רשמו את ההגדרה, וגלו את התשובה!
מי שאוהב את הפתרונות שלנו, יאהב גם את העמוד שלנו! :-)
עזרנו לכם למצוא את הפתרון החסר? פרגנו לנו בלייק! כי אם אתם חובבי תשבצים ואוהבים לאתגר את עצמכם – זה המקום בשבילכם.
אתר מורדו מכיל מאגר גדול של הגדרות תשבצים ותשחצים המתעדכנים באופן שוטף. לנוחיותכם, לכל הגדרה קיים מגוון רחב של פתרונות לפי סדר האלף בית ומספר המילים.
אז לחצו לייק ולחיצה שנייה לאישור >>

מודעות


אסימילציה, התבוללות | אסימילציה, הידמות תשבץ | הידמות התבוללות מילון

מורדו פתרון תשחצים ותשבצים - כי ידע לא קונים בכסף.
הפעם קבלנו את ההגדרה אסימילציה, הידמות. בכמה צעדים פשוטים נמצא את הפתרון המבוקש. הביטוי "אסימילציה, התבוללות" יכול להופיע במדור התשחצים בעיתונים היומיים, בשבועונים, בירחונים, בחוברות תשבצים או במגזינים השונים.

לרשותכם ייסדנו את מילון התשבצים - מורדו, שיסייע לכם לפתור את התשחץ במהירות ובקלות. ראשית, נסתכל על ההגדרה הידמות התבוללות בתשחץ, ונמנה את מספר המשבצות המרכיבות את הפתרון. אחר כך נגולל את המסך מטה, ומיד יופיע מאגר של תשובות אפשריות. על מנת להקל על החיפוש שבצנו את התשובות לפי סדר האלפבית. אז למה אתם מחכים - בואו למצוא את התשובה הנכונה. 

אסימילציה: הדרך להפוך לחלק מהחברה

האם אי פעם הרגשת כמו זר בחברה חדשה? האם היית צריך ללמוד שפה חדשה, להכיר מנהגים חדשים, או לקבל את הערכים של קבוצה חדשה? אם כן, אתה לא לבד. אסימילציה היא תהליך שבו אדם או קבוצה מאמצים את התרבות, הדת, השפה, המנהגים ועוד של קבוצה או חברה אחרת.

אסימילציה יכולה להיות תהליך מאתגר, אך היא גם יכולה להיות הזדמנות להכיר תרבויות חדשות ולצמוח כאדם. במאמר זה, נלמד מהי אסימילציה, מהם סוגי האסימילציה השונים, וכיצד ניתן להפוך את האסימילציה לתהליך חיובי.

סוגי אסימילציה

ישנם מספר סוגי אסימילציה, הנבדלים זה מזה לפי התחום בו מתרחש התהליך.

  • אסימילציה תרבותית היא סוג של אסימילציה שבו האדם או הקבוצה מאמצים את התרבות של החברה החדשה. זה יכול להתבטא ברכישת השפה של החברה החדשה, התלבושת, המנהגים, הערכים והאמונות.
  • אסימילציה שפתית היא סוג של אסימילציה שבו האדם או הקבוצה לומדים שפה חדשה. זה יכול להתבטא בהבנת השפה החדשה, וביכולת לדבר ולכתוב בה.
  • אסימילציה חברתית היא סוג של אסימילציה שבו האדם או הקבוצה מאמצים את הנורמות והערכים של החברה שבה הם חיים. זה יכול להתבטא בהתנהגות לפי הנורמות והערכים של החברה, ובקבלת האנשים והדברים הקשורים אליהם.
בהצלחה !


מודעותפתרון 2 אותיות:
פתרון 3 אותיות:
פתרון 4 אותיות:
פתרון 5 אותיות:
הטמעה, עירוב 
פתרון 6 אותיות: 
הטמעות, הידמות
פתרון 7 אותיות: היבלעות, היטמעות
פתרון 8 אותיות ומעלה:
פתרון שתי מילים ומעלה:

ביטויים דומים: אסימילציה, הידמות פירוש, אסימילציה, הידמות תשחץ, אסימילציה, התבוללות מילה נרדפת, מה זה אסימילציה, התבוללות?, הידמות התבוללות תשחץ, הידמות התבוללות 5 אותיות
כדי למצוא תשובות נוספות - השתמשו בתיבת החיפוש בראש הדף.
יש לכם פתרון אחר להציע? כתבו לנו בתיבת התגובות!
עזרנו לכם למצוא את הפתרון לתשבץ? תפרגנו לנו בלייק!

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

יש לכם פתרון אחר להציע ? רשמו אותו כאן. תודה!

מורדו סודוקו להדפסה. בשלוש רמות: קל, בינוני וקשה. לחצו על הבאנר למעבר לסודוקו