רשמו את ההגדרה, וגלו את התשובה!
מי שאוהב את הפתרונות שלנו, יאהב גם את העמוד שלנו! :-)
עזרנו לכם למצוא את הפתרון החסר? פרגנו לנו בלייק! כי אם אתם חובבי תשבצים ואוהבים לאתגר את עצמכם – זה המקום בשבילכם.
אתר מורדו מכיל מאגר גדול של הגדרות תשבצים ותשחצים המתעדכנים באופן שוטף. לנוחיותכם, לכל הגדרה קיים מגוון רחב של פתרונות לפי סדר האלף בית ומספר המילים.
אז לחצו לייק ולחיצה שנייה לאישור >>

מודעות


לוח דק לציפוי עץ | מן לוח דק לציפוי עץ תשבץ | סוג של לוח דק לציפוי עץ מילון

מורדו פתרון תשחצים ותשבצים - כי ידע לא קונים בכסף.
הפעם קבלנו את ההגדרה מן לוח דק לציפוי עץ . בכמה צעדים פשוטים נמצא את הפתרון המבוקש. הביטוי "לוח דק לציפוי עץ" יכול להופיע במדור התשחצים בעיתונים היומיים כדוגמת: ידיעות אחרונות, מעריב או ישראל היום, וגם במגזינים השונים כמו: שבועון לאשה, פנאי פלוס, מוסף 7 ימים ועוד... 
לרשותכם ייסדנו את מילון התשבצים - מורדו, שיסייע לכם לפתור את התשחץ במהירות ובקלות. ראשית, נסתכל על ההגדרה סוג של לוח דק לציפוי עץ  בתשחץ, ונמנה את מספר המשבצות המרכיבות את הפתרון. אחר כך נגולל את המסך מטה, ומיד יופיע מאגר של תשובות אפשריות. על מנת להקל על החיפוש שבצנו את התשובות לפי סדר האלפבית. אז למה אתם מחכים - בואו למצוא את התשובה הנכונה. 

מבוא לעץ תעשייתי

עץ תעשייתי מוגדר כחומר מעשה ידי אדם, המורכב מחלקי עץ טבעי, סיבי עץ וצמחים אחרים, המחוברים יחדיו באמצעות שרפים ודבקים מלאכותיים. תהליך זה יוצר חומרים מרוכבים עמידים ויציבים. בניגוד לעץ טבעי הצומח באופן טבעי, עץ תעשייתי מייצר מוצרים המותאמים למטרות שונות בתעשייה ובבנייה. עץ תעשייתי פותר את המגבלות של עץ טבעי, בכך שהוא מאפשר לייצר מוצרים בממדים ובצורות שאינם אפשריים מעץ טבעי, תוך שמירה על עלות נמוכה יחסית.  

שבבית - מוצר עץ תעשייתי נפוץ   

שבבית, הידועה גם כפרטיקל בורד, היא לוח עץ תעשייתי המורכב משבבי עץ, נסורת ופסולת עץ אחרת. חומרים אלו נגרסים, מעורבבים עם דבק ומכובשים בתהליך של דחיסה, ליצירת לוחות שטוחים. חתך של לוח שבבית מראה את שבבי העץ באופן ברור. יתרונה הגדול של השבבית הוא מחירה הזול יחסית, אך לצד זאת היא חסרונות כמו חוסר עמידות ללחות, נטייה להתפוררות וצורך בציפוי מגן. השבבית משמשת בעיקר לייצור רהיטים וארונות זולים, שאינם חשופים ללחות גבוהה.

עץ לבוד - חומר עתיק המשמש עד היום 

עץ לבוד הוא לוח עץ תעשייתי הבנוי משכבות מקבילות של לבדים דקים של עץ. שיטה זו יוצרת לוח חזק במיוחד, בעל יחס חוזק-משקל גבוה מאוד. עץ הלבוד משלב את היתרונות של עץ טבעי עם אחידות רבה יותר ועמידות משופרת לעיוותים ולסדיקה. הודות לטכנולוגיית הייצור, ניתן ליצור לוחות עץ לבוד בממדים גדולים הרבה יותר מלוחות עץ גושני רגילים. בעבר שימש עץ הלבוד לבניית סירות, מטוסים ומבנים, וכיום הוא נפוץ בייצור רהיטים, ארונות ומטבחים.

MDF - חומר נגרות אחיד ומדויק

MDF (ראשי תיבות של medium-density fiberboard) הוא חומר נגרות תעשייתי המיוצר מסיבי עץ דקים ועדינים, המעורבבים עם דבק ונדחסים ללוחות שטוחים וחלקים במיוחד. היתרון המרכזי של MDF הוא משטחו האחיד והמדויק, המאפשר להדביק עליו פורמייקה וחומרים אחרים ללא קושי. לחומר זה עמידות טובה לעיוותים ומחירו נמוך יחסית. בנגרות נפוץ השימוש ב-MDF להכנת רהיטים, ארונות, דלתות ותבניות לעיצוב בריקים.  

פורניר - לבישת עץ יקר במחיר זול

פורניר הוא ציפוי העשוי משכבה דקה מאוד של עץ משובח, המודבקת על לוחות מעץ נחות יותר או על לוחות MDF וחומרים דומים. שיטה זו מאפשרת לקבל מראה של עץ יקר ויוקרתי במחיר נמוך יחסית. ישנם סוגים שונים של פורניר - טבעי, נייר ופנולי - עם תכונות שונות. פורניר מספק מגוון אפשרויות עיצוב על ידי שילוב גוונים ודפוסים שונים, תוך כדי עבודה שדומה לזו עם עץ טבעי. יתרון מרכזי של פורניר הוא חיסכון בכמות העץ היקר הנדרשת ומניעת בזבוז חומרים.

פורמייקה - חומר ציפוי חזק ועמיד

פורמייקה היא חומר ציפוי המיוצר מנייר קראפט כבוש, הספוג במלמין נוזלי. פורמייקה נוצרה במקור בארה"ב כמבודד חשמלי, אך הפכה במהרה לחומר ציפוי פופולרי לרהיטים ומשטחים שונים. פורמייקה קיימת במגוון רחב של סוגים - פורמייקה רב-שכבתית דקורטיבית, HPL המשמשת ללוחות עמידים, פורמייקה (לוח ציפוי לעץ) למרחבים פנימיים או חיצוניים ופורמייקה עמידה לכימיקלים. מעבר לחוזק ולעמידות לשחיקה, יתרונות מרכזיים של פורמייקה הם קלות ההתקנה והגימור האסתטי.

שימושים ויתרונות של עץ תעשייתי

עץ תעשייתי משרת מגוון רחב של שימושים, החל מרהיטים, ארונות ומטבחים וכלה במשטחי מדרך, תבניות, מחיצות וממדים ארכיטקטוניים. מוצרים אלו מפיקים תועלת מיתרונות המשותפים לעץ תעשייתי - מחיר נמוך יחסית, יכולת לייצר מוצרים בממדים גדולים שאינם אפשריים מעץ טבעי, עמידות טובה.

יתרונות נוספים של עץ תעשייתי כוללים עמידות טובה יותר לעיוותים ולסדיקה בהשוואה לעץ טבעי, אחידות וחלקות משטחים לעבודה מדויקת, ומגוון אפשרויות עיצוב באמצעות חומרים כמו פורניר ופורמייקה. ללא ספק, עץ תעשייתי ספק פתרונות רבים שעץ טבעי לא יכול להציע, במחירים נגישים יותר.

יחד עם זאת, חשוב לזכור כי לעץ תעשייתי יש גם מגבלות - הוא עלול להיות פחות עמיד ללחות גבוהה, להתפורר ולהידרש בציפוי מגן ממושך. במקרים רבים, עץ טבעי האיכותי עדיין יהיה עדיף לאורך זמן על פני חלופות עץ תעשייתיות זולות יותר. כמו בכל דבר, שיקול הדעת והידע המקצועי הם חיוניים בבחירת החומר המתאים לכל מטרה ספציפית. בהצלחה !מודעותפתרון 2 אותיות:
פתרון 3 אותיות:
פתרון 4 אותיות:
פתרון 5 אותיות: 
איפאה
פתרון 6 אותיות: פורניר
פתרון 7 אותיות:
פתרון 8 אותיות ומעלה:
פתרון שתי מילים ומעלה:
פורמייקה (לוח ציפוי לעץ)
ביטויים דומים: לוח דק לציפוי עץ מילון, לוח דק לציפוי עץ פירוש, מן לוח דק לציפוי עץ מילה נרדפת, מן לוח דק לציפוי עץ 8 אותיות, סוג של לוח דק לציפוי עץ תשחץ
כדי למצוא תשובות נוספות - השתמשו בתיבת החיפוש בראש הדף.
יש לכם פתרון אחר להציע? כתבו לנו בתיבת התגובות!
עזרנו לכם למצוא את הפתרון לתשבץ? תפרגנו לנו בלייק!

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

יש לכם פתרון אחר להציע ? רשמו אותו כאן. תודה!

מורדו סודוקו להדפסה. בשלוש רמות: קל, בינוני וקשה. לחצו על הבאנר למעבר לסודוקו