רשמו את ההגדרה, וגלו את התשובה!
מי שאוהב את הפתרונות שלנו, יאהב גם את העמוד שלנו! :-)
עזרנו לכם למצוא את הפתרון החסר? פרגנו לנו בלייק! כי אם אתם חובבי תשבצים ואוהבים לאתגר את עצמכם – זה המקום בשבילכם.
אתר מורדו מכיל מאגר גדול של הגדרות תשבצים ותשחצים המתעדכנים באופן שוטף. לנוחיותכם, לכל הגדרה קיים מגוון רחב של פתרונות לפי סדר האלף בית ומספר המילים.
אז לחצו לייק ולחיצה שנייה לאישור >>

מודעות


מלאך | מלאך תשבץ | מלאך מילון

מורדו פתרון תשחצים ותשבצים - כי ידע לא קונים בכסף.
הפעם, קבלנו את ההגדרה מלאך . בכמה צעדים פשוטים נמצא את הפתרון המבוקש.
ראשית, נסתכל על ההגדרה מלאך בתשחץ, ונמנה את מספר המשבצות המרכיבות את הפתרון. אחר כך נגולל את המסך מטה ומיד יופיע מאגר של תשובות אפשריות. על מנת להקל על החיפוש ארגנו את התשובות לפי סדר האלפבית. 

מלאך הוא ישות על-טבעית, קיימת לפי האמונה בדתות השונות, כגון יהדות, נצרות ואסלאם. בתרבויות השונות, המלאך מובנה כישות רוחנית שנשלחה על יד האל, ומשרתת אותו. השליחות המוטלת עליו היא ביצוע משימה אלוהית או בהעברת דבר האל לבני האדם, בדומה לנביא האנושי.

משמעות המילה "מלאך" היא "שליח של האל", נגזרת מהשורש הנדיר ל.א.כ, הפועל "לשלוח" או "לשליחה". הפועל 'לאך' נשכח בעברית אך משמעותו קיימת : לאך =שלח (מסר), על פי כך, המלאך מהווה ישות שלוחה של האל.

בדת היהודית, המלאכים מוזכרים בספר בראשית לראשונה, ומתוארים כמשרתים של האל. ישנם סוגים שונים של מלאכים במסורת היהודית, והם מצוים במגוון הסיפורים המקראיים. דוגמאות להתגלויות מלאכים ניתן למצוא בסיפורים כמו שלושת המלאכים ששלח אלוהים אל אברהם כדי לבשר לו על לידת יצחק, מלאך שבא לבשר למנוח על הולדתו של שמשון או מלאכים שהופיעו בפני לוט כדי להוציא אותו מסדום.

בנצרות ובאסלאם גם נמצאות התייחסויות למלאכים, ולדרך כלל מתוארים כישויות רוחניות המשמשות כשליחי האל או מבשריו. בנצרות, לדוגמא, נזכר במלאך גבריאל שהתגלה למרים. בספרות העולם כולו, מתוארים המלאכים כיצורים יפים וטהורים. הם נמצאים במגוון דתות ותרבויות, החל מהמיתולוגיה העתיקה של יוון ורומא ועד לדתות המזרחיות כמו הבודהיזם וההינדואיזם.

לסיכום, המלאך מהווה ישות על-טבעית שמשמשת כשליחה של האל בדתות רבות, והתיאורים שלהם משתנים בין הדתות והתרבויות. בהצלחה !


מודעות
פתרון 2 אותיות:
פתרון 3 אותיות: ציר, שטן (מלאך חבלה), שרף
פתרון 4 אותיות: אראל, כרוב
פתרון 5 אותיות:
פתרון 6 אותיות:
פתרון 7 אותיות: 
פתרון 8 אותיות ומעלה:
פתרון שתי מילים ומעלה:
ביטויים דומים: מלאך מילון, מלאך פירוש, מלאך מילה נרדפת, מלאך תשבץ, מלאך 3 אותיות, מלאך תשבץ, מה זה מלאך?, מלאך חבלההמלאך הקטגור
כדי למצוא תשובות נוספות - השתמשו בתיבת החיפוש בראש הדף.
יש לכם פתרון אחר להציע? כתבו לנו בתיבת התגובות!
עזרנו לכם למצוא את הפתרון לתשבץ? תפרגנו לנו בלייק!

2 תגובות:

יש לכם פתרון אחר להציע ? רשמו אותו כאן. תודה!

מורדו סודוקו להדפסה. בשלוש רמות: קל, בינוני וקשה. לחצו על הבאנר למעבר לסודוקו