רשמו את ההגדרה, וגלו את התשובה!
מי שאוהב את הפתרונות שלנו, יאהב גם את העמוד שלנו! :-)
עזרנו לכם למצוא את הפתרון החסר? פרגנו לנו בלייק! כי אם אתם חובבי תשבצים ואוהבים לאתגר את עצמכם – זה המקום בשבילכם.
אתר מורדו מכיל מאגר גדול של הגדרות תשבצים ותשחצים המתעדכנים באופן שוטף. לנוחיותכם, לכל הגדרה קיים מגוון רחב של פתרונות לפי סדר האלף בית ומספר המילים.
אז לחצו לייק ולחיצה שנייה לאישור >>

מודעות


התנגדות לקדמה | התנגדות לקדמה מילון

מורדו פתרון תשחצים ותשבצים - כי ידע לא קונים בכסף.
הפעם קבלנו את ההגדרה התנגדות לקדמה. בכמה צעדים פשוטים נמצא את הפתרון המבוקש. הביטוי "התנגדות לקדמה" יכול להופיע במדור התשחצים בעיתונים היומיים, בשבועונים, בירחונים, בחוברות תשבצים או במגזינים השונים.

לרשותכם ייסדנו את מילון התשבצים - מורדו, שיסייע לכם לפתור את התשחץ במהירות ובקלות. ראשית, נסתכל על ההגדרה התנגדות לקדמה בתשחץ, ונמנה את מספר המשבצות המרכיבות את הפתרון. אחר כך נגולל את המסך מטה, ומיד יופיע מאגר של תשובות אפשריות. על מנת להקל על החיפוש שבצנו את התשובות לפי סדר האלפבית. אז למה אתם מחכים - בואו למצוא את התשובה הנכונה. 

התנגדות לקדמה היא תופעה חברתית שבה קבוצת אנשים או יחידים מתנגדים לשינויים חברתיים, תרבותיים או טכנולוגיים. התנגדות זו יכולה להיות מופעלת מסיבות שונות, כגון:

  • פחד מהלא-נודע: אנשים רבים מתקשים להתמודד עם שינויים, במיוחד שינויים משמעותיים או מהירים. הם חסרי ביטחון ועשויים לפחד מהלא-נודע, מהבלתי צפוי, או מהאפשרות שהשינויים יביאו להשלכות שליליות.
  • חשש מפני אובדן מוסכמות קיימות: שינויים חברתיים, תרבותיים או טכנולוגיים עשויים להוביל לשינויים במוסכמות קיימות, כגון ערכים, נורמות או דפוסי התנהגות. אנשים רבים עשויים להרגיש מאוימים מהאפשרות לאבד את המוסכמות שהם מכירים ומכירים בהן.
  • אמונה ששינויים אלו הם מזיקים או לא רצויים: אנשים עשויים להתנגד לשינויים אם הם מאמינים שהם מזיקים או לא רצויים. לדוגמה, אנשים עשויים להתנגד לשינויים טכנולוגיים אם הם מאמינים שהם יביאו לאובדן מקומות עבודה או לפגיעה בסביבה.

תופעת ההתנגדות לקדמה קיימת לאורך ההיסטוריה, והיא נמצאת בקשר הדוק עם תהליכי שינוי חברתי. לדוגמה, בימי הביניים התנגדו אצילים רבים לשינויים הכלכליים והחברתיים שהתחוללו באירופה, כגון עליית הערים והמסחר. בימינו, ניתן לראות התנגדות לקדמה בנושאים רבים, כגון שינוי האקלים, הגלובליזציה וההתפתחות הטכנולוגית.

דוגמאות לתופעת ההתנגדות לקדמה בימינו כוללות את:

  • ההתנגדות למהגרים
  • ההתנגדות לשינויי האקלים
  • ההתנגדות ללגליזציה
  • ההתנגדות להתפתחות הטכנולוגית
בהצלחה !מודעות


פתרון 2 אותיות: 
פתרון 3 אותיות: 
פתרון 4 אותיות: 
פתרון 5 אותיות:
פתרון 6 אותיות:  
פתרון 7 אותיות: ריאקציה
פתרון 8 אותיות ומעלה:
פתרון שתי מילים ומעלה:
ביטויים דומים: התנגדות לקדמה מילון, התנגדות לקדמה פירוש, התנגדות לקדמה מילה נרדפת, מה זה התנגדות לקדמה, התנגדות לקדמה 7 אותיות
כדי למצוא תשובות נוספות - השתמשו בתיבת החיפוש בראש הדף.
יש לכם פתרון אחר להציע? כתבו לנו בתיבת התגובות!
עזרנו לכם למצוא את הפתרון לתשבץ? תפרגנו לנו בלייק!

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

יש לכם פתרון אחר להציע ? רשמו אותו כאן. תודה!

מורדו סודוקו להדפסה. בשלוש רמות: קל, בינוני וקשה. לחצו על הבאנר למעבר לסודוקו