רשמו את ההגדרה, וגלו את התשובה!
מי שאוהב את הפתרונות שלנו, יאהב גם את העמוד שלנו! :-)
עזרנו לכם למצוא את הפתרון החסר? פרגנו לנו בלייק! כי אם אתם חובבי תשבצים ואוהבים לאתגר את עצמכם – זה המקום בשבילכם.
אתר מורדו מכיל מאגר גדול של הגדרות תשבצים ותשחצים המתעדכנים באופן שוטף. לנוחיותכם, לכל הגדרה קיים מגוון רחב של פתרונות לפי סדר האלף בית ומספר המילים.
אז לחצו לייק ולחיצה שנייה לאישור >>

מודעות


אלוף בצה"ל, היה מפקד אוגדת הכוחות המשוריינים בסיני, נהרג במלחמת יום הכיפורים | אלוף בצה"ל היה מפקד אוגדת הכוחות המשוריינים בסיני נהרג במלחמת יום הכיפורים תשבץ

מורדו פתרון תשחצים ותשבצים - כי ידע לא קונים בכסף.
הפעם, קבלנו את ההגדרה אלוף בצה"ל היה מפקד אוגדת הכוחות המשוריינים בסיני נהרג במלחמת יום הכיפורים. בכמה צעדים פשוטים נמצא את הפתרון המבוקש. הביטוי "אלוף בצה"ל היה מפקד אוגדת הכוחות המשוריינים בסיני, נהרג במלחמת יום הכיפורים" יכול להופיע במדור התשחצים בעיתונים היומיים כדוגמת: ידיעות אחרונות, מעריב או ישראל היום, וגם במגזינים השונים כמו: שבועון לאשה, פנאי פלוס ומוסף 7 ימים. 
לרשותכם ייסדנו את מילון התשבצים - מורדו, שיסייע לכם לפתור את התשחץ במהירות ובקלות. ראשית, נסתכל על ההגדרה אלוף בצה"ל, היה מפקד אוגדת הכוחות המשוריינים בסיני נהרג במלחמת יום הכיפורים בתשחץ, ונמנה את מספר המשבצות המרכיבות את הפתרון. אחר כך נגולל את המסך מטה, ומיד יופיע מאגר של תשובות אפשריות. על מנת להקל על החיפוש שבצנו את התשובות לפי סדר האלפבית. אז למה אתם מחכים - בואו למצוא את התשובה הנכונה. בהצלחה !


מודעות
פתרון 2 אותיות:
פתרון 3 אותיות:
פתרון 4 אותיות:
פתרון 5 אותיות: 
מנדלר
פתרון 6 אותיות:
פתרון 7 אותיות:

פתרון 8 אותיות ומעלה:
פתרון שתי מילים ומעלה:
אברהם מנדלר
ביטויים דומים: אלוף בצה"ל, היה מפקד אוגדת הכוחות המשוריינים בסיני, נהרג במלחמת יום הכיפורים תשבץ, אלוף בצה"ל, היה מפקד אוגדת הכוחות המשוריינים בסיני, נהרג במלחמת יום הכיפורים תשחץ, אלוף בצה"ל, היה מפקד אוגדת הכוחות המשוריינים בסיני, נהרג במלחמת יום הכיפורים מילון,
כדי למצוא תשובות נוספות - השתמשו בתיבת החיפוש בראש הדף.
יש לכם פתרון אחר להציע? כתבו לנו בתיבת התגובות!
עזרנו לכם למצוא את הפתרון לתשבץ? תפרגנו לנו בלייק!

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

יש לכם פתרון אחר להציע ? רשמו אותו כאן. תודה !

מורדו סודוקו להדפסה. בשלוש רמות: קל, בינוני וקשה. לחצו על הבאנר למעבר לסודוקו