רשמו את ההגדרה, וגלו את התשובה!
מי שאוהב את הפתרונות שלנו, יאהב גם את העמוד שלנו! :-)
עזרנו לכם למצוא את הפתרון החסר? פרגנו לנו בלייק! כי אם אתם חובבי תשבצים ואוהבים לאתגר את עצמכם – זה המקום בשבילכם.
אתר מורדו מכיל מאגר גדול של הגדרות תשבצים ותשחצים המתעדכנים באופן שוטף. לנוחיותכם, לכל הגדרה קיים מגוון רחב של פתרונות לפי סדר האלף בית ומספר המילים.
אז לחצו לייק ולחיצה שנייה לאישור >>

מודעות


ריקוד פולני | ריקוד פולני איטי תשבץ

מורדו פתרון תשחצים ותשבצים - כי ידע לא קונים בכסף.
הפעם, קבלנו את ההגדרה ריקוד פולני . בכמה צעדים פשוטים נמצא את הפתרון המבוקש.
ראשית, נסתכל על ההגדרה ריקוד פולני בתשחץ, ונמנה את מספר המשבצות המרכיבות את הפתרון. אחר כך נגולל את המסך מטה ומיד יופיע מאגר של תשובות אפשריות. על מנת להקל על החיפוש ארגנו את התשובות לפי סדר האלפבית. לעתים יכולות להופיע בתשחץ הגדרות דומות כמו: ריקוד ספרדי או ריקוד יווני

הקדמה:

הריקוד הפולני, ענף עשיר ומגוון, טומן בחובו עולם שלם של תרבות, היסטוריה ומורשת. מעבר לריקוד עצמו, הוא משקף את נשמתה של פולין, את הערכים והמסורות שלה, ומעביר סיפורים ורגשות דרך תנועה וקצב.

מאפיינים ייחודיים:

 • אנרגיה ותנועה: ריקודים פולניים רבים ידועים באופיים התוסס, בקצב המהיר ובקפיצות ובסיבובים מרשימים.
 • חיבור תרבותי: ריקודים אלו משקפים עמוקות את השורשים התרבותיים של פולין, תוך ביטוי של שמחה, חיוניות ותחושת שייכות.
 • מגוון אזורי: פולין מחולקת לאזורים רבים, לכל אחד מהם ריקודים מסורתיים ייחודיים משלו, המשקפים את ההיסטוריה והתרבות המקומית.
 • אבולוציה היסטורית: לאורך מאות שנים, הריקוד הפולני עבר תהליך מתמיד של התפתחות והתאמה, תוך שמירה על יסודותיו האותנטיים.

דוגמאות לריקודים פולניים מסורתיים וקשרם להיסטוריה:

 • פולונז: ריקוד אלגנטי ומרשים שהתפתח במאה ה-16. ריקוד זה נחשב ל"ריקוד הלאומי" של פולין ושימש כריקוד חגיגי באירועים חשובים. הפולונז משקף את האצולה הפולנית, את הערכים של גאווה, כבוד וחופש.

 • קרקוביאק: ריקוד עממי תוסס וקופצני מאזור קרקוב. ריקוד זה ידוע בקצב המהיר שלו, בתנועות האנרגטיות ובצעדים המורכבים. הקרקוביאק משקף את שמחת החיים ואת התרבות העממית של פולין.

 • אוברק: ריקוד עממי מהיר וקצבי מאזור שלזיה. ריקוד זה ידוע בתנועות הסיבוביות שלו ובקפיצות הגבוהות. האוברק משקף את האנרגיה ואת החיוניות של התרבות הפולנית. ריקוד זה משקף את התרבות העממית של שלזיה, אזור ידוע בעבודתו הקשה ובחגיגותיו התוססות.

 • מזורקה: ריקוד עממי קליל וחינני בעל מקצב משולש ייחודי. ריקוד זה התפתח במאה ה-19 והפך לפופולרי ברחבי אירופה. המזורקה משקף את הרומנטיקה ואת הצד העדין של התרבות הפולנית. ריקוד זה משקף את התקופה הרומנטית, תקופה של אהבה, יצירתיות ורגש.

השפעת הריקוד הפולני:

 • השפעה על אמנות: ריקוד פולני השפיע רבות על עולם האמנות, תוך השראה לציירים, פסלים, מוזיקאים וסופרים. ציירים כמו יאן מטייקו (ציר פולני) השתמשו בריקוד כנושא ליצירותיהם, ומוזיקאים כמו פרדריק שופן כתבו יצירות המבוססות על ריקודים פולניים.

 • הכרה בינלאומית: דמויות כמו פרדריק שופן (מלחין פולני) תרמו רבות להפצת המודעות לריקוד הפולני ברחבי העולם. יצירותיו של שופן, המבוססות על ריקודים פולניים, הפכו פופולריות ברחבי העולם והביאו להכרה בינלאומית בתרבות הפולנית.

 • השראה מתמשכת: ריקוד זה ממשיך להוות מקור השראה לאמנים ורקדנים בינלאומיים, תוך שמירה על חשיבותו התרבותית. כיום, להקות ריקוד פולניות רבות פועלות ברחבי העולם, וקיים עניין הולך וגובר בריקוד פולני מסורתי.

השפעה תרבותית:

 • חיבור קהילתי: ריקוד פולני ממלא תפקיד מרכזי בחגיגות, פסטיבלים ואירועי תרבות, תוך חיזוק תחושת שייכות וגאווה לאומית.
 • ביטוי תרבותי: ריקודים אלו משמשים ככלי לביטוי רגשות, ערכים ותפיסות עולם של החברה הפולנית.
 • חיזוק מורשת: ריקוד תורם רבות להעברת מורשת פולין לדורות הבאים, תוך שמירה על מסורות עתיקות וחיבור תרבותי בן-דורי.

סיכום:

הריקוד הפולני הוא ביטוי תוסס וחיוני לזהותה התרבותית של פולין, המהווה שטיח עשיר של מורשת ותרבות. המאמר הנוכחי הציג סקירה מקיפה של עולם זה, תוך הדגשת ייחודיותו, אבולוציה היסטורית, השפעתו על החברה הפולנית והמורשת העשירה אותה הוא משמר. ריקוד פולני הוא הרבה יותר מסתם תנועה וקצב; הוא שיר אהבה לתרבות, להיסטוריה ולנשמה של פולין. בהצלחה!מודעות
פתרון 2 אותיות:
פתרון 3 אותיות:
פתרון 4 אותיות:
פתרון 5 אותיות: 
אוברק, פולקה
פתרון 6 אותיות: מזורקה, פולונז (ריקוד פולני איטי) 
פתרון 7 אותיות:
 

פתרון 8 אותיות ומעלה: קוג'וויאק, 
קרקוביאק
פתרון שתי מילים ומעלה:

ביטויים דומים: שם של ריקוד פולני איטי , ריקוד פולני איטי מילון, ריקוד פולני תשחץ, ריקוד פולני 6 אותיות, ריקוד פולני תשחץ
למציאת תשובות נוספות - השתמשו בתיבת החיפוש בראש הדף.
עזרנו לכם למצוא את הפתרון ? תפרגנו לנו בלייק! 
יש לכם פתרון אחר להציע? כתבו לנו בתיבת התגובות!

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

יש לכם פתרון אחר להציע ? רשמו אותו כאן. תודה!

מורדו סודוקו להדפסה. בשלוש רמות: קל, בינוני וקשה. לחצו על הבאנר למעבר לסודוקו