רשמו את ההגדרה, וגלו את התשובה!
מי שאוהב את הפתרונות שלנו, יאהב גם את העמוד שלנו! :-)
עזרנו לכם למצוא את הפתרון החסר? פרגנו לנו בלייק! כי אם אתם חובבי תשבצים ואוהבים לאתגר את עצמכם – זה המקום בשבילכם.
אתר מורדו מכיל מאגר גדול של הגדרות תשבצים ותשחצים המתעדכנים באופן שוטף. לנוחיותכם, לכל הגדרה קיים מגוון רחב של פתרונות לפי סדר האלף בית ומספר המילים.
אז לחצו לייק ולחיצה שנייה לאישור >>

מודעות


ספציפי, מוגדר | ספציפי מוגדר תשבץ

מורדו פתרון תשחצים ותשבצים - כי ידע לא קונים בכסף.
הפעם קבלנו את ההגדרה ספציפי מוגדר. בכמה צעדים פשוטים נמצא את הפתרון המבוקש. הביטוי "ספציפי, מוגדר" יכול להופיע במדור התשחצים בעיתונים היומיים כדוגמת: ידיעות אחרונות, מעריב או ישראל היום, וגם במגזינים השונים כמו: שבועון לאשה, פנאי פלוס, מוסף 7 ימים ועוד... 

לרשותכם ייסדנו את מילון התשבצים - מורדו, שיסייע לכם לפתור את התשחץ במהירות ובקלות. ראשית, נסתכל על ההגדרה ספציפי, מוגדר בתשחץ, ונמנה את מספר המשבצות המרכיבות את הפתרון. אחר כך נגולל את המסך מטה, ומיד יופיע מאגר של תשובות אפשריות. על מנת להקל על החיפוש שבצנו את התשובות לפי סדר האלפבית. אז למה אתם מחכים - בואו למצוא את התשובה הנכונה. 

הבנת המשמעות המלאה של "ספציפי"

המילה "ספציפי" היא כלי תקשורתי עוצמתי שמציין דיוק, פירוט ודבקות בפרטים ייחודיים. כאשר אנו מתארים משהו כ"ספציפי", אנו מתכוונים שהדבר הנידון הוא ייחודי למקרה, סיטואציה או קבוצה מסוימת ואינו כולל כלליות או עמימות. ספציפיות משמעותית קריטית להבנה ברורה, תקשורת אפקטיבית והימנעות ממצבי אי-הבנה ובלבול

חשיבות ספציפיות בתחומי החיים השונים
 
ספציפיות היא מיומנות חיונית בתחומי חיים שונים. בעולם העסקי, ספציפיות מאפשרת לנסח מטרות ויעדים ברורים, מדידים וזמינים שניתנים למעקב ולהערכה. לדוגמה, במקום לקבוע מטרה כללית כמו "להגדיל את הרווחיות", ספציפיות תחייב לתאר יעד כמותי כגון "להגדיל את הרווחיות ב-15% תוך שנה". בתחומים מקצועיים כגון משפטים, רפואה וכלכלה, דיוק והימנעות מעמימות הם קריטיים ומצריכים שימוש מושכל בספציפיות. גם בחיי היומיום, הבעת דברים באופן ספציפי יכולה לחסוך אי-הבנות ומצבים מביכים.

קשיי הספציפיות - איזון וניהול מידע

למרות חשיבותה הרבה, ספציפיות גם מציבה אתגרים מסוימים. לעתים בעת ניסיון להיות ספציפי, אנו נתקלים בכמות גדולה של פרטים ומידע שחייבים להיכלל. לדוגמה, בעת מתן הוראות לביצוע משימה מורכבת, חשוב להיות ספציפי על מנת להימנע מטעויות, אך שפע פרטים עלול לגרום לבלבול. האתגר הוא לשלב ספציפיות עם תמציתיות, ארגון נכון ומיקוד בנקודות המרכזיות.  

מציאת האיזון המושלם בין כללי לספציפי

מעבר לכך, קיימים גם מצבים בהם התמקדות ספציפית מדי בפרטים עלולה לגרום דווקא לאובדן ההקשר וההבנה הכוללת. כאשר מטרתנו היא למסור תמונה רחבה על נושא מורכב, התעמקות יתרה בספציפיות עלולה למנוע ראיית התמונה השלמה. דוגמאות לכך כוללות הרצאות או הדרכות כלליות שמטרתן לספק מבוא לנושא מסוים. במקרים אלה נדרש לאזן באופן זהיר בין רמת הפירוט הספציפי לבין תיאור רחב וכללי יותר.      

שימוש מיומן ומכוון בספציפיות

בסופו של יום, ספציפיות היא כלי עוצמתי, אך השימוש בו דורש חוש מפותח. לעיתים ספציפיות מוגזמת עלולה להיחוות כנוקשות וחוסר גמישות, בעוד שבמקרים אחרים, חשוב דווקא להדגיש נקודות ספציפיות מסוימות. היכולת לדעת מתי ובאיזו מידה להיות ספציפי היא אמנות שדורשת רגישות, חוש ניואנסים מפותח ותרגול רב. דוגמה לכך היא דיווח מפורט לרופא על תסמינים מדויקים לעומת שיחה קלילה עם חבר על מצב בריאותנו. 

התועלת הרחבה של שימוש מושכל בספציפיות

מיומנות בשימוש מושכל בספציפיות יכולה להועיל לנו רבות בחיי היום-יום. בנסיבות שבהן ברור כי נדרש פירוט מלא ודיוק מרבי, ספציפיות תאפשר לנו להעביר ולקבל מידע באופן מדויק. מצד שני, במצבים בהם מטרתנו היא לשתף באופן כללי ולא להעמיס פרטים, שימוש זהיר בכלליות יאפשר לנו להבהיר את עיקרי הדברים תוך שמירה על רלוונטיות והקשר. בסופו של דבר, הבנה עמוקה של מתי וכיצד לנקוט בספציפיות תסייע לנו להיות משכנעים, ברורים ולהימנע ממצבי אי-הבנה מיותרים. בהצלחה !


מודעותפתרון 2 אותיות:
פתרון 3 אותיות:
פתרון 4 אותיות:
פתרון 5 אותיות:
 ייחודי, מסוים (ספציפי), סגולי (ספציפי)
פתרון 6 אותיות:
פתרון 7 אותיות:
 
פתרון 8 אותיות ומעלה:
פתרון שתי מילים ומעלה:

ביטויים דומים: ספציפי מוגדר מילון, ספציפי, מוגדר פירוש, ספציפי, מוגדר 5 אותיות, ספציפי, מוגדר תשחץ, מה זה ספציפי מוגדר?
כדי למצוא תשובות נוספות - השתמשו בתיבת החיפוש בראש הדף.
יש לכם פתרון אחר להציע? כתבו לנו בתיבת התגובות!
עזרנו לכם למצוא את הפתרון לתשבץ? תפרגנו לנו בלייק!

תגובה 1:

יש לכם פתרון אחר להציע ? רשמו אותו כאן. תודה!

מורדו סודוקו להדפסה. בשלוש רמות: קל, בינוני וקשה. לחצו על הבאנר למעבר לסודוקו