רשמו את ההגדרה, וגלו את התשובה!
מי שאוהב את הפתרונות שלנו, יאהב גם את העמוד שלנו! :-)
עזרנו לכם למצוא את הפתרון החסר? פרגנו לנו בלייק! כי אם אתם חובבי תשבצים ואוהבים לאתגר את עצמכם – זה המקום בשבילכם.
אתר מורדו מכיל מאגר גדול של הגדרות תשבצים ותשחצים המתעדכנים באופן שוטף. לנוחיותכם, לכל הגדרה קיים מגוון רחב של פתרונות לפי סדר האלף בית ומספר המילים.
אז לחצו לייק ולחיצה שנייה לאישור >>

מודעות


משכן | משכן תשבץ | משכן מילון

מורדו פתרון תשחצים ותשבצים - כי ידע לא קונים בכסף.
הפעם, קבלנו את ההגדרה משכן. בכמה צעדים פשוטים נמצא את הפתרון המבוקש. הביטוי "משכן" יכול להופיע במדור התשחצים בעיתונים היומיים כדוגמת: ידיעות אחרונות, מעריב או ישראל היום, וגם במגזינים השונים כמו: שבועון לאשה, פנאי פלוס ומוסף 7 ימים ועוד... 
לרשותכם ייסדנו את מילון התשבצים - מורדו, שיסייע לכם לפתור את התשחץ במהירות ובקלות. ראשית, נסתכל על ההגדרה משכן בתשחץ, ונמנה את מספר המשבצות המרכיבות את הפתרון. אחר כך נגולל את המסך מטה, ומיד יופיע מאגר של תשובות אפשריות. על מנת להקל על החיפוש שבצנו את התשובות לפי סדר האלפבית. אז למה אתם מחכים - בואו למצוא את התשובה הנכונה. 

הביטוי "משכן" מתייחס למקום שבו אדם או קבוצה מתגוררים או שוהים. הביטוי יכול להתייחס למקום פיזי, כגון בית או בניין, או למקום מטפורי, כגון בית רוחני או מקום מפלט.

בעברית המקראית

במקרא, הביטוי "משכן" מופיע פעמים רבות, והוא מתייחס בעיקר למקום המגורים של אלוהים. המשכן היה מבנה נייד, שנבנה על ידי בני ישראל במדבר סיני. הוא היה מחולק לשני חלקים: אוהל מקדש, שבו שכן ארון הקודש, וחצר המשכן, שבה התקיימו פולחנים דתיים.

בעברית המודרנית

בעברית המודרנית, הביטוי "משכן" יכול להתייחס לכל מקום מגורים, נווה מדבר או בית של אדם או של אלוהים. לדוגמה, ניתן לומר "משכן הקודש" (הבית של אלוהים), או "משכן השלום" (מקום שבו אנשים חיים בשלום).

לסיכום

הביטוי "משכן" הוא ביטוי בעל משמעות רחבה, והוא יכול להתייחס למקום מגורים, נווה מדבר או בית של אדם או של אלוהים. בהצלחה !מודעות
פתרון 2 אותיות:
פתרון 3 אותיות: בית, נוה 
פתרון 4 אותיות: מעון
פתרון 5 אותיות:
פתרון 6 אותיות:
פתרון 7 אותיות:
 
פתרון 8 אותיות ומעלה:
פתרון שתי מילים ומעלה:

ביטויים דומים: משכן מילון, משכן פירוש, משכן 4 אותיות
כדי למצוא תשובות נוספות - השתמשו בתיבת החיפוש בראש הדף.
יש לכם פתרון אחר להציע? כתבו לנו בתיבת התגובות!
עזרנו לכם למצוא את הפתרון לתשבץ? תפרגנו לנו בלייק!

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

יש לכם פתרון אחר להציע ? רשמו אותו כאן. תודה!

מורדו סודוקו להדפסה. בשלוש רמות: קל, בינוני וקשה. לחצו על הבאנר למעבר לסודוקו