רשמו את ההגדרה, וגלו את התשובה!
מי שאוהב את הפתרונות שלנו, יאהב גם את העמוד שלנו! :-)
עזרנו לכם למצוא את הפתרון החסר? פרגנו לנו בלייק! כי אם אתם חובבי תשבצים ואוהבים לאתגר את עצמכם – זה המקום בשבילכם.
אתר מורדו מכיל מאגר גדול של הגדרות תשבצים ותשחצים המתעדכנים באופן שוטף. לנוחיותכם, לכל הגדרה קיים מגוון רחב של פתרונות לפי סדר האלף בית ומספר המילים.
אז לחצו לייק ולחיצה שנייה לאישור >>

מודעות


עניין שבשגרה | עניין שבשגרה תשבץ

מורדו פתרון תשחצים ותשבצים - כי ידע לא קונים בכסף.
הפעם קבלנו את ההגדרה עניין שבשגרה. בכמה צעדים פשוטים נמצא את הפתרון המבוקש. הביטוי "עניין שבשגרה" יכול להופיע במדור התשחצים בעיתונים היומיים, בשבועונים, בירחונים, בחוברות תשבצים או במגזינים השונים.

לרשותכם ייסדנו את מילון התשבצים - מורדו, שיסייע לכם לפתור את התשחץ במהירות ובקלות. ראשית, נסתכל על ההגדרה עניין שבשגרה בתשחץ, ונמנה את מספר המשבצות המרכיבות את הפתרון. אחר כך נגולל את המסך מטה, ומיד יופיע מאגר של תשובות אפשריות. על מנת להקל על החיפוש שבצנו את התשובות לפי סדר האלפבית. אז למה אתם מחכים - בואו למצוא את התשובה הנכונה. 

הביטוי "עניין שבשגרה" פירושו דבר שמתרחש באופן קבוע, באופן יומיומי, באופן רגיל. זהו דבר שאינו יוצא דופן, שאינו מעורר הפתעה או עניין.

ביטוי זה משמש במגוון רחב של הקשרים. לדוגמה, ניתן להשתמש בו כדי לתאר פעולה יומיומית, כגון לקום בבוקר, לאכול ארוחת בוקר או ללכת לעבודה. ניתן להשתמש בו גם כדי לתאר אירוע או מצב שאינו יוצא דופן, כגון מזג אוויר נעים או פקקים בתנועה בכבישים.

הביטוי "עניין שבשגרה" יכול להיות חיובי או שלילי. לדוגמה, אם מישהו אומר שהעבודה שלו היא "עניין שבשגרה", זה יכול להיות סימן שהוא מרוצה מהעבודה שלו ומוצא אותה קלה או פשוטה. לעומת זאת, אם מישהו אומר שהחיים שלו הם "עניין שבשגרה", זה יכול להיות סימן שהוא מרגיש משעמם או חסר עניין.

להלן סיכום קצר של הביטוי "עניין שבשגרה":

עניין שבשגרה, זהו ביטוי נפוץ בעברית, הוא דבר שמתרחש באופן קבוע, באופן שגרתי, באופן רגיל. זהו דבר שאינו יוצא דופן, שאינו מעורר הפתעה או עניין. הביטוי משמש במגוון רחב של הקשרים. בהצלחה !מודעות
פתרון 2 אותיות: 
פתרון 3 אותיות: טבע
פתרון 4 אותיות: הרגל, מנהג, נוהל
פתרון 5 אותיות: חולין
פתרון 6 אותיות:  
פתרון 7 אותיות:  
פתרון 8 אותיות ומעלה:
פתרון שתי מילים ומעלה: לחם חוק (עניין שבשגרה, הרגל)
ביטויים דומים: עניין שבשגרה מילון, עניין שבשגרה פירוש, עניין שבשגרה מילה נרדפת, מה זה עניין שבשגרה, עניין שבשגרה תשחץ, עניין שבשגרה תשבץ, עניין שבשגרה 6 אותיות, הרגל, שגרה
כדי למצוא תשובות נוספות - השתמשו בתיבת החיפוש בראש הדף.
יש לכם פתרון אחר להציע? כתבו לנו בתיבת התגובות!
עזרנו לכם למצוא את הפתרון לתשבץ? תפרגנו לנו בלייק!

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

יש לכם פתרון אחר להציע ? רשמו אותו כאן. תודה!

מורדו סודוקו להדפסה. בשלוש רמות: קל, בינוני וקשה. לחצו על הבאנר למעבר לסודוקו