רשמו את ההגדרה, וגלו את התשובה!
מי שאוהב את הפתרונות שלנו, יאהב גם את העמוד שלנו! :-)
עזרנו לכם למצוא את הפתרון החסר? פרגנו לנו בלייק! כי אם אתם חובבי תשבצים ואוהבים לאתגר את עצמכם – זה המקום בשבילכם.
אתר מורדו מכיל מאגר גדול של הגדרות תשבצים ותשחצים המתעדכנים באופן שוטף. לנוחיותכם, לכל הגדרה קיים מגוון רחב של פתרונות לפי סדר האלף בית ומספר המילים.
אז לחצו לייק ולחיצה שנייה לאישור >>

מודעות


סדרה קומית אמריקאית | סדרה קומית אמריקאית תשבץ

מורדו פתרון תשחצים ותשבצים - כי ידע לא קונים בכסף.
הפעם קבלנו את ההגדרה סדרה קומית אמריקאית. בכמה צעדים פשוטים נמצא את הפתרון המבוקש. הביטוי "סדרה קומית אמריקאית" יכול להופיע במדור התשחצים בעיתונים היומיים, בשבועונים, בירחונים, בחוברות תשבצים או במגזינים השונים.

לרשותכם ייסדנו את מילון התשבצים - מורדו, שיסייע לכם לפתור את התשחץ במהירות ובקלות. ראשית, נסתכל על ההגדרה סדרה קומית אמריקאית בתשחץ, ונמנה את מספר המשבצות המרכיבות את הפתרון. אחר כך נגולל את המסך מטה, ומיד יופיע מאגר של תשובות אפשריות. על מנת להקל על החיפוש שבצנו את התשובות לפי סדר האלפבית. אז למה אתם מחכים - בואו למצוא את התשובה הנכונה. לעתים יכולים להופיע בתשחצים ערכים דומים כמו: סדרת דרמה אמריקאית, סדרת טלוויזיה אמריקאית פוליטית, סדרת טלוויזיה אמריקאית בעבר, סדרת קומדיה אמריקאית ועוד... בהצלחה !


מודעות
פתרון 2 אותיות:
פתרון 3 אותיות: ויפ, נני
פתרון 4 אותיות: בארי
פתרון 5 אותיות: סמנתה
פתרון 6 אותיות: פרייז'ר
פתרון 7 אותיות: טרוליות, סיינפלד
פתרון 8 אותיות ומעלה: האורוויל, המחליפים
פתרון שתי מילים ומעלה: אין לו אלוהים, באנסן הוא מפלצת, בניחוש חוקר, גברת מייזל המופלאה, גברת פלטשר, ג'ק וג'יל, דארמה וגרג, דברים טובים יותר, המופע של רן וסטימפי, הנסיך המדליק מבל אייר, חוליגן אמריקאי, יחידה משטרתית, לגמרי במקרה, מחזיקות מעמד, משפחת קוסבי, משתגעים מאהבה, נופל וקם, סגני המנהל, פט שופ, שחור-כזה, שנות הקסם, תיכון סוג ב'

ביטויים דומים: סדרה קומית אמריקאית 6 אותיות, סדרה קומית אמריקאית תשבץ, סדרה קומית אמריקאית תשחץ, סדרה קומית אמריקאית מילון
כדי למצוא תשובות נוספות - השתמשו בתיבת החיפוש בראש הדף.
יש לכם פתרון אחר להציע? כתבו לנו בתיבת התגובות!
עזרנו לכם למצוא את הפתרון לתשבץ? תפרגנו לנו בלייק!

2 comments:

יש לכם פתרון אחר להציע ? רשמו אותו כאן. תודה !

מורדו סודוקו להדפסה. בשלוש רמות: קל, בינוני וקשה. לחצו על הבאנר למעבר לסודוקו