רשמו את ההגדרה, וגלו את התשובה!
מי שאוהב את הפתרונות שלנו, יאהב גם את העמוד שלנו! :-)
עזרנו לכם למצוא את הפתרון החסר? פרגנו לנו בלייק! כי אם אתם חובבי תשבצים ואוהבים לאתגר את עצמכם – זה המקום בשבילכם.
אתר מורדו מכיל מאגר גדול של הגדרות תשבצים ותשחצים המתעדכנים באופן שוטף. לנוחיותכם, לכל הגדרה קיים מגוון רחב של פתרונות לפי סדר האלף בית ומספר המילים.
אז לחצו לייק ולחיצה שנייה לאישור >>

מודעות


מסרטי זאב רווח | מסרטי זאב רווח מילון

מורדו פתרון תשחצים ותשבצים - כי ידע לא קונים בכסף.
הפעם קבלנו את ההגדרה מסרטי זאב רווח. בכמה צעדים פשוטים נמצא את הפתרון המבוקש. הביטוי "מסרטי זאב רווח" יכול להופיע במדור התשחצים בעיתונים היומיים, בשבועונים, בירחונים, בחוברות תשבצים או במגזינים השונים.

לרשותכם ייסדנו את מילון התשבצים - מורדו, שיסייע לכם לפתור את התשחץ במהירות ובקלות. ראשית, נסתכל על ההגדרה מסרטי זאב רווח בתשחץ, ונמנה את מספר המשבצות המרכיבות את הפתרון. אחר כך נגולל את המסך מטה, ומיד יופיע מאגר של תשובות אפשריות. על מנת להקל על החיפוש שבצנו את התשובות לפי סדר האלפבית. אז למה אתם מחכים - בואו למצוא את התשובה הנכונה. 
זאב רווח הוא שחקן, קומיקאי, במאי ותסריטאי ישראלי, שנחשב לאחד מאמני הבידור הבולטים בישראל. הוא הופיע במגוון רחב של תפקידים, החל מתפקידים קומיים בסרטים ובטלוויזיה, ועד לתפקידי דרמה בקולנוע ובתיאטרון. 
בסרטיו, הוא שיחק לעיתים קרובות דמויות של גברים פשוטים, שנקלעים למצבים מצחיקים או מאתגרים. הוא הצליח להביא לידי ביטוי את ההומור המיוחד שלו, ואת היכולת שלו להתחבר לקהל.
התשובות האפשריות להגדרה "מסרטי זאב רווח" מתאימות לסרטים שבהם רווח שיחק דמויות של גברים גדולים, חזקים וחסונים. הסרטים "טיפת מזל" ו"המובטל בטיטו" הם שני דוגמאות טובות לכך.

טיפת מזל הוא סרט קומי משנת 1992, בו רווח מגלם את דמותו של ז'וז'ו שמחליט לעלות לישראל יחד עם אשתו ובתו. לילה לפני המסע לישראל, אשתו מחליטה לעזוב אותו יחד עם מאהבה לצרפת. ז'וז'ו נאלץ לעלות עם בתו לישראל ללא אשתו ונתקל בקשיים של העולים החדשים בימים של ישראל הצעירה.
המובטל בטיטו הוא סרט קומי משנת 1987, בו רווח מגלם את דמותו של טיטו, מובטל תל אביבי, שנקלע למצבים מצחיקים כשהוא פוטר מהמפעל בו עבד ובשל כך הוא נאלץ לפרוץ לבתים
שני הסרטים הללו זכו להצלחה גדולה בקרב הקהל, והם זכו למעמד של נכסי צאן ברזל בתרבות הישראלית.
רווח השתתף ביותר מ-100 סרטים!!
בהצלחה !


מודעות

פתרון 2 אותיות: גט
פתרון 3 אותיות:
פתרון 4 אותיות:
בובה (מסרטי זאב רווח), חפיף, כבוד
פתרון 5 אותיות: שבלול
פתרון 6 אותיות: סיירים
פתרון 7 אותיות:
פתרון 8 אותיות ומעלה:
פתרון של שתי מילים ומעלה:
 
אגדת חורבן, אדון ליאון, בית"ר פרובנס, המובטל בטיטו, העולם מצחיק, הצד השני, חגיגה בסנוקר, טיפת מזל, טעות במספר, כבוד אחרון, להט במים, מיתה טובה, סבינה והגברים, סוחרי גומי, ספר נשים, פנתר לבן, פעמיים בוסקילה, פצעי בגרות, צ'ארלי וחצי, קהילת קדושים, רק היום, שער הפרחים, שרגא קטן, תיק ירושלים
פתרון של שלוש מילים ומעלה: אם אתה מגיע לריו אתה מת, האיש שבא לקחת, הגונב מגנב פטור (מסרטי זאב רווח), הכבוד של מרציאנו, חמישה ימים בסיני, חמש מאות אלף שחור, חסמבה ונערי ההפקר, יופי של צרות, לא לעלות יותר, תלווה לי את אשתך       
ביטויים דומים: אחד מסרטי זאב רווח, מסרטי זאב רווח מילון, מסרטי זאב רווח פירוש,מסרטי זאב רווח מילה נרדפת, מסרטי זאב רווח 7 אותיות
עזרנו לכם למצוא את הפתרון ? תפרגנו לנו בלייק! 
יש לכם פתרון אחר להציע? כתבו לנו בתיבת התגובות!

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

יש לכם פתרון אחר להציע ? רשמו אותו כאן. תודה!

מורדו סודוקו להדפסה. בשלוש רמות: קל, בינוני וקשה. לחצו על הבאנר למעבר לסודוקו