רשמו את ההגדרה, וגלו את התשובה!
מי שאוהב את הפתרונות שלנו, יאהב גם את העמוד שלנו! :-)
עזרנו לכם למצוא את הפתרון החסר? פרגנו לנו בלייק! כי אם אתם חובבי תשבצים ואוהבים לאתגר את עצמכם – זה המקום בשבילכם.
אתר מורדו מכיל מאגר גדול של הגדרות תשבצים ותשחצים המתעדכנים באופן שוטף. לנוחיותכם, לכל הגדרה קיים מגוון רחב של פתרונות לפי סדר האלף בית ומספר המילים.
אז לחצו לייק ולחיצה שנייה לאישור >>

מודעות


שכונה בחולון, ב-28 באפריל 1948 התחולל בה קרב עקוב מדם שבו נהרגו 21 לוחמים על כיבושה, תל א-ריש בעבר

מורדו פתרון תשחצים ותשבצים - כי ידע לא קונים בכסף.
הפעם, קבלנו את ההגדרה שכונה בחולון, ב-28 באפריל 1948 התחולל בה קרב עקוב מדם שבו נהרגו 21 לוחמים על כיבושה, תל א-ריש בעבר. בכמה צעדים פשוטים נמצא את הפתרון המבוקש. הביטוי "שכונה בחולון, ב 28 באפריל 1948 התחולל בה קרב עקוב מדם שבו נהרגו 21 לוחמים על כיבושה תל א-ריש בעבר" יכול להופיע במדור התשחצים בעיתונים היומיים כדוגמת: ידיעות אחרונות, מעריב או ישראל היום, וגם במגזינים השונים כמו: שבועון לאשה, פנאי פלוס ומוסף 7 ימים. 
לרשותכם ייסדנו את מילון התשבצים - מורדו, שיסייע לכם לפתור את התשחץ במהירות ובקלות. ראשית, נסתכל על ההגדרה שכונה בחולון ב-28 באפריל 1948 התחולל בה קרב עקוב מדם שבו נהרגו 21 לוחמים על כיבושה תל א ריש בעבר בתשחץ, ונמנה את מספר המשבצות המרכיבות את הפתרון. אחר כך נגולל את המסך מטה, ומיד יופיע מאגר של תשובות אפשריות. על מנת להקל על החיפוש שבצנו את התשובות לפי סדר האלפבית. אז למה אתם מחכים - בואו למצוא את התשובה הנכונה. בהצלחה !


מודעות
פתרון 2 אותיות:
פתרון 3 אותיות:
פתרון 4 אותיות:
פתרון 5 אותיות:
פתרון 6 אותיות:
פתרון 7 אותיות:

פתרון 8 אותיות ומעלה:
פתרון שתי מילים ומעלה:
 תל גיבורים
ביטויים דומים: שכונה בחולון, ב-28 באפריל 1948 התחולל בה קרב עקוב מדם שבו נהרגו 21 לוחמים על כיבושה, תל א-ריש בעבר 8 אותיות, שכונה בחולון, ב-28 באפריל 1948 התחולל בה קרב עקוב מדם שבו נהרגו 21 לוחמים על כיבושה, תל א-ריש בעבר מילון, שכונה בחולון, ב-28 באפריל 1948 התחולל בה קרב עקוב מדם שבו נהרגו 21 לוחמים על כיבושה, תל א-ריש בעבר תשבץ
כדי למצוא תשובות נוספות - השתמשו בתיבת החיפוש בראש הדף.
יש לכם פתרון אחר להציע? כתבו לנו בתיבת התגובות!
עזרנו לכם למצוא את הפתרון לתשבץ? תפרגנו לנו בלייק!

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

יש לכם פתרון אחר להציע ? רשמו אותו כאן. תודה!

מורדו סודוקו להדפסה. בשלוש רמות: קל, בינוני וקשה. לחצו על הבאנר למעבר לסודוקו