רשמו את ההגדרה, וגלו את התשובה!
מי שאוהב את הפתרונות שלנו, יאהב גם את העמוד שלנו! :-)
עזרנו לכם למצוא את הפתרון החסר? פרגנו לנו בלייק! כי אם אתם חובבי תשבצים ואוהבים לאתגר את עצמכם – זה המקום בשבילכם.
אתר מורדו מכיל מאגר גדול של הגדרות תשבצים ותשחצים המתעדכנים באופן שוטף. לנוחיותכם, לכל הגדרה קיים מגוון רחב של פתרונות לפי סדר האלף בית ומספר המילים.
אז לחצו לייק ולחיצה שנייה לאישור >>

מודעות


מאלופי פיקוד הדרום | מאלופי פיקוד הדרום תשחץ

מורדו פתרון תשחצים ותשבצים - כי ידע לא קונים בכסף.
הפעם קבלנו את ההגדרה מאלופי פיקוד הדרום. בכמה צעדים פשוטים נמצא את הפתרון המבוקש. הביטוי "מאלופי פיקוד הדרום" יכול להופיע במדור התשחצים בעיתונים היומיים, בשבועונים, בירחונים, בחוברות תשבצים או במגזינים השונים.

לרשותכם ייסדנו את מילון התשבצים - מורדו, שיסייע לכם לפתור את התשחץ במהירות ובקלות. ראשית, נסתכל על ההגדרה מאלופי פיקוד הדרום בתשבץ, ונמנה את מספר המשבצות המרכיבות את הפתרון. אחר כך נגולל את המסך מטה, ומיד יופיע מאגר של תשובות אפשריות. על מנת להקל על החיפוש שבצנו את התשובות לפי סדר האלפבית. אז למה אתם מחכים - בואו למצוא את התשובה הנכונה. בהצלחה !


מודעות
פתרון 2 אותיות: טל
פתרון 3 אותיות: אדם, ארז, דגן, יפה, פרי
פתרון 4 אותיות: אלון, בר לב, גביש, גונן, גלנט, דיין, הראל, זמיר, ינאי, מופז, סמיה, עמית, צדוק, רבין, רוסו, שגיא, שפיר, שרון
פתרון 5 אותיות: אלמוג, הרצוג, לסקוב, מרדכי
פתרון 6 אותיות: וילנאי, שומרון, שמחוני
פתרון 7 אותיות: בר-כוכבא, גורודיש
פתרון 8 אותיות ומעלה:
פתרון של שתי מילים ומעלה:
אברהם דגן, אברהם יפה, אורי שגיא, אסף שמחוני, אריאל שרון, דורון אלמוג, דן הראל, דן שומרון, הרצל שפיר, חיים ארז, חיים בר לב, חיים הרצוג, חיים לסקוב, טל רוסו, יגאל אלון, יואב גלנט, יום טוב סמיה, יעקב פרי, יצחק מרדכי, יצחק רבין, יקותיאל אדם, ישעיהו גביש, ישראל טל, מאיר עמית, משה בר כוכבא, משה דיין, משה צדוק, מתן וילנאי, צבי זמיר, שאול מופז, שלמה ינאי, שמואל גונן (גורודיש)

ביטויים דומים: מאלופי פיקוד הדרום מילון, מאלופי פיקוד הדרום תשחץ, מאלופי פיקוד הדרום תשבץ, מאלופי פיקוד הדרום שם משפחה, מאלופי פיקוד הדרום 6 אותיות
כדי למצוא תשובות נוספות - השתמשו בתיבת החיפוש בראש הדף.
יש לכם פתרון אחר להציע? כתבו לנו בתיבת התגובות!
עזרנו לכם למצוא את הפתרון לתשבץ? תפרגנו לנו בלייק!

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

יש לכם פתרון אחר להציע ? רשמו אותו כאן. תודה !

מורדו סודוקו להדפסה. בשלוש רמות: קל, בינוני וקשה. לחצו על הבאנר למעבר לסודוקו