רשמו את ההגדרה, וגלו את התשובה!
מי שאוהב את הפתרונות שלנו, יאהב גם את העמוד שלנו! :-)
עזרנו לכם למצוא את הפתרון החסר? פרגנו לנו בלייק! כי אם אתם חובבי תשבצים ואוהבים לאתגר את עצמכם – זה המקום בשבילכם.
אתר מורדו מכיל מאגר גדול של הגדרות תשבצים ותשחצים המתעדכנים באופן שוטף. לנוחיותכם, לכל הגדרה קיים מגוון רחב של פתרונות לפי סדר האלף בית ומספר המילים.
אז לחצו לייק ולחיצה שנייה לאישור >>

מודעות


מושבה בעמק החולה | מושבה בעמק החולה תשחץ

מורדו פתרון תשחצים ותשבצים - כי ידע לא קונים בכסף.
הפעם קבלנו את ההגדרה מושבה בעמק החולה. בכמה צעדים פשוטים נמצא את הפתרון המבוקש. הביטוי "מושבה בעמק החולה" יכול להופיע במדור התשחצים בעיתונים היומיים, בשבועונים, בירחונים, בחוברות תשבצים או במגזינים השונים.

לרשותכם ייסדנו את מילון התשבצים - מורדו, שיסייע לכם לפתור את התשחץ במהירות ובקלות. ראשית, נסתכל על ההגדרה מושבה בעמק החולה בתשבץ, ונמנה את מספר המשבצות המרכיבות את הפתרון. אחר כך נגולל את המסך מטה, ומיד יופיע מאגר של תשובות אפשריות. על מנת להקל על החיפוש שבצנו את התשובות לפי סדר האלפבית. אז למה אתם מחכים - בואו למצוא את התשובה הנכונה. 

מושבה בעמק החולה היא יישוב יהודי שהוקם בעמק החולה, שהיה בעבר אזור ביצות מוזנח. הקמת המושבות בעמק החולה הייתה חלק ממדיניות ההתיישבות הציונית, שהתבססה על רעיון ההתיישבות העובדת.

אחת המושבות הראשון בעמק החולה הייתה יסוד המעלה שהוקמה ב-1883 והוכרזה לימים כמועצה מקומית ב-1949. המושבות היוו אתגר לא פשוט עבור המתיישבים. האזור היה מיושב בקדמת סוריה, והיה נתון לאיום מתמיד מצד הערבים. בנוסף, האזור היה בוצי, נוסף על כך, היה צורך ביישום של עבודות ניקוז כבדות באזור כדי להכשירו לעיבוד חקלאי.

למרות האתגרים, המתיישבים בעמק החולה הצליחו להקים מושבות פורחות. המושבות היוו מודל להתיישבות חלוצית, והן היוו גורם חשוב בהתפתחות היישוב היהודי בארץ ישראל.

המושבות בעמק החולה כביטוי לסבלנות

המושבות בעמק החולה הן ביטוי לסבלנות של המתיישבים היהודים בארץ ישראל. המתיישבים היו צריכים להמתין זמן רב עד שהאזור יהיה מיושב ופורח. הם היו צריכים להתמודד עם אתגרים רבים, והם הצליחו להתגבר עליהם בזכות סבלנותם ונחישותם. תמיכת הברון דה רוטשילד היה משקל רב בכך שהמושבות שרדו. הוא השקיע בהן כספים רבים בפיתוח תשתיות ושירותי הציבור, בחקלאות מתקדמת ובתעשייה, בפרט ביקבים.

הסבלנות של המתיישבים ועמידותם האיתנה על עף הקשיים בעמק החולה היא דוגמה חשובה לחשיבותה של הסבלנות בחיים. סבלנות היא תכונה חיובית שמאפשרת לנו להתמודד עם אתגרים, להשיג מטרות, ולהצליח בחיים.

דוגמאות לסבלנות של המתיישבים בעמק החולה

  • המתיישבים היו צריכים לחכות שנים עד שהאזור ינוקה מהביצות.
  • המתיישבים היו צריכים להתמודד עם התקפות של הערבים.
  • המתיישבים היו צריכים לעבוד קשה כדי לפתח את החקלאות בעמק.

לסיכום

מושבות בעמק החולה הן ביטוי לסבלנות של המתיישבים היהודים בארץ ישראל. הסבלנות של המתיישבים הייתה תכונה חיובית שהובילה להצלחתם, והיא עדיין רלוונטית גם היום. עם השנים, רוב המושבות הקטנות התפתחו או התרחבו לכדי ערים או צורפו ליישובים גדולים יותר. בהצלחה !מודעות
פתרון 2 אותיות:
פתרון 3 אותיות:
פתרון 4 אותיות:
פתרון 5 אותיות:
פתרון 6 אותיות:
פתרון 7 אותיות:
 
פתרון 8 אותיות ומעלה:
פתרון שתי מילים ומעלה: 
יסוד המעלה
ביטויים דומים: מושבה בעמק החולה 9 אותיות, מושבה בעמק החולה מילון, מושבה בעמק החולה מילה נרדפת, מושבה בעמק החולה תשחץ
כדי למצוא תשובות נוספות - השתמשו בתיבת החיפוש בראש הדף.
יש לכם פתרון אחר להציע? כתבו לנו בתיבת התגובות!
עזרנו לכם למצוא את הפתרון לתשבץ? תפרגנו לנו בלייק!

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

יש לכם פתרון אחר להציע ? רשמו אותו כאן. תודה!

מורדו סודוקו להדפסה. בשלוש רמות: קל, בינוני וקשה. לחצו על הבאנר למעבר לסודוקו