רשמו את ההגדרה, וגלו את התשובה!
מי שאוהב את הפתרונות שלנו, יאהב גם את העמוד שלנו! :-)
עזרנו לכם למצוא את הפתרון החסר? פרגנו לנו בלייק! כי אם אתם חובבי תשבצים ואוהבים לאתגר את עצמכם – זה המקום בשבילכם.
אתר מורדו מכיל מאגר גדול של הגדרות תשבצים ותשחצים המתעדכנים באופן שוטף. לנוחיותכם, לכל הגדרה קיים מגוון רחב של פתרונות לפי סדר האלף בית ומספר המילים.
אז לחצו לייק ולחיצה שנייה לאישור >>

מודעות


מבצע במלחמת העצמאות | מבצע צה"לי במלחמת העצמאות תשחץ

מורדו פתרון תשחצים ותשבצים - כי ידע לא קונים בכסף.
הפעם קבלנו את ההגדרה מבצע במלחמת העצמאות. בכמה צעדים פשוטים נמצא את הפתרון המבוקש. הביטוי "מבצע במלחמת העצמאות" יכול להופיע במדור התשחצים בעיתונים היומיים, בשבועונים, בירחונים, בחוברות תשבצים או במגזינים השונים.

לרשותכם ייסדנו את מילון התשבצים - מורדו, שיסייע לכם לפתור את התשחץ במהירות ובקלות. ראשית, נסתכל על ההגדרה מבצע במלחמת העצמאות בתשבץ, ונמנה את מספר המשבצות המרכיבות את הפתרון. אחר כך נגולל את המסך מטה, ומיד יופיע מאגר של תשובות אפשריות. על מנת להקל על החיפוש שבצנו את התשובות לפי סדר האלפבית. אז למה אתם מחכים - בואו למצוא את התשובה הנכונה. 

מלחמת העצמאות שנקראת גם: מלחמת השחרור, מלחמת הקוממיות, מלחמת תש"ח, ומלחמת 1948 פרצהיום לאחר קבלת תוכנית החלוקה שבו פתחו ערביי ארץ ישראל בהתקפות כנגד היישוב היהודי בארץ כדי לו ליישם תוכנית זו. במהלך שלבי המלחמה צה"ל ערך מספר מבצעים. המבצעים ההתקפיים במלחמת העצמאות הצליחו לכבוש שטחים נרחבים מארץ ישראל, לבלום ולדחוק את צבאות ערב ולהבטיח את ביטחונה של ישראל. המבצעים ההגנתיים הצליחו לעצור את המתקפות הערביות, ולהגן על המדינה הצעירה. 

מבצעים מוצלחים במלחמת העצמאות:

מבצע אבק: שהיה מבצע לוגיסיטי רחב: חטיבת הנגב המותשת, בחטיבת יפתח, אספקת אמצעי לחימה ואספקה כללית.
מבצע דני: שמטרתו היתה לכבוש את היעדים - לוד, רמלה, לטרון ורמאללה.  כאשר שתי הראשונות נכבשו והכוחות הירדנים נסוגו המבצע הצליח להשיג את מטרותיו.
מבצע עובדה: שמטרתו היתה לכבוש את הנגב הדרומי ודרום עמק הערבה. המבצע היה להצלחה גדולה, והושג כמעט ללא לחימה, וללא אבדות לכוחות צה"ל.
מבצע חורב: מבצע מן הגדולים במלחמת העצמאות לגירוש הכוח המצרי מתחומי מדינת ישראל. במבצע השתתפו חטיבות גולני, הראל, הנגב, אלכסנדרוני וחטיבה 8 המשוריינת. וכולל חיל האוויר. צה"ל הצליח להשתלט על הנגב המערבי, לנתק את הצבא המצרי שברצועת עזה ולחדור לתחום חצי האי סיני עד לאל עריש.

המבצעים הצבאיים של צה"ל במלחמת העצמאות היוו נקודת מפנה חשובה בהיסטוריה של ישראל. הם סייעו לישראל להפוך למדינה עצמאית, בטוחה ודמוקרטית. בהצלחה !מודעות
פתרון 2 אותיות:
פתרון 3 אותיות: אבק , אסף, ארז, בלק, ברק, בתק, גיס, דני (מבצע צה"לי במלחמת העצמאות), דקל, ההר, חמץ, יעל, יקב, לוט, נמל, עוז, קדם
פתרון 4 אותיות: ברוש, הראל, השמד, חורב, חירם, יואב, יובל, יורם, יפתח, יצוב, מכבי, פלשת, פרעה, שוטר
פתרון 5 אותיות: 
אברהם, אגרוף, גדעון, התחלה, ולוטה,חיסול, חסידה, יבוסי, כיתור, מדינה, מטאטא, נחשון, עובדה, שמואל
פתרון 6 אותיות: קילשון
פתרון 7 אותיות:
פתרון 8 אותיות ומעלה:
פתרון של שתי מילים ומעלה: אנ-פאר, בן נון, בן-עמי, מוות לפולש, קרב על ג'נין-יצחק
ביטויים דומים: מבצע במלחמת העצמאות 4 אותיות, מבצע במלחמת העצמאות תשבץ, מבצע במלחמת העצמאות מילון, מבצע במלחמת העצמאות מילה נרדפת, מבצע במלחמת העצמאות תשחץ
כדי למצוא תשובות נוספות - השתמשו בתיבת החיפוש בראש הדף.
יש לכם פתרון אחר להציע? כתבו לנו בתיבת התגובות!
עזרנו לכם למצוא את הפתרון לתשבץ? תפרגנו לנו בלייק!

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

יש לכם פתרון אחר להציע ? רשמו אותו כאן. תודה!

מורדו סודוקו להדפסה. בשלוש רמות: קל, בינוני וקשה. לחצו על הבאנר למעבר לסודוקו