רשמו את ההגדרה, וגלו את התשובה!
מי שאוהב את הפתרונות שלנו, יאהב גם את העמוד שלנו! :-)
עזרנו לכם למצוא את הפתרון החסר? פרגנו לנו בלייק! כי אם אתם חובבי תשבצים ואוהבים לאתגר את עצמכם – זה המקום בשבילכם.
אתר מורדו מכיל מאגר גדול של הגדרות תשבצים ותשחצים המתעדכנים באופן שוטף. לנוחיותכם, לכל הגדרה קיים מגוון רחב של פתרונות לפי סדר האלף בית ומספר המילים.
אז לחצו לייק ולחיצה שנייה לאישור >>

מודעות


נוזל המופק מזיתים | נוזל המופק מזיתים תשבץ

מורדו פתרון תשחצים ותשבצים - כי ידע לא קונים בכסף.
הפעם קבלנו את ההגדרה נוזל המופק מזיתים. בכמה צעדים פשוטים נמצא את הפתרון המבוקש. הביטוי "נוזל המופק מזיתים" יכול להופיע במדור התשחצים בעיתונים היומיים, בשבועונים, בירחונים, בחוברות תשבצים או במגזינים השונים.

לרשותכם ייסדנו את מילון התשבצים - מורדו, שיסייע לכם לפתור את התשחץ במהירות ובקלות. ראשית, נסתכל על ההגדרה נוזל המופק מזיתים בתשחץ, ונמנה את מספר המשבצות המרכיבות את הפתרון. אחר כך נגולל את המסך מטה, ומיד יופיע מאגר של תשובות אפשריות. על מנת להקל על החיפוש שבצנו את התשובות לפי סדר האלפבית. אז למה אתם מחכים - בואו למצוא את התשובה הנכונה.

הביטוי "נוזל המופק מזיתים" מתייחס לשמן זית, שהוא שמן צמחי המופק מזיתים בכבישה קרה. שמן זית הוא אחד השמנים הפופולריים ביותר בעולם, והוא משמש למגוון רחב של מטרות, כגון בישול, טיגון, מאכלים, קוסמטיקה ועוד.

ייצור שמן זית

ייצור שמן זית מתחיל בתהליך של קטיף הזיתים. הזיתים נקטפים בדרך כלל בסוף הקיץ או בתחילת הסתיו, כאשר הם בשלים. לאחר הקטיף, הזיתים מועברים למפעל לייצור שמן זית. במפעל, הזיתים עוברים תהליך של כבישה קרה. בתהליך זה, הזיתים מוכנסים למכונה מיוחדת, שבה הם נדחסים בחוזקה. הלחץ גורם לפיצוח הזיתים והוצאת השמן מהם.

השמן המופק מהזיתים מועבר לאחר מכן למכלי אחסון. השמן מוכן לשימוש כאשר הוא מגיע לטמפרטורה של 22 מעלות צלזיוס.

סוגי שמן זית

שמן זית מחולק לשני סוגים עיקריים:

  • שמן זית כתית מעולה: זהו השמן האיכותי ביותר, והוא מיוצר מזיתים טריים בלבד. שמן זית כתית מעולה הוא בעל צבע ירוק בהיר, טעם עשיר וארומה ייחודית.
  • שמן זית זך: זהו סוג שמן זית בעל איכות טובה, אך הוא מיוצר מזיתים שלא היו טריים לחלוטין בזמן הכבישה. שמן זית זך הוא בעל צבע צהוב בהיר, טעם עדין יותר וארומה פחות חזקה משמן זית כתית מעולה.
 בהצלחה !


מודעות
פתרון 2 אותיות:
פתרון 3 אותיות: שמן
פתרון 4 אותיות:
פתרון 5 אותיות:
פתרון 6 אותיות:
פתרון 7 אותיות:
 
פתרון 8 אותיות ומעלה:
פתרון שתי מילים ומעלה:

ביטויים דומים: נוזל המופק מזיתים 3 אותיות, נוזל המופק מזיתים פירוש, נוזל המופק מזיתים מילון, נוזל המופק מזיתים תשחץ, נוזל המופק מזיתים מילה נרדפת
כדי למצוא תשובות נוספות - השתמשו בתיבת החיפוש בראש הדף.
יש לכם פתרון אחר להציע? כתבו לנו בתיבת התגובות!
עזרנו לכם למצוא את הפתרון לתשבץ? תפרגנו לנו בלייק!

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

יש לכם פתרון אחר להציע ? רשמו אותו כאן. תודה!

מורדו סודוקו להדפסה. בשלוש רמות: קל, בינוני וקשה. לחצו על הבאנר למעבר לסודוקו