, גלויות מהחיים, דיקי רוברטס: ילד פלא לשעבר, הורים בהזמנה, הזאב מוול סטריט, החיים בשידור חי, הנסיכה הקסומה, הנשיא מאוהב, השמועה אומרת ש..., השתלטות מהירה, זה הסיפור שלנו, ככה זה עובד, כשהארי פגש את סאלי, לזרוק את אמא מהרכבת, לטוב או לרע, מתים על החיים, נדודי שינה בסיאטל, ספיינל טאפ, פסק דין, צבעי השלטון, קליעים מעל ברודוויי, קסם החיים, רומן על בטוח
ביטויים דומים: סרט של רוב ריינר מילון, סרט של רוב ריינר תשחץ, סרט של רוב ריינר פירוש, מסרטי רוב ריינר שתי מילים, מסרטי רוב ריינר 8 אותיות
כדי למצוא תשובות נוספות - השתמשו בתיבת החיפוש בראש הדף.
יש לכם פתרון אחר להציע? כתבו לנו בתיבת התגובות!
עזרנו לכם למצוא את הפתרון לתשבץ? תפרגנו לנו בלייק!

תגובה 1:

יש לכם פתרון אחר להציע ? רשמו אותו כאן. תודה!

מורדו סודוקו להדפסה. בשלוש רמות: קל, בינוני וקשה. לחצו על הבאנר למעבר לסודוקו