רשמו את ההגדרה, וגלו את התשובה!
מי שאוהב את הפתרונות שלנו, יאהב גם את העמוד שלנו! :-)
עזרנו לכם למצוא את הפתרון החסר? פרגנו לנו בלייק! כי אם אתם חובבי תשבצים ואוהבים לאתגר את עצמכם – זה המקום בשבילכם.
אתר מורדו מכיל מאגר גדול של הגדרות תשבצים ותשחצים המתעדכנים באופן שוטף. לנוחיותכם, לכל הגדרה קיים מגוון רחב של פתרונות לפי סדר האלף בית ומספר המילים.
אז לחצו לייק ולחיצה שנייה לאישור >>

מודעות


יישוב במשגב | ישוב במשגב תשבץ

מורדו פתרון תשחצים ותשבצים - כי ידע לא קונים בכסף.
הפעם קבלנו את ההגדרה ישוב במשגב. בכמה צעדים פשוטים נמצא את הפתרון המבוקש. הביטוי "יישוב במשגב" יכול להופיע במדור התשחצים בעיתונים היומיים כדוגמת: ידיעות אחרונות, מעריב או ישראל היום, וגם במגזינים השונים כמו: שבועון לאשה, פנאי פלוס, מוסף 7 ימים ועוד... 
לרשותכם ייסדנו את מילון התשבצים - מורדו, שיסייע לכם לפתור את התשחץ במהירות ובקלות. ראשית, נסתכל על ההגדרה יישוב במשגב בתשחץ, ונמנה את מספר המשבצות המרכיבות את הפתרון. אחר כך נגולל את המסך מטה, ומיד יופיע מאגר של תשובות אפשריות. על מנת להקל על החיפוש שבצנו את התשובות לפי סדר האלפבית. אז למה אתם מחכים - בואו למצוא את התשובה הנכונה. 

מבוא: משגב – פנינת גליל נסתרת

משגב, מועצה אזורית בצפון הארץ, היא פנינה נסתרת בלב הגליל. פסיפס אנושי מרתק של קיבוצים, יישובים קהילתיים וכפרים בדואים, המשתרעים על פני שטח של כ-180,000 דונם. המועצה, שהוקמה בשנת 1982, מאגדת בתוכה 35 יישובים שונים ומגוונים, כל אחד בעל אופי ייחודי וסיפור משלו. משגב מציעה שילוב נדיר של חיים קהילתיים תוססים, נוף גלילי עוצר נשימה ושפע של הזדמנויות תעסוקה ופנאי. בשנים האחרונות, משגב מושכת אליה משפחות צעירות רבות, אשר מחפשות איכות חיים גבוהה, חינוך מצוין וסביבה בטוחה לילדיהם. במאמר זה נצא למסע אל לב ליבה של משגב, נכיר את ההיסטוריה, האופי והייחודיות של יישוביה, ונתמקד בשלושה יישובים מיוחדים במינם: הררית, אשחר ואבטליון.

הררית – שלווה, נוף ורוחניות בנקודה הגבוהה ביותר בגליל התחתון

הררית, יישוב קהילתי השוכן בנקודה הגבוהה ביותר בגליל התחתון, מזמין אתכם לחוות שלווה, נוף עוצר נשימה ורוחניות. היישוב, שהוקם בשנת 1980 על ידי קבוצת מודטים, נודע בעבר בשל הקשר למדיטציה הטרנסצנדנטלית. עם השנים, הררית פתחה את שעריה לקהל הרחב, תוך שמירה על אופייה השליו והרוחני. הנוף המרהיב הנשקף מהיישוב, הכולל את בקעת בית נטופה (קיבוץ בגליל התחתון), הכנרת והים התיכון, יוצר אווירה מיוחדת של חיבור לטבע. בהררית תמצאו גנים אנתרופוסופיים, פעילויות קהילתיות מגוונות ודגש על קשר לטבע ולאדמה. בנוסף, היישוב מהווה יעד תיירותי מבוקש, בזכות הנוף הפנורמי, האווירה השקטה והקרבה ללאורה נטופה, מנזר פעיל המשקיף על הגליל המזרחי.

אשחר – דו קיום הרמוני בין דתיים לחילוניים

אשחר, יישוב קהילתי המשקיף על נופי הגליל המרהיבים, מהווה מודל לדו-קיום הרמוני בין דתיים לחילוניים. היישוב, שהוקם בשנת 1986 במסגרת תוכנית המצפים ל"ייהוד הגליל", מאופיין בפתיחות, סובלנות ופלורליזם. באשחר תמצאו מערכת חינוך ייחודית, הכוללת בתי ספר אזוריים, דתיים ומשולבים, המאפשרים לכל משפחה לבחור את המסגרת החינוכית המתאימה לה. חיי הקהילה באשחר עשירים ומגוונים, עם פעילויות משותפות רבות, כבוד הדדי ושמירה על כללים בסיסיים המאפשרים חיים משותפים. היישוב הוא בית חם למשפחות רבות מכל גווני הקשת, אשר בחרו לחיות יחד בשלום ובכבוד הדדי.

אבטליון – חלוציות של ציונים כלליים בגליל התחתון

אבטליון, יישוב קהילתי השוכן על רכס יודפת, הוא סמל לחלוציות של ציונים כלליים בגליל התחתון. היישוב הוקם בשנת 1987 על ידי עולים מארגנטינה, חברי תנועת "ישראל הצעירה", אשר חלמו להקים מושב שיתופי בארץ. עם השנים, אבטליון הפך ליישוב קהילתי, אך שמר על אופיו הקהילתי החזק והערכים עליהם הוקם. היישוב מציע לתושביו איכות חיים גבוהה, נוף גלילי מרהיב ושפע של הזדמנויות לפעילות קהילתית. אבטליון נמצא בתהליך של פיתוח והתרחבות, ומזמין משפחות צעירות ויזמים להצטרף לקהילה התוססת והמתפתחת.

משגב – מרכז חינוכי ותרבותי בלב הגליל

משגב ידועה במערכת החינוך המצוינת שלה, הכוללת בתי ספר יסודיים ועל יסודיים, בתי ספר ייחודיים (דו-לשוני, אנתרופוסופי) ותנועות נוער. המועצה משקיעה משאבים רבים בחינוך, ומציעה לילדיה מגוון רחב של אפשרויות לימוד והעשרה. בנוסף, משגב מהווה מרכז תרבותי ופנאי לתושבי האזור, עם מרכז קהילתי, ספרייה, פארק אוסטרליה ויער שגב, המציעים פעילויות מגוונות לכל הגילאים. פארק התעשיות משגב ומרכזי התעסוקה הסמוכים מספקים אפשרויות תעסוקה מגוונות לתושבי המועצה והאזור.

אתגרים והזדמנויות במועצה אזורית משגב

כמו כל מועצה אזורית, גם משגב מתמודדת עם אתגרים שונים, כמו פיתוח תשתיות, שמירה על אופי ייחודי של כל יישוב, דו-קיום בין אוכלוסיות שונות (יהודים, ערבים, בדואים), פיתוח כלכלי ומציאת פתרונות דיור. עם זאת, משגב ניצבת גם בפני הזדמנויות רבות, כמו פיתוח תיירות אקולוגית ופנים, חקלאות ותעשייה מתקדמת, קידום חינוך איכותי ויצירת מודל לדו-קיום בין אוכלוסיות שונות. שיתוף הפעולה בין היישובים השונים במועצה, לצד תמיכה ממשלתית ופילנתרופית, מאפשרים למשגב להתמודד עם האתגרים ולנצל את ההזדמנויות העומדות בפניה.

סיכום – משגב: עתיד מבטיח בלב הגליל

משגב, עם מגוון יישוביה הייחודיים, היא דוגמה ומופת לחיים משותפים, קהילתיות ואיכות חיים גבוהה. המועצה מציעה לתושביה שילוב נדיר של נוף גלילי עוצר נשימה, חינוך מצוין, תעסוקה מגוונת ושפע של פעילויות פנאי ותרבות. האתגרים העומדים בפני משגב הם גם הזדמנויות לצמיחה והתפתחות, והמועצה פועלת ללא לאות כדי לממש את הפוטנציאל הגלום בה. משגב היא לא רק מקום מגורים, היא דרך חיים, והעתיד שלה מבטיח להיות מרתק לא פחות מההווה. בהצלחה !מודעותפתרון 2 אותיות:
פתרון 3 אותיות: יעד (מושב בתחומי המועצה האזורית משגב), שגב
פתרון 4 אותיות: אשחר, טלאל, לבון, לוטם, 
מנוף, צביה, רקפת
פתרון 5 אותיות: גילון, הררית, חרשים, יודפת, עצמון, צורית, שכניה
פתרון 6 אותיות: יובלים, קורנית, שורשים
פתרון 7 אותיות: אבטליון
פתרון 8 אותיות ומעלה: מצפה אביב, מצפה כמון

פתרון שתי מילים ומעלה:
ביטויים דומים: יישוב במשגב מילון, יישוב במשגב פירוש, יישוב במשגב מילה נרדפת, יישוב במשגב 4 אותיות
כדי למצוא תשובות נוספות - השתמשו בתיבת החיפוש בראש הדף.
יש לכם פתרון אחר להציע? כתבו לנו בתיבת התגובות!
עזרנו לכם למצוא את הפתרון לתשבץ? תפרגנו לנו בלייק!

5 תגובות:

יש לכם פתרון אחר להציע ? רשמו אותו כאן. תודה!

מורדו סודוקו להדפסה. בשלוש רמות: קל, בינוני וקשה. לחצו על הבאנר למעבר לסודוקו