רשמו את ההגדרה, וגלו את התשובה!
מי שאוהב את הפתרונות שלנו, יאהב גם את העמוד שלנו! :-)
עזרנו לכם למצוא את הפתרון החסר? פרגנו לנו בלייק! כי אם אתם חובבי תשבצים ואוהבים לאתגר את עצמכם – זה המקום בשבילכם.
אתר מורדו מכיל מאגר גדול של הגדרות תשבצים ותשחצים המתעדכנים באופן שוטף. לנוחיותכם, לכל הגדרה קיים מגוון רחב של פתרונות לפי סדר האלף בית ומספר המילים.
אז לחצו לייק ולחיצה שנייה לאישור >>

מודעות


יום בחייה של פותרת תשבצים

השעה 6 בבוקר ואת שומעת את הצליל המעצבן של השעון המעורר, שמזכיר לך שזה הזמן להתעורר ולהתחיל את היום. את מכינה את הקפה של הבוקר, ומתחילה להכין את סנדביץ' ארוחות העשר של הילדים. ב- 6:15 את נכנסת למקלחת, בוחרת מה ללבוש, חלילה לא משהו שכבר לבשת בשבוע האחרון!

בשעה 7 את מעירה את הילדים, ומזרזת אותם להתכונן לבית הספר. את מוודאת שהם לבושים כראוי, שהם צחצחו שיניים, סירקו את השיער ואכלו ארוחת בוקר בריאה. ורק אז הם רשאים לצפות בסדרות המצוירות המשודרות בבוקר, ועד לזמן שצריך "להקפיץ" אותם ללימודים.

10 דקות לפני השעה 8, את מושיבה אותם במכונית, מקפיצה אותם לבית הספר, ויוצאת לכיוון העבודה. את 4 השעות הבאות את מבלה בהגשת דוחות, בדשדוש בניירות, בישיבה בפגישות, ובהאזנה לעמיתייך מתלוננים ומקטרים על ענייני היום. בזמן הפסקת הצהריים, את אוכלת את הסנדוויץ' שלך ומתרועעת עם כמה חברים מהעבודה. לאחר מכן את חוזרת לאותה עבודה קשה של הגשת הדוחות, דשדוש בניירות וישיבה בפגישות. והנה, סוף סוף, עכשיו הגיע הזמן ללכת הביתה!

בדרך הביתה את אוספת את הילדים מבית הספר, מקשיבה לסיפורים מהיום שעבר עליהם, וכמה שהמורה, "כזו רעה". ברגע שאת מגיעה הביתה עם הילדים, הם משתרכים לחדריהם כדי לעשות את שיעורי הבית. בזמן הזה, את מתחילה לסדר את הבית ולהכין ארוחת צהרים.

אחרי ארוחת הצהריים, את לוקחת את הבן שלך לאימון הכדורסל, את הבת הבכורה שלך לחוג הבלט, ואת הבן הקטן לאימון הכדורגל. אחרי שכל החוגים של הילדים מסתיימים, את מחזירה אותם הביתה והם מתחילים להתקלח ולהתכונן ללכת לישון, שכן השעה כבר כמעט 8 וחצי בערב.

לבסוף מגיעה השעה 10, והילדים כבר בשינה עמוקה. בעלך נמצא בחדר העבודה שלו, מסיים קצת עבודת ניירת של הרגע האחרון, ויש לך כמה דקות שקטות לעצמך. את יכולה לקרוא, אבל את חוששת שתירדמי על הספה, אז במקום זה, מה עוד את יכולה לעשות? את מסתכלת על חוברת התשבצים שעל השולחן בסלון, מרימה אותה ופותרת את ההגדרות הראשונות. את מתחילה להירגע מהיום הארוך והמלחיץ שעבר עלייך. את מרגישה את השרירים התפוסים משתחררים, ואת המחשבות על העבודה מתעופפות ככל שאת מתקדמת בפתירת התשבץ.

כך נראה היום של משפחות רבות ברחבי העולם – שבסוף היום את פשוט רוצה להירגע, ולמצוא משהו מהנה לעשות לפני השינה, כשהבית שקט והילדים ישנים. אז, האופציה נהדרת שגם אתה יכול ליהנות ממנה בסוף יום ארוך היא פתירת תשבץ! אתם עלולים להיות מופתעים כמה הפעילות הזו יכולה להיות מרגיעה, ואף ללמד אתכם מילה או ביטוי חדש! אנו ממליצים לך לבלות כמה דקות ביום בפתרון תשבץ.

תגובה 1:

יש לכם פתרון אחר להציע ? רשמו אותו כאן. תודה!

מורדו סודוקו להדפסה. בשלוש רמות: קל, בינוני וקשה. לחצו על הבאנר למעבר לסודוקו