רשמו את ההגדרה, וגלו את התשובה!
היי חברים, אנחנו מורדו!
אנחנו יודעים שאתם אוהבים תשבצים, כי גם אנחנו! אם האתר שלנו עזר לכם לפצח הגדרה טריקית או סתם העביר לכם את הזמן בכיף,
נשמח אם תפרגנו לנו בלייק! זה יעזור לנו להמשיך ולפתח את המאגר שלנו, המכיל מגוון רחב של פתרונות לפי סדר האלף בית ומספר האותיות במילה.
>>

מודעות


סרט אמריקאי עם בטי דייוויס | סרט אמריקאי עם בטי דייוויס תשחץ

מורדו פתרון תשחצים ותשבצים - כי ידע לא קונים בכסף.
הפעם קבלנו את ההגדרה סרט אמריקאי עם בטי דייוויס. בכמה צעדים פשוטים נמצא את הפתרון המבוקש. הביטוי "סרט אמריקאי עם בטי דייוויס" יכול להופיע במדור התשחצים בעיתונים היומיים, בשבועונים, בירחונים, בחוברות תשבצים או במגזינים השונים.

לרשותכם ייסדנו את מילון התשבצים - מורדו, שיסייע לכם לפתור את התשחץ במהירות ובקלות. ראשית, נסתכל על ההגדרה סרט אמריקאי עם בטי דייוויס בתשבץ, ונמנה את מספר המשבצות המרכיבות את הפתרון. אחר כך נגולל את המסך מטה, ומיד יופיע מאגר של תשובות אפשריות. על מנת להקל על החיפוש שבצנו את התשובות לפי סדר האלפבית. אז למה אתם מחכים - בואו למצוא את התשובה הנכונה. בהצלחה !


מודעות
פתרון 2 אותיות:
פתרון 3 אותיות:
פתרון 4 אותיות:
פתרון 5 אותיות: 
איזבל, המכתב
פתרון 6 אותיות: האומנת, הכוכבת, מסוכנת
פתרון 7 אותיות:
פתרון 8 אותיות ומעלה:
פתרון שתי מילים ומעלה:
אישה מסומנת (מסרטי בטי דיוויס), בזה חיינו המשותפים, גברת ליום אחד, האיש שבא לסעוד, היער המאובן, הכל אודות חוה, המשרתת הזקנה, השועלים הקטנים, ועתה הנוסע, חיים גנובים, כבלי אנוש, כל זה וגן העדן גם, לויתני אוגוסט, מה קרה לבייבי ג'יין, מר סקפינגטון, ניצחון אפל, שמור על הריין 
ביטויים דומים: סרט אמריקאי עם בטי דייוויס שתי מילים, סרט אמריקאי עם בטי דייוויס מילה נרדפת, סרט אמריקאי עם בטי דייוויס פירוש, סרט אמריקאי עם בטי דייוויס תשחץ, סרט אמריקאי עם בטי דייוויס מילוןכדי למצוא תשובות נוספות - השתמשו בתיבת החיפוש בראש הדף.
יש לכם פתרון אחר להציע? כתבו לנו בתיבת התגובות!
עזרנו לכם למצוא את הפתרון לתשבץ? תפרגנו לנו בלייק!

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

יש לכם פתרון אחר להציע ? רשמו אותו כאן. תודה!

מורדו סודוקו להדפסה. בשלוש רמות: קל, בינוני וקשה. לחצו על הבאנר למעבר לסודוקו